Часи роботи
 • ISIDA Медмістечко
 • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 21:00
 • Субота 9:00 – 21:00
 • Неділя 9:00 – 21:00
 • ISIDA Оболонь
 • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 21:00
 • Субота 9:00 – 21:00
 • Неділя 9:00 – 18:00
 • ISIDA Лівобережна
 • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 21:00
 • Субота 9:00 – 21:00
 • Неділя 9:00 – 18:00
 • ISIDA Печерськ
 • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 21:00
 • Субота 9:00 – 21:00
 • Неділя 9:00 – 18:00

Гінекологія

Данилків Олег Омелянович
Данилків Олег Омелянович
Завідувач відділенням амбулаторної допомоги ISIDA Медмістечко, лікар акушер-гінеколог
Комплексні пакети жіночого здоров'я Детальніше

Жіночий організм - це багатокомпонентна, складна система, де в кожному віковому періоді відбуваються різні зміни, гормональні перебудови. Здоров'я жінки включає не тільки підтримання приємного зовнішнього вигляду, але ще і ретельний контроль за роботою внутрішніх органів. Тому кожна дівчина повинна приділяти своєму організму і здоров'ю достатньо уваги. Ми - приватна гінекологія в Києві спеціалізуємося на питаннях попередження та лікування різних патологій жіночого організму.

Перелік послуг, якими можна скористатися в клініці

У нашій клініці жіночого здоров'я ISIDA в Києві можна отримати такі послуги:

 1. Консультація лікаря-гінеколога. Під час прийому спеціаліст уважно вислухає скарги пацієнтки, проведе ретельний огляд, гінекологічне обстеження.
 2. Інструментальні методи досліджень (УЗ - діагностика, біопсія, кольпоскопія).
 3. Лабораторні методи досліджень приватної гінекології (біохімічне, цитогенетичне, молекулярно-генетичне, цитологічне).
 4. Вибрати найбільш підходящі та зручні методи контрацепції.
 5. Знайти причину порушення менструального циклу (зміна циклу менструацій, характеру виділень, наявність хворобливості під час місячних) і усунути її.
 6. Пройти комплекс якісного та ефективного лікування таких поширених хвороб урогенітального тракту як: папіломатозна інфекція, запалення зовнішніх і внутрішніх статевих органів, уреоплазмоз, хламідіоз, молочниця, герпес.
 7. Рекомендації щодо профілактики виникнення різних гінекологічних патологій.

В нашій гінекологічній клініці в Києві комфортні умови перебування, приємна, тепла атмосфера. Ми гарантуємо повну конфіденційність нашим пацієнтам, ретельно дотримуємося «лікарської таємниці».

Вартість лікування та діагностики

Ісіда - це одна з кращих, сучасних приватних гінекологічних клінік. Ми надаємо широкий перелік послуг якісно і швидко. В нашій гінекології в Києві ціни на весь перелік послуг доступні. Також ми пропонуємо спеціальні комплексні програми, до вартості яких входять всі консультації лікаря, необхідні лабораторні та інструментальні дослідження. Це завжди дуже зручно - пацієнт оплачує вартість програми і відразу отримує весь спектр необхідних послуг.

У нашому центрі періодично діють спеціальні пропозиції. У певний період часу можна отримати ексклюзивні ціни на різні обстеження чи консультації лікарів. Такі пропозиції є актуальними для дівчат, які, наприклад, планують вагітність, вакцинацію.

Чому ми?

Клініка гінекології та акушерства в Києві ISIDA - це сучасні технології, якісний, професійний підхід для кожного пацієнта. Тривалий час наша клініка жіночого здоров'я допомагає всім дівчатам, дівчаткам і жінкам країни. У нашому арсеналі великий штат фахівців, сучасне медичне обладнання для своєчасної діагностики та лікування поширених гінекологічних захворювань. Наші досвідчені лікарі завжди надають кваліфіковану медичну допомогу, з урахуванням індивідуального підходу до кожної пацієнтки. Їх професійний рівень постійно підвищується, методики профілактики та лікування завжди удосконалюються. Фахівці клініки постійно обмінюються досвідом з колегами з різних країн, тому наші пацієнти можуть розраховувати тільки на перевірені та дієві методи лікування.

Здоров'я жінки в ISIDA – це
Професіоналізм

У нас працюють висококваліфіковані лікарі 32 спеціальностей, серед яких кандидати та доктори наук, лікарі вищої категорії

Досвід

Ми вже 25 років дбайливо піклуємося про унікальну жіночій природі, створюємо краще
майбутнє для жінки, зберігаючи її жіноче здоров'я на кожному етапі життя — від юності
до зрілості

Комплексність

У нас доступний широкий вибір оптимальних по наповненню і адекватних за вартістю програм профілактики і лікування гінекологічних захворювань

Загальнодоступність

Доступний весь спектр послуг для пацієнток різного віку: аналізи, діагностика, консультації
вузьких фахівців, УЗД, оперативна допомога

Спеціалізація

ISIDA – спеціалізована клініка з питань гінекології, профілактики та оперативного лікування гінекологічних захворювань

15 00024 18810 848317 685
progressbar
первинних пацієнтів щорічнокомплексних програм жіночого здоров'ягінекологічних операційконсультацій гінекологів
Наші спеціалісти
Комплексні програми
Клініки, в яких доступний напрямок
Статті
Новини, заходи
Заввідділу цитології клініки ISIDA Тетяна Магась виступила із доповіддю на Міжнародному медичному конгресі
Заввідділу цитології клініки ISIDA Тетяна Магась виступила із доповіддю на Міжнародному медичному конгресі

10-11 травня 2019 р. у м. Вінниця відбувся Міжнародний медичний конгрес «Сучасні аспекти збереження та відновлення здоров'я жінки». На ньому в співавторстві з Сухановою А.А., д.мед.н., проф., НМАПО ім. П.Л. Шупика, з доповіддю «Цитологічний скринінг: питання якості» виступила завідуюча відділу цитології Клініко-діагностичної лабораторії клініки ISIDA Тетяна Магась.

Ксенія Хажиленко виступила з доповіддю на Профілабі «Ультразвук в акушерстві, гінекології»
Ксенія Хажиленко виступила з доповіддю на Профілабі «Ультразвук в акушерстві, гінекології»

Хажиленко Ксенія Георгіївна, завідувач відділення лікування безпліддя, завідувач Центру лікування невиношування вагітності, лікар-репродуктолог, лікар-генетик, лікар УЗД, виступила з доповіддю на тему «Vanishing twin» («Синдром зниклого близнюка») на важливому для лікарів акушерів-гінекологів і сонологів заході – Профілабі «Ультразвук в акушерстві, гінекології».