грудня30 У клініці ISIDA найчастіше на світ з'являються Олександри й Марії Чи знаєте ви, яке ім'я дівчинці найчастіше давали цього року в усьому світі? Найпопулярніше жіноче ім'я в усьому світі – Олівія.
січня15 Як пережити втрату вагітності – поради психолога Втрату вагітності жінка переживає на чотирьох рівнях – гормональному, ментальному, емоційному, соціальному, адже її організм створений як колиска нового життя. Тому втрата плода на будь-якому терміні сприймається як катастрофа.
квітня23 5 порад психолога на кожен день 23 квітня в Україні відзначається День психолога. Психологи клініки ISIDA у своє професійне свято дарують поради всім, хто розуміє важливість правильного психологічного настрою на кожен день і правильного ставлення до життя загалом»
січня10 Як допомогти чоловікові стати хорошим батьком - поради дає психолог клініки ISIDA Очікування малюка – хвилюючий етап у житті кожної родини, коли особлива роль відводиться майбутньому татові. До чого готуватися? Як підтримати кохану та зберегти гармонію у стосунках? Відповідь на ці запитання дає психолог клініки ISIDA Жанна Симчук.
листопада30 У пошуках Мері Поппінс Вимог до маминої помічниці дуже багато, але найголовніше з них – це спільність поглядів життя. Адже няня неминуче стає близькою людиною для всієї родини.
листопада18 Розмова «про це» Тема сексуального виховання досить делікатна, і у батьків виникає безліч питань: коли, що і як потрібно говорити дитині? Спробуємо розібратися.
серпня30 Іноземна мова з пелюшок У сучасному світі володіння одним, а то й кількома іноземними мовами - не розкіш, а необхідність. І почати осягати його ази малюк може з самого раннього дитинства, в ігровій формі.
серпня10 Пологи без болю Жінки здавна прагнули зробити пологи процесом менш болючим. Природні методи абсолютно безпечні як для матері, так і для дитини, і освоїти їх може кожна породілля.
квітня19 Час годування дитини груддю Як довго потрібно годувати дитину груддю? Щоб прийняти таке важливе рішення, слід керуватися не порадами бабусь або подруг, а рекомендаціями досвідчених фахівців.
квітня05 Виростити вундеркіндів Кожен малюк - цілий всесвіт, в якому приховано безліч талантів. Що ж необхідно для того, щоб максимально розкрити потенціал? Не втратити час. І допомагає в цьому ранній розвиток.
березня01 Батько та син Виростити хлопчика справжнім чоловіком - завдання непросте, але цілком вирішуване, якщо голова сім'ї не залишається осторонь від виховного процесу. Як стати хорошим батьком для свого сина? Чому, як і коли треба його вчити? І чому це так важливо?
листопада03 Найкращий тато Кожен член сім'ї вносить у виховання дитини свою неоціненну частку. Та які обов'язки вважаються чоловічою прерогативою?
листопада02 Материнська меланхолія Очікуючи на народження дитини, батьки у своїй уяві малюють ідилічну картину подальшого сімейного життя.
листопада01 Як змусити діяти «не можна»? Встановлюючи межі дозволеного, дорослі допомагають дітям зрозуміти та прийняти правила, заведені в навколишньому світі. Але, для того щоб заборони діяли, вони мають бути...
жовтня30 Грудне вигодовування: сувора дієта чи цілковита свобода? На запитання щодо раціону в період лактації, які можуть виникнути у молодих мам, відповідає фахівець-нутриціолог.
липня17 У злагоді з собою Привести в гармонію свій внутрішній світ допоможуть три простих кроки. Головне - усвідомити, наскільки вони важливі.
квітня26 Не піддаватися стресам Зберігаючи розум – чистим, серце – добрим, а тіло – здоровим, ми зможемо подолати будь-які труднощі. Так, наші діти живуть в непростий час, але це значить, що ми можемо зробити їм унікальний подарунок: навчити нечуваній стійкості. Але в першу чергу, ми повинні навчитися цьому самі.
лютого25 Своя територія для дитини Безпечність, екологічність і естетичність – базові вимоги до дитячої кімнати. Разом з тим, облаштовуючи кімнату для малюка, варто враховувати не тільки поради дизайнерів, але й рекомендації психологів.
лютого10 Чоловіча розмова на дитячу тему Той день, коли малюк вперше скаже «тато», ви, безумовно, запам’ятаєте на все життя. Однак науку ведення бесіди з немовлям важливо почати засвоювати не з того моменту, а набагато раніше – з народження крихітки…
січня10 Навести лад у житті Незавершені справи здатні перетворюватися на чорні дірки, які невпинно поглинають життєву енергію. Щоб такого не сталося, треба вміти вчасно розставити всі крапки над «і».
серпня22 SPA-меню: солодкого вдосталь Солодкого вдосталь і при цьому з користю для фігури. Бьюті-процедури, в яких головну роль відіграють солодощі, дарують блаженний релакс та відмінне самопочуття.
серпня11 Допомога при лікуванні безпліддя: відкрити двері в майбутнє Лікування безпліддя – складний етап в житті.
червня29 Мислення зі знаком "+" "Думайте позитивно!" – подібна порада звучить звідусіль. То що ж – ми маємо весь час усміхатися, відчуваючи нескінченне щастя? На жаль, чарівної палички, здатної забрати з життя весь негатив, не існує. Важливо зрозуміти інше: позитивне мислення – це особистий вибір, філософська позиція, завдяки якій можна побачити позитивні моменти у будь-якій життєвій ситуації.
грудня19 Пологи з чоловіком. Так чи Ні? Автор книжки «Батько в очікуванні» Армін Бротт стверджує, що гормональні зміни протягом дев’яти місяців вагітності спостерігаються у обох батьків, а не тільки у майбутніх мам!
вересня28 Полюби себе, або формула стійкості перед хворобами Неспокійний світ, в якому ми зараз живемо, традиційно передбачає шалений темп життя і нескінченні науково-технічні вдосконалення, які полегшують нам існування, одночасно погіршуючи наше здоров’я.