Часи роботи
 • ISIDA Медмістечко
 • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 21:00
 • Субота 9:00 – 21:00
 • Неділя 9:00 – 18:00
 • ISIDA Оболонь
 • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 21:00
 • Субота 9:00 – 21:00
 • Неділя 9:00 – 18:00
 • ISIDA Лівобережна
 • Понеділок – субота 8:00 – 21:00
 • Субота 9:00 – 21:00
 • Неділя 9:00 – 18:00
 • ISIDA Печерськ
 • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 21:00
 • Субота 9:00 – 21:00
 • Неділя 9:00 – 18:00

Пологи

1614 378874
progressbar
років пологовому будинкудітейнедоношених дітей виходили наші неонатологи

Пологові пакети

Пакети на ведення фізіологічних пологів Пологовий пакет "Базовий" Пологовий пакет "Стандарт" Пологовий пакет "Впевненість" Пакет Стандарт пологи + СВ * Пакет Впевненість пологи + СВ
Вартість (грн.) 51730,00 68220,00 109530,00 80000,00 119850,00
До складу пакетних послуг входять фізіологічні пологи палата Стандарт:
Безкоштовне оформлення свідоцтва про нарождення малюка + + + + +
Пакет спостереження вагітності Комфорт - - - + +
Пакет спостереження вагітності Двійня - - - + +
Виклик невідкладної допомоги - + + + +
Кількість діб до пологів 1 3 3 3 3
Ургентний кесарів розтин - - + + +
Плановий кесарів розтин - - + - +
Пологи при багатоплідній вагітністі тільки одноплідна вагітність - + + +
Епідуральна анестезія - + + + +
Гістологія плаценти + + + + +
Кількість діб після фізіологічних пологів 2 2 2 2 2
Кількість діб після кесарського розтину - 4 4 4 4
Розширений скринінг неонатологічний + + + + +
Спільний лікарсько-сестринський огляд вдома + + + + +
Акушерський патронаж на дому, м. Київ - + + + +
Неонатологічний патронаж на дому,
м. Київ
- + + + +
Перебування і лікування недоношеної новонародженої/двійні до 28 днів життя - - + - +
Консультація гінеколога повторна (через 6 тижнiв) + + + + +
Комісія перед пологами + + + + +
Партнерські пологи + + + + +
Набір для партнера на пологи + + + + +
Збір пуповинної крові, тканини і плаценти + + + + +
Вакцинація БЦЖ та Гепатит В (за бажанням) + + + + +
Вітамін К + + + + +
Індивідуальний пологовий зал + + + + +
Видача документів в звязку з вагітністю та пологами + + + + +
Цілодобове перебування матері і дитини + + + + +
Забезпечення мами і малюка медикаментами, засобами особистої гігієни, одягом за системою "все включено" + + + + +
Допомога сертифікованого спеціаліста по грудному вигодовуванню + + + + +
Фотосесія "Перші спогади малюка" + + + + +
4-разове харчування породіллі + + + + +
Консультація спеціаліста з питань післяпологового відновлення + + + + +
Подарунковий набір для малюка + + + + +

* Вартість пакету Стандарт пологи +СВ становить 86 930 грн. Спеціальна ціна 80 000 грн діє до 31.08.2020 року.

"+" - послуга входить у вартість пакету

"-" - послуга не включена в пакет і вимагає додаткової оплати у разі її необхідності

Вартість пакету "Природні пологи" становить 70 000 грн. Детальніше

Додатковий набір послуг:

Вибір лікаря акушера-гінеколога 16000
Вибір лікаря анестезіолога 6500
Вибір лікаря неонатолога 6500
Вибір акушерки 5500
Комплексні програми
Відгуки
Олена Кравець
Олена Кравець

щаслива мама 3-х дітей, актриса, ведуча, пацієнтка клініки ISIDA

Алла Клименко
Алла Клименко

двічі мама, тренер по щастю, пацієнтка клініки ISIDA

Маша Тимошенко
Маша Тимошенко

мама, блогер, модель, пацієнтка клініки ISIDA

Ольга Сушицька
Ольга Сушицька

Пологи - як це було. Історія однієї мами

Пологовий ISIDA — це професійна допомога в комфортних умовах, перевірена часом

Пологи – це дуже індивідуальний процес, у кожної жінки він проходить з певними особливостями. Знання етапів пологового процесу допоможе сконцентруватися на тому, що слід робити в кожен конкретний момент.
Фахівці клініки ISIDA, спираючись на багаторічний досвід допомоги під час пологів, прагнуть мінімізувати лікарське втручання в природний процес народження дитини. Це устремління стосується й планових операцій кесаревого розтину – у випадках, коли операція кесаревого розтину необхідна задля збереження здоров'я матері та дитини, в ISIDA роблять усе можливе, щоб навіть у цьому випадку пологи були наближені до природних, наскільки це можливо в такій ситуації.

Для цього в клініці ISIDA впроваджений сімейно-орієнтований підхід до проведення планової операції кесаревого розтину «Щасливий Цезар», який успішно застосовують французькі колеги.

Метод «Щасливий Цезар» передбачає активну участь жінки в процесі народження дитини і дає можливість максимально наблизити процес появи малюка на світ до народження через природні шляхи.

Попередній план

Майбутня мама, яка спостерігається в ISIDA, може укласти договір на пологи з будь-якого тижня вагітності. Цей момент важливий не тільки з юридичної точки зору, але і з медичної. Незадовго до пологів пацієнтка проходить огляд у акушера-гінеколога, який складає попередній план ведення пологів. Потім він може бути переглянутий в залежності від клінічної ситуації, проте, в будь-якому випадку, це надійна підстраховка. Заздалегідь знаючи про можливі ризики, доктор обере найбільш оптимальну стратегію і разом з майбутньою мамою складе план дій.

Вибір на користь пологового ISIDA

Жінці, яка спостерігалася в іншому медзакладі, але прийняла рішення народжувати в ISIDA, необхідно оформити договір на пологи в 32-37 тижнів вагітності. Для цього потрібні паспорт та заповнена обмінна карта з результатами всіх обстежень вагітної. В ISIDA необхідно буде зробити УЗД, здати аналіз крові на визначення групи крові і Rh-фактора, пройти огляди у терапевта і акушера-гінеколога. У разі укладення договору обов'язкова консультація лікаря-акушера-гінеколога акушерського відділення в терміні 36 тижнів вагітності для визначення плану ведення пологів. Дана консультація не вимагає оплати і входить у вартість договору на пологи, як і медична комісія перед укладенням договору. Продовжувати спостереження до пологів у попереднього лікаря або перейти під опіку фахівців ISIDA, вирішує пацієнтка.

Зовсім скоро

Нормальні пологи відбуваються з 37-ї по 41-й тиждень вагітності. Перші ознаки їх наближення є провісниками. Це відчутні, але ще рідкісні болі внизу живота. Вони можуть з'явитися за день або навіть за кілька діб до пологів. На цьому етапі правильним рішенням буде дзвінок в клініку. У пакет з ведення пологів в клініці ISIDA входить така послуга, як виклик карети швидкої медичної допомоги. Доктор підкаже, скористатися цією можливістю зараз або трохи почекати. Якщо пацієнтка прибула в пологовий будинок занадто рано, після консультації лікаря майбутні батьки приймають рішенні залишитися під наглядом фахівців ISIDA чи повернутись додому.

1-й період: пора в пологовий будинок

Про перехід до активної фази пологів свідчать регулярні – кожні 5 хвилин – перейми. Якщо з'явилися суттєві виділення або ж води відійшли без ознак перейм, в пологовий будинок необхідно їхати негайно. Із собою досить мати паспорт і обмінну карту – все інше забезпечить ISIDA.
Лікар огляне пацієнтку, оцінить медичну ситуацію і разом з пацієнткою обговорять подальший перебіг пологів. Акушерка допоможе переодягнутися в спеціальний одяг, а також здійснити гігієнічні процедури. Далі медичний персонал буде контролювати процес пологів і надавати необхідну медичну допомогу. Спеціальна апаратура буде відстежувати частоту перейм і серцебиття малюка. Лікар час від часу перевірятиме стан розкриття шийки матки.

2-й період: народження крихітки

Коли шийка повністю розкриється, настає найвідповідальніший момент. Малюка до появи на світ підштовхують потуги – сильні мимовільні напруження м'язів під час сутичок. Лікарі будуть пояснювати пацієнтці, що саме відбувається в даний момент і радити, як себе вести, щоб потуги були максимально ефективними. Потужний період може тривати 1-2 години, і завершується народженням дитини. Немовля витирають стерильною пелюшкою і викладають мамі на груди. Пуповину перетискають і перерізають після того, як припиняється її пульсація.

3-й період: заключний

Заключний етап – народження дитячого місця. Після відділення плаценти лікар оглядає родові шляхи. Потім пацієнтка перебуває в пологовому залі ще 2 години, це необхідно для контролю над виділеннями і скороченням матки. За цей час неонатологи уважно оглянуть новонародженого. Ще в пологовому залі може відбутися перше годування крихітки, а за бажанням – і перше знайомство з татом, викладання дитини на його груди.

Після пологів

Мама і немовля отримують допомогу медперсоналу у всіх питаннях. Їх забезпечують всім необхідним: одягом, постільною білизною, косметичними наборами, харчуванням. Після фізіологічних пологів виписка відбувається після двох повних діб, в разі кесаревого розтину – після чотирьох. Якщо з боку матері або дитини є медичні показання для того, щоб затриматися в стаціонарі, доплачувати за перебування в клініці не доведеться.

Детально дізнатися про перебіг пологів в ISIDA можна на консультації у лікаря, на семінарах «Радість народження» програми ISIDA weekend, а також в Школі майбутніх батьків нашої клініки. Розуміти, як проходять пологи, дуже важливо. Разом з тим, народження дитини – це дуже індивідуальний процес. Відхилення від класичної схеми, яка описана в підручниках і протоколах, зовсім не є небезпечними. Запорука успіху – спільні зусилля: від лікарів потрібно професіоналізм, а від пацієнтки – довіру до медперсоналу»

Народження малюка – це один з найяскравіших і трепетних моментів в житті кожної матері. Ми з величезною радістю проживемо цей важливий, відповідальний і довгоочікуваний період разом з Вами.

Запис на прийом