Поставити питання

Вибрати файл Файл не вибрано
(. jpeg,. jpg,. png,. pdf,. doc)
Часи роботи
 • ISIDA Медмістечко
 • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 21:00
 • Субота 9:00 – 21:00
 • Неділя 9:00 – 21:00
 • ISIDA Оболонь
 • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 21:00
 • Субота 9:00 – 21:00
 • Неділя 9:00 – 18:00
 • ISIDA Лівобережна
 • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 21:00
 • Субота 9:00 – 21:00
 • Неділя 9:00 – 18:00
 • ISIDA Печерск
 • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 21:00
 • Субота 9:00 – 21:00
 • Неділя 9:00 – 18:00

Вакуум-аспірація на 7й тижня вагітності

Ольга

Питання:

Доброго дня.
11.04.17 мені провели вакуум-аспірацію на 7й тижня вагітності (діагноз Анембріонія). Через який час після процедури є сенс приходити на огляд і які обстеження потрібно пройти? Хочу зрозуміти чи немає яких-небудь відхилень після вакуум-аспірації, коли і як варто почати підготовку до слід. вагітності.
Дякуємо!

27 квітня 2017 р.

Відповідь:

Доброго дня!
Якщо у Вас є якісь скарги, Вам необхідно звернутися в клініку без зволікань. Щоб переконатися, чи все гаразд і немає ускладнень після процедури, через 7-10 днів рекомендовано зробити УЗД органів малого таза і пройти огляд лікаря. Планувати вагітність бажано через 6 місяців. Скласти план прегравідарної підготовки Вам допоможе доктор при візиті в клініку.
Гарного дня!

27 квітня 2017 р.

УЗД і огляд репродуктолога

Олена

Питання:

Добрий день, Світлана Вікторівна! Підкажіть, будь ласка, у Вас можна зробити тільки УЗД, а огляд у іншого лікаря? Дякуємо.

29 березня 2017 р.

Відповідь:

Доброго дня, Олено!
Як правило, в репродукції один лікар займається подружньою парою повністю і сам робить УЗД.
Чекаємо на Вас!

29 березня 2017 р.

Завмерла вагітність на ранньому терміні. Які результати аналізів ми повинні мати на руках, прийшовши на консультацію до вас?

Тамара

Питання:

Доброго дня. Мені 35 років, чоловікові 39. Перша вагітність на ранньому (7-8 тижнів) терміні завмерла. Зробили в вашій клініці каріотипування матеріалу. Результат - триплоїдія. Зробили аналіз на каріотип пари, він в нормі. Скажіть, будь ласка, які результати аналізів ми повинні мати на руках, прийшовши на консультацію до вас. Дякуємо.

28 лютого 2017 р.

Відповідь:

Доброго дня.
До ваших аналізів бажано додатково мати спермограмму чоловіка.

1 березня 2017 р.

Які аналізи необхідно мати для консультації мамолога?

Наталія

Питання:

Добрий день Микола Володимирович! У 2005 році я була оперована з приводу фіброаденом обох молочних залоз. Через 6 місяців після операції - рецидив, який не лікований ні консервативно, ні оперативно по сьогоднішній день. Супутньо ендометріоз тіла матки, післяопераційного рубця. Часткова резекція лівого яєчника з приводу кіст. Чи можна до вас на консультацію? Які аналізи та інструментальні обстеження необхідно мати? На який день циклу можна приїхати? Дякую!

27 лютого 2017 р.

Відповідь:

Доброго дня! День циклу не має принципового значення. Візьміть всі обстеження, які маєте. УЗД зробимо у нас. Чекаємо!

27 лютого 2017 р.

Як мені доносити малюка в строк?

Ольга

Питання:

Добрий день Ксенія Георгіївна!
У моїй довгій історії 11 спроб ЕКО в різних країнах. 10-а спроба - настання вагітності, але, на жаль, передчасні пологи на 25 тижні. 11-а спроба - вагітність, було накладено шов, але тим не менше відкрився зів, пролабування і передчасні пологи на 24 тижні. Дуже хочеться знову завагітніти і доносити малюка в строк. Що ви порадите? І на який день циклу мені до вас записатися?

22 лютого 2017 р.

Відповідь:

Добрий день, Ольга!
Щоб спробувати зрозуміти причину ІЦН, дивитися Вас бажано двічі: на 6-11 і 19-24 день циклу. Можливо, знадобляться додаткові аналізи в ці ж дні циклу. Рішення і рекомендації будуть прийняті після огляду.
Чекаємо Вас!

25 січня 2017 р.

Який краще робити протокол: довгий або короткий ЕКО?

Наташа

Питання:

Здрастуйте, Ксенія Георгіївна.
Мені 38,5 років і у мене низький АМГ. Чи не могли б Ви порадити, який краще робити протокол: довгий або короткий ЕКО при АМГ 4,5 pmol / L і 5ти фолікул (на 3-й день менструації)?
Буду дуже вдячна.

3 лютого 2017 р.

Відповідь:

Добрый день, Наталья!
Выбор протокола стимуляции зависит не только от уровня АМГ и количества фолликулов, но и от уровня ФСГ/ЛГ и состояния эндометрия, а также от результатов предыдущих стимуляций, если они были.

4 лютого 2017 р.

Гістероскопія перед проведенням ЕКО

Ірина

Питання:

Доброго дня!
Я вперше приїду на прийом для ЕКО, в якому циклі більш бажано?
На УЗД виявили поліп матки. Скажіть, при такому діагнозі обов'язкова гістероскопії перед проведенням ЕКО?

24 січня 2017 р.

Відповідь:

Ірина, добрий день!
На первинну консультацію Ви можете приїхати в будь-якому менструальному циклі. Якщо є поліп, то потрібно перед ЕКО зробити гістероскопію і його видалити.

25 січня 2017 р.

Чи обов'язково приймати антибіотики?

Алина

Питання:

Добридень! Мене звуть Аліна, мені 19 років. Статевим життям почала жити з січня цього року. Двічі був цистит. Але в травні мене почали турбувати білі виділення, свербіж і неприємний запах. Через нестачу часу я не ходила до лікаря і пролечила сама молочницю: флуконазол (150мг), клотримазол. Все пройшло, але виділення так і не стали прозорими, як були до цього. Більш того через пару тижнів у мене порушилося сечовипускання (після завершення сечовипускання на кінчику уретри свербіж, пощипування, різі: вони можуть як проходити так і супроводжувати мене до наступного сечовипускання). У мене виявили диплококки внеклеточно і молочницю, я пролечилась (доксициклін, ністатіт, Гексикон, ревітакса) - молочниця пройшла, а порушення немає.
На даний момент результати показали: наявність позаклітинних диплококков і убоге кількість паличок Дедерляйна. Лікар призначив мені: кларитроміцин, Спорагал, мазь далацін і Гінофлор. У мене дуже слабкий імунітет, проблеми з шлунково-кишкового тракту і я б не хотіла труїти себе таким кол-вом антибіотиків, враховуючи, що лейкоцити в нормі, запалень ніяких немає. Також я прочитала свідчення цих антибіотиків і виявилося, що до моєї проблеми вони ніяким боком не відносяться.
Підкажіть, будь ласка, чи слід мені пити всі ці антибіотики, або ж можна обійтися лише Гінофлором? А якщо і пити антибіотики, то може якісь інші?

4 серпня 2016 р.

Відповідь:

Доброго дня, Аліно. Для вироблення тактики лікування потрібно дообстежитись: здати аналізи на бакпосів урогенітальний з чутливістю до а/б, на хламідії, мікоуреоплазмоз.

5 серпня 2016 р.

Тест на вагітність або ХГЛ при прийомі дюфастона?

Юлия

Питання:

Здрастуйте, я приймаю дюфастон з 16 по 25 день циклу за призначенням лікаря (мій цикл 28 днів) і планую вагітність.
Лікар сказав на 26-й день циклу зробити тест на вагітність і якщо він позитивний, то продовжувати приймати препарат, а якщо негативний, то кидати. Скажіть будь ласка, чи може тест на такому ранньому терміні показати вагітність? І чи можна зробити ХГЧ на 25-й день циклу, тому що він буде готовий тільки через добу. Дуже боюся не визначився, що вагітна і кинути приймати дюфастон! Дякую вам за увагу і відповідь!

1 серпня 2016 р.

Відповідь:

Добрий день! Юліє, яка б не була причина призначення Дюфастона (а ви її не вказали) - припинення прийому жінці, у якої діагностували вагітність, не може бути критичною і привести до переривання вагітності. Так що скасовуйте спокійно, а ось доцільність подальшого його призначення вже при вагітності - вирішуйте з лікарем.

9 серпня 2016 р.