Часи роботи

 • ISIDA Медмістечко

 • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 21:00
 • Субота 9:00 – 21:00
 • Неділя 9:00 – 21:00
 • ISIDA Оболонь

 • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 21:00
 • Субота 9:00 – 21:00
 • Неділя 9:00 – 18:00
 • ISIDA Лівобережна

 • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 21:00
 • Субота 9:00 – 21:00
 • Неділя 9:00 – 18:00
 • ISIDA Печерск

 • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 21:00
 • Субота 9:00 – 21:00
 • Неділя 9:00 – 18:00

Відгуки про ISIDA

Я в захваті від Вас і обіцяю пам'ятати кожну пораду.

Велика вдячність психологу – Ткаченко Світлані Вікторівні за підтримку та цінні знання під час індивідуальних занять! Ви неймовірний фахівець і завдяки Вашим настановам кожна майбутня мама зможе отримати вичерпну і зрозумілу інформацію щодо пологів і догляду за немовлям. Я в захваті від Вас і обіцяю пам'ятати кожну пораду.

--

Лариса
20 квітня 2018 р. 09:56

Я пройшла курси по догляду за малюком, по грудному вигодовуванню і пологам!

Хочу залишити відгук з приводу курсів для майбутніх батьків, які проходила в ISIDA. Курси дуже корисні і надають сучасну інформацію, що дуже важливо, так як порад молодим батькам надходить дуже багато і дуже важливо розуміти, що сучасні дослідження часто суперечать застарілим традиціям по догляду за малюком і особливо по грудному вигодовуванню. Я пройшла курси по догляду за малюком, по грудному вигодовуванню і пологам. Дуже задоволена всім,так як стала впевнено себе почувати і дані курси мене добре підготували до майбутнього материнства! Курс по грудному вигодовуванню, це найкращий подарунок від Ісіди, я б ніколи не подумала наскільки важливо правильно прикладати малюка, годувати на вимогу, дізналася коли приходить молоко, як зціджувати, як уникнути лактостазу або гіперлактаціі, як зберегти грудне вигодовування, чому це важливо і багато багато іншої цінної інформації! Грудне вигодовування це, на мій погляд, ціла філософія любові до дитини і турботи про дитину. Спасибі ISIDA велике за грамотне ведення вагітності, легкі пологи, пізнавальні курси і зручну педіатрію!

Альона
19 квітня 2018 р. 16:29

Приємно, коли з лікарем легко і ви на одній хвилі.

Вибравши стати на облік в ISIDA, я не прогадала. Все було без напрягів, черг і дуже професійно!
Лікаря вибирала за відгуками на сайті, хотіла спостерігатися саме у лікаря чоловіка. Мій вибір припав на акуратного й уважного Олександра Степановича Кузьмича. Я рада що моя вагітність пройшла з ним. Приємно, коли з лікарем легко і ви на одній хвилі, коли тебе не лякають через дрібниці і чітко відповідають на всі питання, та ще й завжди виходиш від нього в гарному настрої. Дуже вдячна за таке ведення моєї вагітності!

Оксана
17 квітня 2018 р. 08:56

Візит до неї, в решті решт, допоміг нам вирішити проблему!

Голеусова Катерина Сергіївна – спеціаліст з великої літери! Прислухавшись до рекомендацій, ми йшли саме до Катерини Сергіївни. Вона незважаючи на попередні висновки інших фахівців, встановила точний діагноз. Візит до неї, в решті решт, допоміг нам вирішити проблему!
Щиро Вам дякуємо! Рекомендую.

Діана
12 квітня 2018 р. 15:33

У нас завжди було багато проблем, але ми ніколи не були з цим наодинці.

Дуже хочеться просто сказати дякую, Крепак Марії Сергіївні! Наша донечка з народження була особливою, у нас завжди було багато проблем, але ми ніколи не були з цим наодинці. Марія Сергіївна весь час нас підтримувала морально, допомагала професійно! Побільше б таких лікарів! Побільше б таких людей!

Оксана
8 квітня 2018 р. 00:56

Про лікаря залишилися самі позитивні враження.

Величезна подяка Мухіній Олені Анатоліївні за презентацію,та лекцію на тему: "Фітнес і жінки". Цікаво і дуже доступно викладено матеріал. Прекрасна атмосфера. Про лікаря залишилися самі позитивні враження. Дякую Вам ще раз!

Дар'я
6 квітня 2018 р. 11:03

Чуйна, професіонал своєї справи!

Вдячна Мухіній Олені Анатоліївні, за захоплюючу лекцію в ISIDA. Було приємно отримати відповіді, на питання особистого характеру. Чуйна, професіонал своєї справи!

Анастасія
5 квітня 2018 р. 22:44

Його думка, не викликає ніяких сумнівів.

Рогозінський Валентин Олександрович чудовий професіонал! Спостерігаємось у нього на протязі трьох років, (двоє дітей – 3 і 7 років). Завжди уважний і вміє знайти підхід до дитини будь - якого віку. Його думка, не викликає ніяких сумнівів. Дуже подобається сучасний підхід і високий рівень кваліфікації!
Рекомендую!

Дар'я
2 квітня 2018 р. 15:16