Часи роботи
 • ISIDA Медмістечко
 • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 21:00
 • Субота 9:00 – 18:00
 • Неділя 9:00 – 15:00
 • ISIDA Оболонь
 • Понеділок – субота 9:00 – 18:00
 • Неділя 9:00 – 15:00
 • ISIDA Лівобережна
 • Понеділок – субота 9:00 – 18:00
 • Неділя 9:00 – 15:00
 • ISIDA Печерськ
 • Понеділок – субота 9:00 – 18:00
 • Неділя 9:00 – 15:00

Пологи

1614 10513 849823
progressbar
років пологовому будинкудітейпологівнедоношених дітей виходили наші неонатологи
Title

Пологові пакети

Пакети на ведення фізіологічних пологів Пологовий пакет "Базовий" Пологовий пакет "Стандарт" Пологовий пакет "Впевненість" Пакет Стандарт пологи + СВ * Пакет Впевненість пологи + СВ
Вартість (грн.) 51730,00 68220,00 109530,00 80000,00 119850,00
До складу пакетних послуг входять фізіологічні пологи палата Стандарт:
Безкоштовне оформлення свідоцтва про нарождення малюка + + + + +
Пакет спостереження вагітності Комфорт - - - + +
Пакет спостереження вагітності Двійня - - - + +
Виклик невідкладної допомоги - + + + +
Кількість діб до пологів 1 3 3 3 3
Ургентний кесарів розтин - - + + +
Плановий кесарів розтин - - + - +
Пологи при багатоплідній вагітністі тільки одноплідна вагітність - + + +
Епідуральна анестезія - + + + +
Гістологія плаценти + + + + +
Кількість діб після фізіологічних пологів 2 2 2 2 2
Кількість діб після кесарського розтину 4 4 4 4 4
Розширений скринінг неонатологічний + + + + +
Спільний лікарсько-сестринський огляд вдома + + + + +
Акушерський патронаж на дому, м. Київ ** - + + + +
Неонатологічний патронаж на дому,
м. Київ **
- + + + +
Перебування і лікування недоношеної новонародженої/двійні до 28 днів життя - - + - +
Консультація гінеколога повторна (через 6 тижнiв) + + + + +
Комісія перед пологами + + + + +
Партнерські пологи + + + + +
Набір для партнера на пологи + + + + +
Збір пуповинної крові, тканини і плаценти + + + + +
Вакцинація БЦЖ та Гепатит В (за бажанням) + + + + +
Вітамін К + + + + +
Індивідуальний пологовий зал + + + + +
Видача документів в звязку з вагітністю та пологами + + + + +
Цілодобове перебування матері і дитини + + + + +
Забезпечення мами і малюка медикаментами, засобами особистої гігієни, одягом за системою "все включено" + + + + +
Допомога сертифікованого спеціаліста по грудному вигодовуванню + + + + +
Фотосесія "Перші спогади малюка" ** + + + + +
4-разове харчування породіллі + + + + +
Консультація спеціаліста з питань післяпологового відновлення + + + + +
Подарунковий набір для малюка + + + + +

* Вартість пакету Стандарт пологи +СВ становить 86 930 грн. Спеціальна ціна 80 000 грн діє у період з 14.02 - 31.05.2020 року.

** На період карантину дана послуга не надається

"+" - послуга входить у вартість пакету

"-" - послуга не включена в пакет і вимагає додаткової оплати у разі її необхідності

Вартість пакету "Природні пологи" становить 70 000 грн. Детальніше

Додатковий набір послуг:

Вибір лікаря акушера-гінеколога 16000
Вибір лікаря анестезіолога 6500
Вибір лікаря неонатолога 6500
Вибір акушерки 5500
Комплексні програми
Відгуки
Олена Кравець
Олена Кравець

щаслива мама 3-х дітей, актриса, ведуча, пацієнтка клініки ISIDA

Алла Клименко
Алла Клименко

двічі мама, тренер по щастю, пацієнтка клініки ISIDA

Маша Тимошенко
Маша Тимошенко

мама, блогер, модель, пацієнтка клініки ISIDA

Ольга Сушицька
Ольга Сушицька

Пологи - як це було. Історія однієї мами

Пологовий ISIDA — це професійна допомога в комфортних умовах, перевірена часом

Пологи – це дуже індивідуальний процес, у кожної жінки він проходить з певними особливостями. Знання етапів пологового процесу допоможе сконцентруватися на тому, що слід робити в кожен конкретний момент.
Фахівці клініки ISIDA, спираючись на багаторічний досвід допомоги під час пологів, прагнуть мінімізувати лікарське втручання в природний процес народження дитини. Це устремління стосується й планових операцій кесаревого розтину – у випадках, коли операція кесаревого розтину необхідна задля збереження здоров'я матері та дитини, в ISIDA роблять усе можливе, щоб навіть у цьому випадку пологи були наближені до природних, наскільки це можливо в такій ситуації.

Для цього в клініці ISIDA впроваджений сімейно-орієнтований підхід до проведення планової операції кесаревого розтину «Щасливий Цезар», який успішно застосовують французькі колеги.

Метод «Щасливий Цезар» передбачає активну участь жінки в процесі народження дитини і дає можливість максимально наблизити процес появи малюка на світ до народження через природні шляхи.

Попередній план

Майбутня мама, яка спостерігається в ISIDA, може укласти договір на пологи з будь-якого тижня вагітності. Цей момент важливий не тільки з юридичної точки зору, але і з медичної. Незадовго до пологів пацієнтка проходить огляд у акушера-гінеколога, який складає попередній план ведення пологів. Потім він може бути переглянутий в залежності від клінічної ситуації, проте, в будь-якому випадку, це надійна підстраховка. Заздалегідь знаючи про можливі ризики, доктор обере найбільш оптимальну стратегію і разом з майбутньою мамою складе план дій.

Вибір на користь пологового ISIDA

Жінці, яка спостерігалася в іншому медзакладі, але прийняла рішення народжувати в ISIDA, необхідно оформити договір на пологи в 32-37 тижнів вагітності. Для цього потрібні паспорт та заповнена обмінна карта з результатами всіх обстежень вагітної. В ISIDA необхідно буде зробити УЗД, здати аналіз крові на визначення групи крові і Rh-фактора, пройти огляди у терапевта і акушера-гінеколога. У разі укладення договору обов'язкова консультація лікаря-акушера-гінеколога акушерського відділення в терміні 36 тижнів вагітності для визначення плану ведення пологів. Дана консультація не вимагає оплати і входить у вартість договору на пологи, як і медична комісія перед укладенням договору. Продовжувати спостереження до пологів у попереднього лікаря або перейти під опіку фахівців ISIDA, вирішує пацієнтка.

Зовсім скоро

Нормальні пологи відбуваються з 37-ї по 41-й тиждень вагітності. Перші ознаки їх наближення є провісниками. Це відчутні, але ще рідкісні болі внизу живота. Вони можуть з'явитися за день або навіть за кілька діб до пологів. На цьому етапі правильним рішенням буде дзвінок в клініку. У пакет з ведення пологів в клініці ISIDA входить така послуга, як виклик карети швидкої медичної допомоги. Доктор підкаже, скористатися цією можливістю зараз або трохи почекати. Якщо пацієнтка прибула в пологовий будинок занадто рано, після консультації лікаря майбутні батьки приймають рішенні залишитися під наглядом фахівців ISIDA чи повернутись додому.

1-й період: пора в пологовий будинок

Про перехід до активної фази пологів свідчать регулярні – кожні 5 хвилин – перейми. Якщо з'явилися суттєві виділення або ж води відійшли без ознак перейм, в пологовий будинок необхідно їхати негайно. Із собою досить мати паспорт і обмінну карту – все інше забезпечить ISIDA.
Лікар огляне пацієнтку, оцінить медичну ситуацію і разом з пацієнткою обговорять подальший перебіг пологів. Акушерка допоможе переодягнутися в спеціальний одяг, а також здійснити гігієнічні процедури. Далі медичний персонал буде контролювати процес пологів і надавати необхідну медичну допомогу. Спеціальна апаратура буде відстежувати частоту перейм і серцебиття малюка. Лікар час від часу перевірятиме стан розкриття шийки матки.

2-й період: народження крихітки

Коли шийка повністю розкриється, настає найвідповідальніший момент. Малюка до появи на світ підштовхують потуги – сильні мимовільні напруження м'язів під час сутичок. Лікарі будуть пояснювати пацієнтці, що саме відбувається в даний момент і радити, як себе вести, щоб потуги були максимально ефективними. Потужний період може тривати 1-2 години, і завершується народженням дитини. Немовля витирають стерильною пелюшкою і викладають мамі на груди. Пуповину перетискають і перерізають після того, як припиняється її пульсація.

3-й період: заключний

Заключний етап – народження дитячого місця. Після відділення плаценти лікар оглядає родові шляхи. Потім пацієнтка перебуває в пологовому залі ще 2 години, це необхідно для контролю над виділеннями і скороченням матки. За цей час неонатологи уважно оглянуть новонародженого. Ще в пологовому залі може відбутися перше годування крихітки, а за бажанням – і перше знайомство з татом, викладання дитини на його груди.

Після пологів

Мама і немовля отримують допомогу медперсоналу у всіх питаннях. Їх забезпечують всім необхідним: одягом, постільною білизною, косметичними наборами, харчуванням. Після фізіологічних пологів виписка відбувається після двох повних діб, в разі кесаревого розтину – після чотирьох. Якщо з боку матері або дитини є медичні показання для того, щоб затриматися в стаціонарі, доплачувати за перебування в клініці не доведеться.

Детально дізнатися про перебіг пологів в ISIDA можна на консультації у лікаря, на семінарах «Радість народження» програми ISIDA weekend, а також в Школі майбутніх батьків нашої клініки. Розуміти, як проходять пологи, дуже важливо. Разом з тим, народження дитини – це дуже індивідуальний процес. Відхилення від класичної схеми, яка описана в підручниках і протоколах, зовсім не є небезпечними. Запорука успіху – спільні зусилля: від лікарів потрібно професіоналізм, а від пацієнтки – довіру до медперсоналу»

Народження малюка – це один з найяскравіших і трепетних моментів в житті кожної матері. Ми з величезною радістю проживемо цей важливий, відповідальний і довгоочікуваний період разом з Вами.

Запис на прийом