Часи роботи
 • ISIDA Медмістечко
 • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 21:00
 • Субота 9:00 – 21:00
 • Неділя 9:00 – 21:00
 • ISIDA Оболонь
 • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 21:00
 • Субота 9:00 – 21:00
 • Неділя 9:00 – 18:00
 • ISIDA Лівобережна
 • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 21:00
 • Субота 9:00 – 21:00
 • Неділя 9:00 – 18:00
 • ISIDA Печерськ
 • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 21:00
 • Субота 9:00 – 21:00
 • Неділя 9:00 – 18:00

Відгуки про ISIDA

Дякую за мої пологи!

Сувора, професійна і разом з тим уважна і по-доброму ставиться до пацієнта лікар. Дякую за мої пологи!

Світлана
6 вересня 2019 р. 21:25

Найприємніші враження.

Алла Василівна дуже підтримувала всі пологи, відчувалося людське живе співпереживання крім професійного відношення і допомоги. Залишила тільки найприємніші враження і доступно все пояснювала, спасибі Вам велике!

Світлана
6 вересня 2019 р. 21:18

Максимальна увага до всіх дрібниць.

Спостерігала всю вагітність у Вікторії Миколаївни. Я залишилася дуже задоволена. На кожному візиті максимальну увагу до всіх дрібниць, щодо здоров'я мами і животика. Як людина дуже приємна, добра, і легко спілкуватися на усі теми щодо вагітності. Як лікар можу теж сказати тільки хороше. За 9 місяців не було нав'язування непотрібних медикаментів, процедур або щось це роду як багато хто боїться.
Дуже добре що є можливість зв'язку з лікарем поза прийому, була ситуація коли довелося написати пізно ввечері і Вікторія Миколаївна мені дуже допомогла. Я рідко зустрічаю таких лікарів які настільки приємні що хочеться до них приходити знову. Я всім своїм подругам буду рекомендувати цього фахівця з ведення вагітності. Після пологів вона навіть зайшла до лікарів запитати як ми і як все пройшло. Весь період пройшов спокійно і порівняно легко.
Так само можу сказати окремо про клініку - якщо ви хочете нормального відносини і спокійних візитів зі спостереження вагітності, то вам сюди. Все дуже сподобалося. Нема божевільної черзі на здачу аналізів, немає негативних емоцій, немає напруги. Якщо раптом вам стане не добре, вам запропонують відпочити в стаціонарі. Починаючи від першої консультації яка була безкоштовна і до пологів все було на відповідному рівні. Після пологів коли прийшов день виписки я не хотіла їхати додому)) Все це коштує вашого спокою і приємного враження про вагітність.
Якщо ви думаєте про вибір лікаря, то Вікторія Миколаївна дуже хороший фахівець. Я задоволена на 10 з 10.

Вікторія
1 вересня 2019 р. 13:07

Розуміння важливості моменту зустрічі.

Спасибі вам!
Ви самий чуйний лікар УЗД в Ісіді на Гавела.
Дякую за розуміння важливості моменту зустрічі на екрані з малюком.
Спасибі за детальну розповідь про нього, про його поведінку в животику, спасибі за жвавий інтерес до своєї роботи.
Я була у 2х узістів, але ви мені сподобалися тому що вам не байдужа пацієнтка і її почуття.
Передостаннє і останнє узд роблю тільки у вас.

Оля
30 серпня 2019 р. 20:41

Професійність, чуйність та надзвичайна турботливість!

Дякуємо Ірині Станіславівні! Ви - лікар від Бога!
Ми з чоловіком дуже щасливі,що саме Ірина Станіславівна допомогла сьогодні народитися нашій довгоочікуваній донечці! Дякуємо за професійність, чуйність та надзвичайну турботливість!

Валентина
30 серпня 2019 р. 13:30

Професіоналізм і знання своєї справи!

Спасибі Вам Володимир Ісаакович, за ваш професіоналізм і чітке знання своєї справи. Ми з дружиною були у вас на початку червня, ми з Харкова, у нас були питання по вагітності, ви нам все розклали по поличках і пояснили. Ми Вам дуже вдячні, більше таких фахівців треба в медицині.

Руслан
27 серпня 2019 р. 09:10

Лікар від Бога!

Володимир Ісаакович - лікар від Бога !!!
Дуже уважний і приємний в спілкуванні. Я рада, що потрапила саме до нього під час першої вагітності. Він підтримав, заспокоїв, налаштував на позитив, хоча прогнози інших лікарів були невтішними.
Саме завдяки його знанням і професіоналізму я змогла виносити і народити здорового хлопчика.
Дай Бог йому здоров'я !!!

Людмила
25 серпня 2019 р. 22:19

Не опускайте руки!

Хочу висловити величезну подяку Шиянової Світлані Володимирівні. Дуже професійний, дуже уважний, співчутливий лікар. На жаль моя перша спроба виявилася невдалою. Але я щиро вірю, що Світлана Володимирівна та персонал клініки зробили все можливе, щоб все вдалося. Є щось ще ... Воля Божа, якщо хочете. І в ці 2 тижні очікування тільки від неї все залежить. Я, звичайно, дуже засмучена. Але знаю, що не менше засмучена мій лікар. Життя це не завжди те, чого ми хочемо. Я обов'язково піду на другу спробу. І хто знає ... може вдруге ми зі Світланою Володимирівною будемо плакати від щастя) Ще раз хочу висловити щиру подяку Світлані Володимирівні. А Вам, мої дорогі дівчинки, хочу побажати - не опускайте руки.

Наталья
20 серпня 2019 р. 10:05

Наше довгоочікуване диво!

Світлана Володимирівна Шиянова - це чарівниця і добра фея, яка виконує найзаповітніші бажання, в величезному королівстві ISIDA з її помічниками! Це - Людина, з великої літери, який дійсно знаходиться на своєму місці і любить свою роботу! Це - доктор від Бога, вона - чітка і конкретна. Ми намагалися близько 7 років завагітніти, ми пройшли через кілька невдалих спроб ICSI закордоном. І, ось, через друзів, знайомих, ми дізналися про Світлану Володимирівну, вона - професіонал у своїй справі, лікар від якого я вийшла з упевненістю, що у нас все вийде !!! Я знала, я відчувала і я вірила, це - вона, та чарівна і добра фея))) Потім пішли аналізи, операція, очікування, трохи більше року і ось воно - наше довгоочікуване диво - наш синочок !!! ЩИРЕ ВАМ ДЯКУЮ!!! Слава Богу, що Ви у нас є! Успіхів Вам у Вашій непростій роботі, міцного здоров'я, любові!

Оксана
19 серпня 2019 р. 20:37

Дуже хороший лікар!

Робила УЗД у Фролова Михайла Юрійовича !!! Спасибі величезне, дуже хороший лікар! Небагатослівний, але на які треба питання відповість! Без зайвих понтів і звездізма !!! Нереально крута апаратура і крутий лікар !!!

Вероніка
17 серпня 2019 р. 22:24