Часи роботи
 • ISIDA Медмістечко
 • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 21:00
 • Субота 9:00 – 21:00
 • Неділя 9:00 – 18:00
 • ISIDA Оболонь
 • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 21:00
 • Субота 9:00 – 21:00
 • Неділя 9:00 – 18:00
 • ISIDA Лівобережна
 • Понеділок – субота 8:00 – 21:00
 • Субота 9:00 – 21:00
 • Неділя 9:00 – 18:00
 • ISIDA Печерськ
 • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 21:00
 • Субота 9:00 – 21:00
 • Неділя 9:00 – 18:00

Про ISIDA

ISIDA — одна з провідних комплексна акушерсько-гінекологічна клініка, яка об'єднує стаціонар і три амбулаторно-поліклінічних центри. Клініки ISIDA спеціалізуються на лікуванні безпліддя, акушерстві, гінекології, мамології та педіатрії до 18 років.

Чому обирають нас?

На здійснення вашої мрії про успішне зачаття, нормальний перебіг вагітності і народження здорової дитини працює величезний комплекс клініки. Заради вашого здоров'я і здоров'я вашого малюка тут об'єднані багаторічний досвід, новітнє обладнання, власні лабораторії, сучасні індивідуальні пологові зали, комфортні умови перебування та обслуговування.

Ми маємо великий досвід

ISIDA одна з перших в країні освоїла допоміжні репродуктивні технології, які дали надію на народження дитини в тих випадках безпліддя, які раніше вважалися безнадійними. Ми і сьогодні застосовуємо новітні методики і технології лікування безпліддя, оперативного лікування гінекологічних захворювань, виходжування недоношених дітей.

Нас відрізняє експертність

Кожен з наших лікарів – професіонал з багаторічним досвідом, більшість з них мають вищу кваліфікаційну категорію, науковий ступінь в медицині. Лікарі стажуються за кордоном, є членами міжнародних професійних асоціацій, а також навчають колег з інших медичних центрів.

Маючи експертизу і надаючи медичні послуги високої якості, ми активно реалізуємо принцип "із рук в руки" в роботі різних відділень і служб клініки. Завдяки такому підходу ми досягаємо оптимальних медичних результатів і створюємо умови, максимально комфортні для пацієнтів.

Ми даємо вам впевненість і гарантуємо безпеку

Безпека пацієнта і прогнозований результат лікування – найважливіші показники надійності медичного центру. Один з основних принципів роботи нашої клініки – це суворе дотримання стандартів, що дозволяє нам гарантувати повну епідеміологічну безпеку. В 2006 році клініка ISIDA отримала міжнародний сертифікат якості ISO 9001 і підтверджувала його протягом 8-ми років, а вже в 2016 році ми успішно пройшли незалежний аудит і отримали повний (Full) сертифікат міжнародної акредитації лікувальних установ по британському стандарту QHA Trent.

Отримання сертифікату підтверджує: більшість процесів в ISIDA відповідають всім міжнародним стандартам якості в охороні здоров'я, а також допомагають усвідомити, в якому напрямку нашій клініці розвиватися далі в області якості, оскільки вдосконалення - нескінченно.

Ми володіємо ресурсами

Наші клініки обладнані сучасною, безпечною та точною апаратурою, що дозволяє швидко і чітко поставити діагноз, вести постійний моніторинг і здійснювати якісне лікування. Пологовий зал і операційні блоки оснащені спеціальною системою очищення повітря і стерилізації, завдяки чому показники безпеки в клініці ISIDA знаходяться на високому рівні. У клініко-діагностичної лабораторії працює інформаційна система, яка передбачає штрих-кодування біологічного матеріалу.

Ми розвиваємося

Протягом двадцяти чотирьох років клініка ISIDA асоціювалась Україні з лікуванням безпліддя. 10 років тому років тому клініка відкрила перший в країні недержавний пологовий будинок з європейським рівнем обслуговування, а також відділення гінекології і операційний блок. За цей час в стінах клініки з'явилися на світ більше 13 000 дітей. На сьогодні у нас також доступний новий напрямок – педіатрія.

Ми продовжуємо розвиток: з 2010 року ми відкрили 3 відділення. Уже зараз в основний клініці і підрозділах працює більше 800 співробітників, а загальна площа клінік становить майже 11 тис. кв. м. Ці показники свідчать про те, що ISIDA є однією з найбільших приватних клінік в Україні.

Коридор

Палата Стандарт+

Неонатологія

Кабинет приема

Кабінет прийому

Відео

Відгуки про клініку

Профессионализм, внимание и забота!

Профессионализм, внимание и забота! Сопровождение беременности и роды в клинике с доктором Фирсовой - положительный опыт, внимание и профессионализм доктора.
Работа с клиентами (страховые случаи) - Анастасия Карабута - профессионализм и 24/7 готовность помочь/решить вопрос.

Татьяна
9 вересня 2021 р. 11:56

Теперь я знаю, где выдают счастье:)

Теперь я знаю, где выдают счастье:) Клиника Исида. В ней работают настоящие волшебники:)
Я сопровождала всю беременность и рожала в этом чудесном месте, а теперь и дочечка наблюдается в педиатрии Исиды. Простым мой случай сложно назвать, но именно благодаря высокому профессионализму персонала, позитивному настрою и отношению, безупречной организации всех процессов я сейчас наслаждаюсь каждым мгновением с моим ангелочком:) За вторым - только в Исиду!
Глубокая благодарность и низкий поклон каждому доктору, медсестре, каждому сотруднику Исиды!
Валерия Вениаминовна Рахубинская сопровождала мою беременность в Исиде на Печерске, в процессе родов сменилось несколько бригад докторов: Владимир Иванович Банников, Виталий Викторович Зинченко - безгранично благодарна вам за мое счастье!:)

Ольга
6 вересня 2021 р. 18:53

Выше ожиданий!

Спасибо профессионалу своего дела Горбачевой Дарье!
Мой сын (5 лет) увлекся и так старательно исполнял задания, теперь дома в форме игры тренируем букву "р"! Выше ожиданий! Спасибо за полезную информацию и рекомендации!!!!

Виктория
22 липня 2021 р. 12:57

Cпасибо

Cпасибо

Наталия
7 липня 2021 р. 17:24

Это все оставляет общие очень приятные впечатления

Клиника не только держит уровень уже много лет, но и улучшает его! Очень нравится слаженое сообщение между врачами и филиалами клиники! Пациента никто не бросает, а ведут до конца. Хочу выразить свою благодарность врачу-гинекологу Червак Наталье Николаевне! Очень оперативно и вовремя установив диагноз направили меня на операцию в центральное отделение клиники где уже сразу, слаженно сработали, приняли, великолепно прооперировали (отдельная благодарность за работу и профессионализм Семко Александру Францовичу. Мало того, что отпустили домой только ПОЛНОСТЬЮ убедившись, что мое состояние в порядке после операции, но и лечащий врач Червак Н.Н. пообщалась со мной после операции, хотя это совсем разные отделения! Это все оставляет общие очень приятные впечатления, поэтому решила обязательно оставить свой отзыв и пожелать процветания и благодарных счастливых клиентов!

Горбенко Вероника Александровна
29 червня 2021 р. 19:59

С выбором клиники сомнений не было!

Я имела уже удовольствие рожать в Вашей клинике в 2014 году и осталась ОЧЕНЬ довольна абсолютно всем!!!
Сейчас мне пришлось оперироваться (гистерорезектоскопия-полипэктомия) в Вашей клинике (с выбором клиники сомнений не было!).
Хочу оставить свой отзыв и благодарность всему персоналу этой прекрасной клиники, а особенно хирургу Семко Александру Францовичу за великолепно проведенную работу!!! Спасибо огромное!!! Уровень клиники чувствуется сразу, за 7 лет с моего последнего пребывания в клинике все только улучшилось, внимательные и професиональные врачи, вежливые и оперативные девочки на рецепшине. Хорошее сообщение между филиалами клиники и врачами. Пациента ведут слажено и до конца. Процветания ВАМ и множество благодарных клиентов!

Горбенко Вероника Александровна
29 червня 2021 р. 19:38

Впервые встречаю врача, который исцеляет людей

Впервые встречаю врача от Бога, который исцеляет людей, не только своим профессиональным отношением, а и человеческими качествами. Огромная благодарность Мовчану Юрию Валентиновичу и его команде за профессионализм, который помогает людям быть здоровыми.

Орехова Людмила Анатольевна
18 червня 2021 р. 09:23

Хорошая клиника, приятный и отзывчивый персонал

Добрый день. Очень хорошая клиника, приятный и отзывчивый персонал, особенно понравилось отношения администратора Анастасии, всё рассказала показала, помогла все оформить.

Олег
15 червня 2021 р. 10:21

Наші принципи

Якість

Ми дотримуємося високих стандартів в роботі, щодня піклуючись про здоров'я і благополуччя наших пацієнтів

Інновації

Слідкуємо за медичними тенденціями у світі. Переймаємо кращі практики.
Впроваджуємо нові технології.

Прагнення до досконалості

Прагнемо надавати якісні послуги та найкращий сервіс.
Для цього постійно підвищуємо професійну кваліфікацію, обмінюємось досвідом з колегами та впроваджуємо найновіші підходи.

Відповідальність

Уважно ставимось до потреб наших пацієнтів та з усією відповідальністю дотримуємось усіх обіцяних стандартів якості та сервісу. У своїй діяльності керуємося законодавчою базою та етичними принципами.

Орієнтованість на пацієнта

Наша мета - чути Вас, розуміти Ваші особисті потреби та давати саме те, що Вам потрібно.
Цінуємо Вашу думку та дякуємо, що допомагаєте бути краще!

Новини, заходи

Биобанк стволовых клеток FUTURE HEALTH BIOBANK SA СК «ПРОВІДНА» Cigna
Биобанк стволовых клеток FUTURE HEALTH BIOBANK SA СК «ПРОВІДНА» Cigna