Поставити питання

Вибрати файл Файл не вибрано
(. jpeg,. jpg,. png,. pdf,. doc)
Часи роботи
 • ISIDA Медмістечко
 • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 21:00
 • Субота 9:00 – 18:00
 • Неділя 9:00 – 15:00
 • ISIDA Оболонь
 • Понеділок – субота 9:00 – 18:00
 • Неділя 9:00 – 15:00
 • ISIDA Лівобережна
 • Понеділок – субота 9:00 – 18:00
 • Неділя 9:00 – 15:00
 • ISIDA Печерськ
 • Понеділок – субота 9:00 – 18:00
 • Неділя 9:00 – 15:00

Каріотипування подружньої пари

Ирина

Питання:

Була ЗБ на 5-му тижні. Після чого здавали кариотипирование подружньої пари. у мене - 46 хх 1qh +, у чоловіка - 46 xy qh- Яка можливість виносити і народити здорову дитину?

11 червня 2019 р.

Відповідь:

Ірина,
Імовірність народити здорову дитину не зменшується при даному каріотипі, оскільки він відноситься до варіанту норми. Однак вона може бать Ослон іншими факторами, для оцінки яких необхідна консультація.

12 червня 2019 р.

Чи можливо , що молоко з‘явиться після народження другої дитинки, якщо старший буде продовжувати смоктати груди?

Анна

Питання:

Доброго дня! Маю синочка ,віком на даний час 1.9 р. Виношую другу дитину. Перша дитина знаходиться на грудному вигодовуванні. Але річ в тому , що в мене зовсім зникло молоко, а дитина продовжує далі смоктати груди. Скоріше, йому це потрібно як емоційний зв‘язок зі мною, оскільки бере тільки перед сном, аби заснути. Хочу запитати, чи можливо , що молоко в мене так і з‘явиться після народження другої дитинки, якщо старший буде продовжувати смоктати груди?

18 березня 2019 р.

Відповідь:

Анно, доброго дня!
Чудово, що ви дбайливо ставитеся до потреб вашого малюка. Контакт з мамою - це важливо для меленьких, і грудне вигодовування дуже полегшує і догляд за дитиною для мами (те ж саме вкладання спати, або періоди прорізання зубів, або якісь малюкові стреси та переживання) і для малюка це суттєва (і психологічно адекватна) підтримка на його шляху дорослішання.
Мами, що продовжують годувати грудьми старшу дитину під час вагітності наступним малюком, часто помічають суттєве зниження кількості молока у другому триместрі. Думаю, це саме те, що сталося у вас. Це нормально, адже в грудях йдуть свої процеси підготовки до народження і наступного циклу годування. Молоко все одно є (навіть якщо його менше) і воно корисне, поживне і продовжує бути імунним концентратом. Воно підтримує та розвиває захисні сили організма дитини. Вам просто потрібно зараз звертати увагу на власне харчування, щоб воно було здоровим, поживним та різноманітним та на достатній відпочинок.
Молоко після народження молодшої дитини буде приходити так само, через стадію молозива в перші дні, і буде вироблятися в кількості, достатній для дитини. Деякі старші діти припиняють годування до народження молодшої дитини, деякі воліють продовжувати ще деякий час. Тут багато залежить від вас - як саме вам комфортніше - продовжувати годувати, чи припинити на якомусь етапі. Якщо для мами є комфортним годування обох дітей, це називається тандемом. Молока в цьому випадку вистачає обом, адже груди працюють за принципом запиту і пропозиції.
Якщо вам буде потрібна ще інформація або підтримка, буду рада відповісти .

18 березня 2019 р.

Хотілося б дізнатися, чи є у нас шанси в процентному співвідношенні?

Леся

Питання:

Здрастуйте, Ксенія. Мені 43, чоловікові 47. У нас є двоє діток (загальний 1). Плануємо вагітність 4 року. Через трохи більше року після початку планування я завагітніла, але був викидень на ранніх термінах (3 тижні). Швидше за все через смерть мами, позначилися переживання. Тепер більше 2-х років не настає вагітність. Хотілося б дізнатися, чи є у нас шанси в процентному співвідношенні? Чи були у вас випадки настання вагітності і виношування в нашому віці?

26 лютого 2019 р.

Відповідь:

Леся,
Безпліддя, так само як і викидні після 40 років частіше за все пов'язані з хромосомною патологією, що утворюється в ембріонів під час зачаття через вік. Чим старше жінка, тим менше, на жаль, стають її шанси на успішну вагітність. У моїй практиці були різні випадки, але в цілому закономірності швидше несприятливі.

13 червня 2019 р.

Малюкові майже місяць, зробили УЗД кульшових

Людмила

Питання:

Доброго дня! Записалася до Вас на прийом. Хочу заздалегідь проконсультуватися, малюкові майже місяць, зробили УЗД кульшових, в результаті така ситуація вивих одного і підвивих іншого тазостегнового. Пов'язано це з сідничні передлежанням, як пояснив узіст, ямочки НЕ досформіровалісь внутрішньоутробно, потрібно одягати стремена!

4 грудня 2018 р.

Відповідь:

Добрий день, Людмила!
Безумовно лікування дисплазії кульшових суглобів один з основних питань дитячих ортопедів! Ми займаємося лікуванням всіх захворювань опорно-рухового апарату і травмами на експертному рівні! Вік дитини дуже сприятливий для лікування! Обов'язково візьміть ультразвукове дослідження кульшових суглобів з собою на консультацію! Будемо раді допомогти вашому малюку!

4 грудня 2018 р.

Хочу приймати схеми поповнення вітамінів і мікроелементів

Алла

Питання:

Добрий день, Наталія Володимирівна! Необхідна консультація за лабораторними аналізами. Хочу попринимать схеми поповнення вітамінів і мікроелементів, але не знаю, з чого почати (точніше, як заглибитися. На даний момент приймаю D3, В-комплекс, часникове масло, С, Магній, Кальцій, хочу додати селен, цинк, йод, марганець) . Треба ще скоригувати харчування.

6 листопада 2018 р.

Відповідь:

Добрий день, Алла.
Ми можемо запропонувати Вам консультацію Великої Н.В.
Запис попередній по тел 0800 608080, наші координатори підберуть для Вас зручний час / дату / філія для прийому.
Вартість консультації 638 грн.
При собі необхідно мати результати попередніх обстежень, які у Вас вже є, а також:

 1. АЛТ
 2. АСТ
 3. Білірубін і фракції (прямий і непрямий)
 4. Цукор / глюкоза
 5. Холестерин
 6. Загальний білок
 7. Загальний аналіз крові розгорнутий з формулою
 8. Загальний аналіз сечі + мембраноліз (солі)
 9. УЗД внутрішніх органів.
6 листопада 2018 р.

Високий дигідротестостерон

Светлана

Питання:

У моєї дочки з 13 років високий дигідротестостерон (975.9). Проходили лікування в ОХМАДТ в Києві з діагнозом вроджена дисфункція наднирників некласіческой форми в слідстві дефіциту 3В-ОН. Два роки брали дексаметазон, три місяці приймаємо Флутафарм за рекомендацією дет.ендокрінолога Ніфонтовою Л.В. три дні тому здали аналізи а дигідротестостерон всерівно 766.6 Доньці 15 років. Чи є у Вас фахівець який допоможе у вирішенні даної проблеми. Якщо є напишіть до кого саме записуватися на прийом. Ми іногородні Хмельницька обл. Заздалегідь вдячна

26 жовтня 2018 р.

Відповідь:

Добрий день, Світлана!
Ми можемо запропонувати Вам консультацію Малиновської Тетяни Миколаївни - лікар ендокринолог дитячий.
Стаж роботи за фахом - 27 років, в клініці працює з 2017 р
Лікар вищої кваліфікаційної категорії, кандидат медичних наук.
Приймає в: ISIDA Оболонь
Запис попередній по тел 0800 608080.
Дякуємо за вибір клініки Ісіда!

26 жовтня 2018 р.

Чи можливі у вас пологи максимально наближені до домашніх

Ольга

Питання:

Скажіть, чи можливі у вас пологи максимально наближені до домашніх? Справа в тому що в мене панічний страх будь-якого втручання з боку лікарів, більше ніж самих пологів. Хотілося б що б лікарі не втручалися в процес, тільки за потребою якщо що щось піде не так. На домашні пологи не наважуся так як це великий ризик, але в той же час хотілося б народити максимально комфортно психологічно для себе.

22 жовтня 2018 р.

Відповідь:

Добрий день, Ольга!
Клініка Ісіда піклується про те, щоб атмосфера під час пологів була максимально наближена до домашньої.
Детально дізнатися про перебіг пологів в ISIDA можна на консультації у лікаря, на семінарах «Радість народження» програми ISIDA weekend, а також в Школі майбутніх батьків нашої клініки. Розуміти, як проходять пологи, дуже важливо. Разом з тим, народження дитини - це дуже індивідуальний процес. Багато відхилення від класичної схеми, яка описана в підручниках і протоколах, зовсім не є небезпечними. Запорука успіху - спільні зусилля: від лікарів потрібно професіоналізм, а від пацієнтки - довіру до медперсоналу. Жодна маніпуляція під час пологів - за винятком ситуацій, пов'язаних із загрозою життю матері - не робиться без згоди жінки.
Жодне рішення, жодна маніпуляція в пологах не візьмуться і не проведуть без вашої згоди. Перед ними лікар обов'язково доступно і зрозуміло повинен пояснити необхідність їх проведення, а при необхідності (проведення оперативних втручань, епідуральної анестезії) - взяти з вас письмову згоду.
Жінка маєте повне право відмовитися від будь-яких дій медичного персоналу. В такому випадку пацієнтка пише відмову від проведення запропонованих заходів.
Дякуємо за вибір клініки Ісіда!

23 жовтня 2018 р.

Непрохідність маткових труб, поліпи матки

Наталья

Питання:

Добрий день. Мене звати Наталія. Мені 39 років. Я з Донецька. На сьогоднішній день мені ставлять діагноз непрохідність маткових труб, поліпи матки? Ніколи не робила аборти, вагітності не було. Аналізи в клініках всі хороші. Дуже хочу сама народити. Потрібна ваша допомога.

22 жовтня 2018 р.

Відповідь:

Добрий день, Наталія!
Запис до Турбаніст Світлані Вікторівні попередня по тел 0800 6080 або залиште Ваш контактний номер телефону наші медкоордінатори зателефонують Вам і Ви всместе підберете зручну дату / час для візиту в клініку. Первинна консультація репродуктолога без оплати.
Дякуємо.

22 жовтня 2018 р.

Плануємо робити у Вас ЕКО

Ірина та Євгеній

Питання:

Добрий день, Ксенія Георгіївна!
Плануємо робити у Вас ЕКО восени, в зв'язку з чим хотілося б зрозуміти деякі моменти, перш ніж їхати на першу консультацію, так як перебуваємо в др.города (Одеса) і необхідно спланувати відсутність на роботі.
Чоловікові 40 років, мені 37, не можемо завагітніти 5 років. Показники спермограми чоловіка відхиляються від норми (у вкладенні листи). У мене нерегулярний цикл і бувало його відсутність без прийому препаратів. Останній рік на дюффастоне цикл був відновлений і проведено кілька стимуляцій клостілбегітом, в період яких і якийсь час після на УЗД стала спостерігатися овуляція (до цього її не бачили). Зараз нічого не приймаю і цикл знову починає збиватися, боюся і овуляція може пропасти.
Підкажіть будь ласка:
1) чи має сенс приїхати на консультацію ближче до осені або заздалегідь (і якщо так, то за скільки саме часу) для того, щоб отримати якісь призначення чоловікові (якщо це необхідно для ЕКЗ) і мені - для відновлення і підтримки циклу? Або, навпаки, організму необхідно "відпочити" після тривалого прііёма препаратів (дюффастон кинула приймати в березні цього року, остання стимуляція була в жовтні 2017).
2) В березні цього року мені зробили рентген труб, який показав наявність передаються статевим шляхом в одній і зайву "закрученность" в іншій трубі, показання - лапароскопія (відмовилася робити). Чи може це якось перешкодити процедурі ЕКО?
Заздалегідь, вдячні, якщо допоможете спланувати підготовку до ЕКО з оптимізацією витрат часу!

18 жовтня 2018 р.

Відповідь:

Ірина,
Для відповіді на ваші питання вам неодмінно потрібно приїхати для огляду, бажано на 18-22 день циклу, з результатами 1. Гормонів (АМГ, ФСГ, ЛГ, ТТГ, пролактин на 2-3 ДМЦ) 2. Каріотип подружжя.

18 жовтня 2018 р.

При пологах, чи на всі маніпуляції потрібна моя згода

Марина

Питання:

Скажіть, при пологах, на все чи маніпуляції потрібно моє згоду? І якщо я з якимись діями лікаря не згодна то як буде вирішена ця ситуація?

18 жовтня 2018 р.

Відповідь:

Шановна Марина! Жодне рішення, жодна маніпуляція в пологах не візьмуться і не проведуть без вашої згоди. Перед ними лікар обов'язково доступно і зрозуміло повинен пояснити необхідність їх проведення, а при необхідності (проведення оперативних втручань, епідуральної анестезії) - взяти з вас письмову згоду. Жінка має повне право відмовитися від будь-яких дій медичного персоналу. В такому випадку пацієнтка пише відмову від проведення запропонованих заходів.

18 жовтня 2018 р.