Часи роботи
 • ISIDA Медмістечко
 • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 21:00
 • Субота 9:00 – 21:00
 • Неділя 9:00 – 18:00
 • ISIDA Оболонь
 • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 21:00
 • Субота 9:00 – 21:00
 • Неділя 9:00 – 18:00
 • ISIDA Лівобережна
 • Понеділок – субота 8:00 – 21:00
 • Субота 9:00 – 21:00
 • Неділя 9:00 – 18:00
 • ISIDA Печерськ
 • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 21:00
 • Субота 9:00 – 21:00
 • Неділя 9:00 – 18:00

Про ISIDA

ISIDA — одна з провідних комплексна акушерсько-гінекологічна клініка, яка об'єднує стаціонар і три амбулаторно-поліклінічних центри. Клініки ISIDA спеціалізуються на лікуванні безпліддя, акушерстві, гінекології, мамології та педіатрії до 18 років.

Чому обирають нас?

На здійснення вашої мрії про успішне зачаття, нормальний перебіг вагітності і народження здорової дитини працює величезний комплекс клініки. Заради вашого здоров'я і здоров'я вашого малюка тут об'єднані багаторічний досвід, новітнє обладнання, власні лабораторії, сучасні індивідуальні пологові зали, комфортні умови перебування та обслуговування.

Ми маємо великий досвід

ISIDA одна з перших в країні освоїла допоміжні репродуктивні технології, які дали надію на народження дитини в тих випадках безпліддя, які раніше вважалися безнадійними. Ми і сьогодні застосовуємо новітні методики і технології лікування безпліддя, оперативного лікування гінекологічних захворювань, виходжування недоношених дітей.

Нас відрізняє експертність

Кожен з наших лікарів – професіонал з багаторічним досвідом, більшість з них мають вищу кваліфікаційну категорію, науковий ступінь в медицині. Лікарі стажуються за кордоном, є членами міжнародних професійних асоціацій, а також навчають колег з інших медичних центрів.

Маючи експертизу і надаючи медичні послуги високої якості, ми активно реалізуємо принцип "із рук в руки" в роботі різних відділень і служб клініки. Завдяки такому підходу ми досягаємо оптимальних медичних результатів і створюємо умови, максимально комфортні для пацієнтів.

Ми даємо вам впевненість і гарантуємо безпеку

Безпека пацієнта і прогнозований результат лікування – найважливіші показники надійності медичного центру. Один з основних принципів роботи нашої клініки – це суворе дотримання стандартів, що дозволяє нам гарантувати повну епідеміологічну безпеку. В 2006 році клініка ISIDA отримала міжнародний сертифікат якості ISO 9001 і підтверджувала його протягом 8-ми років, а вже в 2016 році ми успішно пройшли незалежний аудит і отримали повний (Full) сертифікат міжнародної акредитації лікувальних установ по британському стандарту QHA Trent.

Отримання сертифікату підтверджує: більшість процесів в ISIDA відповідають всім міжнародним стандартам якості в охороні здоров'я, а також допомагають усвідомити, в якому напрямку нашій клініці розвиватися далі в області якості, оскільки вдосконалення - нескінченно.

Ми володіємо ресурсами

Наші клініки обладнані сучасною, безпечною та точною апаратурою, що дозволяє швидко і чітко поставити діагноз, вести постійний моніторинг і здійснювати якісне лікування. Пологовий зал і операційні блоки оснащені спеціальною системою очищення повітря і стерилізації, завдяки чому показники безпеки в клініці ISIDA знаходяться на високому рівні. У клініко-діагностичної лабораторії працює інформаційна система, яка передбачає штрих-кодування біологічного матеріалу.

Ми розвиваємося

Протягом двадцяти чотирьох років клініка ISIDA асоціювалась Україні з лікуванням безпліддя. 10 років тому років тому клініка відкрила перший в країні недержавний пологовий будинок з європейським рівнем обслуговування, а також відділення гінекології і операційний блок. За цей час в стінах клініки з'явилися на світ більше 13 000 дітей. На сьогодні у нас також доступний новий напрямок – педіатрія.

Ми продовжуємо розвиток: з 2010 року ми відкрили 3 відділення. Уже зараз в основний клініці і підрозділах працює більше 800 співробітників, а загальна площа клінік становить майже 11 тис. кв. м. Ці показники свідчать про те, що ISIDA є однією з найбільших приватних клінік в Україні.

Кабінет УЗД

Кабінет прийому

Денний стаціонар

Акушерське відділення

Відео

Відгуки про клініку

Cпасибо

Cпасибо

Наталия
7 липня 2021 р. 17:24

Это все оставляет общие очень приятные впечатления

Клиника не только держит уровень уже много лет, но и улучшает его! Очень нравится слаженое сообщение между врачами и филиалами клиники! Пациента никто не бросает, а ведут до конца. Хочу выразить свою благодарность врачу-гинекологу Червак Наталье Николаевне! Очень оперативно и вовремя установив диагноз направили меня на операцию в центральное отделение клиники где уже сразу, слаженно сработали, приняли, великолепно прооперировали (отдельная благодарность за работу и профессионализм Семко Александру Францовичу. Мало того, что отпустили домой только ПОЛНОСТЬЮ убедившись, что мое состояние в порядке после операции, но и лечащий врач Червак Н.Н. пообщалась со мной после операции, хотя это совсем разные отделения! Это все оставляет общие очень приятные впечатления, поэтому решила обязательно оставить свой отзыв и пожелать процветания и благодарных счастливых клиентов!

Горбенко Вероника Александровна
29 червня 2021 р. 19:59

С выбором клиники сомнений не было!

Я имела уже удовольствие рожать в Вашей клинике в 2014 году и осталась ОЧЕНЬ довольна абсолютно всем!!!
Сейчас мне пришлось оперироваться (гистерорезектоскопия-полипэктомия) в Вашей клинике (с выбором клиники сомнений не было!).
Хочу оставить свой отзыв и благодарность всему персоналу этой прекрасной клиники, а особенно хирургу Семко Александру Францовичу за великолепно проведенную работу!!! Спасибо огромное!!! Уровень клиники чувствуется сразу, за 7 лет с моего последнего пребывания в клинике все только улучшилось, внимательные и професиональные врачи, вежливые и оперативные девочки на рецепшине. Хорошее сообщение между филиалами клиники и врачами. Пациента ведут слажено и до конца. Процветания ВАМ и множество благодарных клиентов!

Горбенко Вероника Александровна
29 червня 2021 р. 19:38

Впервые встречаю врача, который исцеляет людей

Впервые встречаю врача от Бога, который исцеляет людей, не только своим профессиональным отношением, а и человеческими качествами. Огромная благодарность Мовчану Юрию Валентиновичу и его команде за профессионализм, который помогает людям быть здоровыми.

Орехова Людмила Анатольевна
18 червня 2021 р. 09:23

Хорошая клиника, приятный и отзывчивый персонал

Добрый день. Очень хорошая клиника, приятный и отзывчивый персонал, особенно понравилось отношения администратора Анастасии, всё рассказала показала, помогла все оформить.

Олег
15 червня 2021 р. 10:21

Рада, что нашла такого специалиста!

Нам очень понравилась врач-психолог Рибер Татьяна Викторовна.
Были у неё с ребёнком, получили ответы на все свои вопросы, и действительно, полезные рекомендации. Теперь, в сложных ситуациях, связанных с материнством, всегда беру консультацию, чтоб лишний раз не нервничать по пустякам.
Рада, что нашла такого специалиста!

Анна
13 червня 2021 р. 21:31

Хочу зазначити, що думка моя не змінилася

Хочу поділитися своїми враженнями та емоціями про відвідування клініки ISIDA З 2017 року.
У цій клініці у мене проходив весь період вагітності, пологів, післяпологовий період і по даний час педіатричний патронаж дитини!!!
Ще у 2017 році я впевнилася, що це чудова клініка, починаючи від лікаря, яка в мене приймала пологи - Янюта Саар Мустафаївна, лікаря, який вів мою вагітність - Данилків Олег Омелянович, персоналу у післяпологому відділенні і закінчуючи охоронцями при зустрічі.
Відчувається професіоналізм, клієнт-центрований підхід, уміння співпереживати і співпрацювати з пацієнтом, а це на мою думку - найголовніше, що сьогодні очікує пацієнт, відвідуючи лікаря!!!
У мене є з чим порівняти. Неодноразово відвідувала приватні клініки міста Київ і хочеться їм сказати, щоб повчилися, тому що дійсно, є чому вчитися...
У мене нещодавно знову був візит на плановий огляд і хочу зазначити, що думка моя не змінилася. Лікар Саар Мустафаївна - професіонал з великої букви, дуже уважна, професійна, чудова людина.
Дякую Вам!!!)))
Ісіда - Ви найкращі! Бажаю такими ж і залишатися!!!!!

Ангеліна
8 червня 2021 р. 12:06

Вдячна за те, що всіляко старалися підтримати мене в бажанні народити природно

На Великдень народила в клініці сина Луку. Хочу подякувати лікарці Наталії Олександрівні Фірсовій і акушерці Валентині за дбайливе ставлення і прекрасне ведення пологів.
Вдячна за те, що всіляко старалися підтримати мене в бажанні народити природно, без епідуральної анестезії, а також крапельниць з оксетацином. Хлопчик народився здоровим. Його мама теж швидко відійшла від пологів.
Лікарям Богдану Валерійовичу і Оксані Тимофіївні Морозовій окрема подяка за роботу з породіллю.

Дарина Аверченко
13 травня 2021 р. 14:44

Счастью нет предела))

Счастью нет предела))
Огромное спасибо Садовому А.П. - профессионалу своего дела! Благодаря ему и его дару от Бога помогать каждому и искренне сопереживать, я скоро стану мамой... Передать словами свою благодарность просто невозможно.
Также, спасибо Тамиле, его помощнице. Всегда на связи, поможет, поддержит.
Isida - это единственная клиника, которая смогла мне полноценно помочь и стать будущей матерью спустя 11 лет проб, смены клиник и врачей практически всего города Киев.
Спасибо, что Вы есть!

Дарья
5 березня 2021 р. 18:42

Наші принципи

Якість

Ми дотримуємося високих стандартів в роботі, щодня піклуючись про здоров'я і благополуччя наших пацієнтів

Інновації

Слідкуємо за медичними тенденціями у світі. Переймаємо кращі практики.
Впроваджуємо нові технології.

Прагнення до досконалості

Прагнемо надавати якісні послуги та найкращий сервіс.
Для цього постійно підвищуємо професійну кваліфікацію, обмінюємось досвідом з колегами та впроваджуємо найновіші підходи.

Відповідальність

Уважно ставимось до потреб наших пацієнтів та з усією відповідальністю дотримуємось усіх обіцяних стандартів якості та сервісу. У своїй діяльності керуємося законодавчою базою та етичними принципами.

Орієнтованість на пацієнта

Наша мета - чути Вас, розуміти Ваші особисті потреби та давати саме те, що Вам потрібно.
Цінуємо Вашу думку та дякуємо, що допомагаєте бути краще!

Новини, заходи

Биобанк стволовых клеток FUTURE HEALTH BIOBANK SA СК «ПРОВІДНА» Cigna
Биобанк стволовых клеток FUTURE HEALTH BIOBANK SA СК «ПРОВІДНА» Cigna