Часи роботи
 • ISIDA Медмістечко
 • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 21:00
 • Субота 9:00 – 21:00
 • Неділя 9:00 – 21:00
 • ISIDA Оболонь
 • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 21:00
 • Субота 9:00 – 21:00
 • Неділя 9:00 – 18:00
 • ISIDA Лівобережна
 • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 21:00
 • Субота 9:00 – 21:00
 • Неділя 9:00 – 18:00
 • ISIDA Печерськ
 • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 21:00
 • Субота 9:00 – 21:00
 • Неділя 9:00 – 18:00

Вагітність

Максімова Вікторія Віталіївна
Максімова Вікторія Віталіївна
Головний лікар клініки ISIDA

Немає в житті жінки більш прекрасного, але в той же час і більш відповідального періоду, ніж вагітність. Ці дев'ять місяців повністю змінюють бажання, світосприйняття і цінності. З другої смужки на тесті, зі слів лікаря – «вітаю – Ви вагітні» приходить усвідомлення того вас уже двоє, починається зовсім новий період в житті. І від майбутньої мами багато в чому залежить і здоров'я дитини, і його майбутнє.

Під час вагітності Вам також доведеться здавати безліч різних аналізів і часто відвідувати Вашого лікаря. Тільки під контролем досвідченого акушера-гінеколога Ви можете бути спокійні, що малюк росте і розвивається правильно.

Беременность от А до Я from ISIDA

Підтвердити факт вагітності найкраще за допомогою УЗД і/або аналізу крові на ХГЧ (хоріонічний гонадотропін людини), сучасні домашні тести на вагітність також досить надійні. На облік рекомендується ставати не пізніше дванадцятого тижня. При постановці ви отримаєте обмінну карту, яка буде з вами аж до пологів. Крім того, лікар підкаже вам, як вести персональний календар, в якому ви будете відзмічати час основних обстежень.

В період спостереження вагітності існують обов'язкові аналізи та обстеження, необхідні для всіх майбутніх мам, а також індивідуальні обстеження, що призначаються лікарем за потребою. Численні обстеження під час вагітності рекомендується проходити, щоб переконатися, що з вами і вашим малюком все гаразду. У разі необхідності, вчасно запобігти ускладненням.

Перше ускладнення, з яким зіштовхується вагітна – це токсикоз (нудота). Токсикоз у першому триместрі природний – ваш організм перебудовується і звикає до нового стану. Зазвичай до третього місяця вагітності токсикоз проходить. Якщо вас нудить часто і тривалий час, зверніться до лікаря, який веде спостереження вагітності. Ускладнення можливі, якщо у вас з партнером різний резус-фактор крові. Проконсультуйтеся з лікарем, чи потрібні вам у такому випадку відповідні додаткові обстеження.

Щоб запобігти ускладненням, пов'язані з прикріпленням плаценти, розміщенням плода і передчасними пологами, важливо регулярно відвідувати лікаря і дотримуватися його показань, а також слідкувати за сигналами організму.

Під час вагітності зверніть особливу увагу на стан вашого здоров'я, адже ви закладаєте основи майбутнього життя вашої дитини. Якщо ви захворіли, не ризикуйте і не займайтеся самолікуванням, зверніться до лікаря.

Найкраще під час вагітності не хворіти взагалі, проте хвороби можуть наздогнати несподівано. Ваш організм перебудовується, дає сили і життя вашій майбутній дитині, а це може знизити ваш імунітет і зробити вас вразливою до сезонних інфекцій та інших захворювань. Найбільш поширені серед вагітних гострі респіраторні захворювання (ГРЗ). Вони не викликають мутацій плоду, але можуть збільшити ризик переривання вагітності.

Обов'язково звертайтеся до лікаря, якщо:

 • Застуда не проходить протягом 2-3 днів.
 • Температура тіла вище 38 градусів.
 • Вас турбує сильний головний біль.
 • Виражений кашель, хрипи, проблеми з диханням.
 • Розвилася гнійна ангіна.
Вагітність в ISIDA – це
Можливості

У всіх клініках є палати денного стаціонару. А в клініці ISIDA Медмістечко працює цілодобовий стаціонар для екстреної госпіталізації

Всебічна підготовка

Фахівці Центру психології проводять курси і семінари для майбутніх батьків, індивідуальні консультації

Спеціалізація

Консультації лікарів вузьких спеціальностей — терапевта, гастроентеролога, ендокринолога, нутриціології та ін

Актуальність

Наша клініка оснащена сучасним, високотехнологічним обладнанням, апаратами УЗД нового покоління

Комплексність

У нас доступні комплексні програми спостереження вагітності та пренатальної діагностики

15 715164 69372 503
progressbar
пацієнток довірили нам вагітністьакушерських УЗДКТГ
Наші спеціалісти
Комплексні програми
Пакет спостереження вагітності «Двійня (з 28 тижнів)»
Пакет спостереження вагітності «Двійня (з 28 тижнів)»

Якщо Ви належите до вдвічі щасливіших жінок, яких невдовзі охопить радість появи на світ одразу двох дітей, Ви автоматично потрапляєте до лав тих майбутніх мам, спостереження за здоров'ям яких має бути вдвічі турботливішим і уважнішим. Довірте своє здоров'я і здоров'я своїх малюків лікарям, які володіють найсучаснішими знаннями про особливості перебігу багатоплідної вагітності і мають великий практичний досвід ведення таких вагітностей.

21 230 грн Оформити
Клініки, в яких доступний напрямок
Статті
Ольга Я.: «Нам треба було пройти весь наш тернистий шлях, щоб народити нарешті малюка»
Ольга Я.: «Нам треба було пройти весь наш тернистий шлях, щоб народити нарешті малюка»

До свого материнства Ольга йшла довгих 13 років – через дві завмерлі вагітності, через діагнози та лікування, яке не приносило результату. Зараз Ольга – щаслива мама «маленького принца» і планує невдовзі прийти до ISIDA «по принцесу». Про те, що довелося їй пережити протягом цих 13 років, Ольга розповідає дуже чесно і дуже щиро – так, як це може робити тільки дуже щаслива мама з довгоочікуваним малюком на руках.

Новини, заходи
Лікар-гінеколог Олена Мухіна відповіла на запитання учасниць конференції «Я буду мамою!»
Лікар-гінеколог Олена Мухіна відповіла на запитання учасниць конференції «Я буду мамою!»

27 жовтня в Chamber Plaza, м Київ, відбулася конференція-натхнення «Я буду мамою!». Відповіді на найактуальніші свої запитання майбутні мами-учасниці конференції, організатором якої був журнал «Мой ребенок», отримували від акушерів-гінекологів, педіатрів, терапевтів, фітнес-тренера, фахівця з тайм-менеджменту для молодих мам, консультанта з грудного вигодовування.