Часи роботи
 • ISIDA Медмістечко
 • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 18:00
 • Субота 9:00 – 18:00
 • Неділя 9:00 – 17:00
 • ISIDA Оболонь
 • Понеділок, вівторок, середа, п'ятниця 8:00 – 15:00
 • Четвер 8:00 -- 19:00
 • Субота 9:00 – 18:00
 • Неділя Вихідний
 • ISIDA Лівобережна
 • Понеділок, вівторок, п'ятниця 8:00 – 16:00
 • Середа 8:00 – 17:00
 • Четвер 8:00 – 18:00
 • Субота 9:00 – 18:00
 • Неділя 9:00-15:00
 • ISIDA Печерськ
 • Понеділок – п'ятниця Тимчасово не працює
 • Субота Тимчасово не працює
 • Неділя Тимчасово не працює
 • ISIDA Ужгород
 • Понеділок – п'ятниця 9:00 – 17:00
 • Субота 9:00 – 14:00
 • Неділя Вихідний

Відгуки про ISIDA

Дуже вдячна лікарю Віталію Вікторовичу

Як мама, як лікар, як колега дуже вдячна нашому дорогому лікарю Віталію Вікторовичу за легку вагітність без хвилювань,за увагу, за професіоналізм та людяність, і постійну підтримку. І хоч у пологах сталася непередбачувана ситуація, лікар вчасно зреагував, зміг заспокоїти і вирішити проблему найкращим чином для мене і дитини. В результаті ми отримали здорового красивого хлопчика і щасливу маму, так виглядає справжній професіоналізм.

Юлія
31 травня 2023 р. 13:39

Хочу подякувати кращому лікарю

20 травня о 4.10 ранку у нас народилася донечка и я хочу подякувати кращому лікарю, Баннікову Володимиру Івановичу! Велике Вам спасибі за все, за Ваше ставлення, за турботу, за професіоналізм, за спокій та підтримку. Народжували з Вами вже вдруге, і я дуже щаслива, що є такі лікарі, як Ви! Дякую!!!

Надія
28 травня 2023 р. 15:33

Чудовий спеціаліст

Чудовий спеціаліст, дуже професійний та уважний до дитини. Масажі робить якісно, не поспішає. Майже одразу побачили від них ефект.

Дмитро Матвєєв
19 травня 2023 р. 13:28

Велике безмірне дякую Левицькій Аллі Володимирівні

Велике безмірне дякую Левицькій Аллі Володимирівні, з якою я відчувала себе захищеною, оточеною турботою та увагою всі 9 місяців вагітності, під час та після пологів. Алла Володимирівна - це лікар від Бога, професіонал своєї справи та неймовірно чуйна людина. Відчуття впевненості, спокою та відсутність страху - це найважливіше і найнеобхідніше під час вагітності та пологів. Алла Володимирівна завжди дуже спокійна і добра, і це відчуття спокою та безпеки вміє передати тобі. З досвіду трьох пологів (всі в Ісіді, всі неймовірно позитивні та з чудовими лікарями) можу сказати, що комфортніше себе відчуваєш, коли ти знаєш лікаря, який прийматиме в тебе пологи. Особливо сподобалось і спостерігати вагітність і народжувати у одного лікаря, відчуття, що лікар знає тебе краще ніж ти сам себе, і це додає спокою і впевненості, що все буде добре. Хоча в мене і треті пологи, я все одно трохи нервувала під час підготовки, і коли в операційну зайшла Алла Володимирівна, мені відразу стало спокійно, з‘явилось відчуття комфорту та якоїсь особливої атмосфери радості. Ще на початку вагітності мене турбувало яким буде мій шрам, адже в мене третій кесарів розтин, але шрам загоївся дуже швидко і він неймовірно косметичний! Після пологів лікар теж постійно на зв‘язку і повністю контролює стан здоров‘я. Велике Вам дякуємо за нашого синочка Стефана, який народився 1-го квітня! Бажаю Вам здоров‘я, добробуту та натхнення продовжувати Вашу благородну справу - допомагати новим життям приходити в цей Світ. Від всієї нашої родини Антоніна

Антоніна
05 травня 2023 р. 16:31

Дуже хороший лікар!

Дуже хороший лікар! Лежала у них на збереженні і родила в ІПАГ!Гарне ставлення і дуже серйозно відноситься до проблем пацієнтів! Я задоволена,хай Бог поверне йому сторицею!!!

Марія Швирид
01 травня 2023 р. 15:52

Дуже гарний та уважний лікар

Доброго дня! Вчора були на прийомі у Ющик Олени Олексіївни, дуже приємно вражені її професіоналізму та щирій турботі, дуже сподобався підхід лікаря. Ми з сином дуже вдячні Олені Олексіївні за професійне обстеження, увагу та розяснення що до чого. Дуже гарний та уважний лікар, який при першому контакті закохав своїм підходом! Обовязково будемо звертатися при потребі.

Іванцов Кирил
20 квітня 2023 р. 09:58

Дуже вдячні Рогозинському В.О.

До лікаря звернулися через місяць після народження дитини із проблемою клишоногості. Довго шукали спеціаліста за методом Понсеті в Києві. За рекомендацією потрапили до Рогозинського Валентина Олександровича. Дуже хвилювалися, бо за методом потрібно робити доволі неприємні речі для дитини (як виявилося, даремно, бо у лікаря чудовий контакт із дитиною). Лікування тривале. Ми весь час спостерігалися у нього, до 2.5 років. Зараз дитина і не здогадується, що були проблеми із ніжками. Дуже вдячні Рогозинському В.О. Рекомендуємо на 100%

Аліса
06 квітня 2023 р. 22:24

Лікар проявляє велику турботу про своїх пацієнтів

З радістю поділюся своїми враженнями про доктора Валерію Веніамінівну з Isida Clinic. Я звернулася до неї з приводу проблем зі здоров'ям та вагітності, і вона зробила все можливе, щоб допомогти мені. Я була приємно здивована її високим рівнем професіоналізму, уважним підходом до своїх пацієнтів та вмінням пояснювати складні медичні терміни зрозумілою мовою.

Лікар проявляє велику турботу про своїх пацієнтів та завжди готова дати рекомендації та поради з питань здоров'я. Я дуже вдячна за її підтримку та звернення уваги на мої потреби. Вона виконує свою роботу з посмішкою та доброзичливістю, що робить її приємною та доступною для спілкування.

Валерія Веніамінівна - це справжній професіонал своєї справи, знавець свого предмета та приємна людина. Я дуже задоволена своєю співпрацею з нею та рекомендую її як висококваліфікованого лікаря, який завжди прагне надати найкращу медичну допомогу своїм пацієнтам. Дякую її чудову роботу та турботу про своїх пацієнтів!

Наталія Савченко
04 квітня 2023 р. 15:15

Лікар справжній професіонал.

Володимир Олегович робив нашому сину операцію з видалення пахової грижі. Лікар справжній професіонал. Наш хлопчик з характером, але лікар швидко встановив з ним контакт. Дуже вдячні, оскільки все пройшло швидко та легко. Ввечері син вже повернувся до своєї нормальної активності. А зараз про операцію нагадує тільки пластир. Сина нічого не турбує.

Вікторія
04 квітня 2023 р. 13:41
1 2 3 ... 129 130 131 >
phone_cb_icon