Конференцію Alpha проводять кожні два роки. Під час її роботи увазі учасників пропонуються новітні відкриття в області допоміжних репродуктивних технологій (ДРТ). Це молекулярно-біологічні аспекти розвитку ембріона, механізми виникнення анеуплоїдій в ооцитах, тактика проведення передімплантаційної генетичної діагностики в циклах ДРТ.
У роботі конференції Alpha-2018 брали участь фахівці в області допоміжних репродуктивних технологій зі США, Канади, Іспанії, Англії, Німеччини, Австралії, Польщі, Нової Зеландії, Ісландії, Бельгії, Туреччини, Данії та України. Серед учасників Alpha цього року були такі відомі фахівці, як Девід Гарднер (David Gardner), Магделена Зерніка-Гьоц (Magdelena Zernicka-Goetz), Меліна Шух (Melina Schuh), Джонатан Ван Блерком (Jonathan Van Blerkom).
«Участь у конференціях міжнародного рівня дає змогу ознайомитися з найбільш значущими відкриттями в області ембріології, дає можливість обмінятися досвідом і знаннями з колегами з інших клінік і країн. А також отримати практичні навички завдяки участі у воркшопах і майстер-класах з участю запрошених фахівців із провідних європейських клінік в області допоміжних репродуктивних технологій», – зазначила біолог клініки ISIDA Наталія Короткевич, яка також брала участь у роботі Alpha-2018.
На організованій у Рейк'явіку конференції увазі учасників було запропоновано лекції на тему передімплантаційної генетичної діагностики методом NGS (секвенування нового покоління, Next generation sequencing), а також практичний курс із техніки біопсії трофектодерми для проведення передімплантаційної генетичної діагностики в ембріонів на 5-7 добу розвитку. Крім того, відбулися майстер-класи з вітрифікації ооцитів і ембріонів, їх аналіз й обговорення.
Великий інтерес учасників викликали лекції, присвячені вивченню впливу фрагментації ДНК сперми на невиношування; молекулярним і клітинним механізмам організації ембріона; молекулярним механізмам виникнення анеуплоїдій в ооциті; метаболічній активності ембріона; вибору стратегії для перенесення ембріонів при виявленні мозаїчних клітин у складі трофектодерми; контролю якості роботи ембріолабораторії й основним критеріям її оцінки.
Клініка ISIDA має більш ніж 25-річний досвід роботи в області лікування безпліддя, застосування допоміжних репродуктивних технологій. Протягом багатьох років клініка демонструє рівень ефективності роботи, який можна порівняти з показниками провідних репродуктивних клінік світу. Це стало можливим завдяки одного разу прийнятому курсу на постійне підвищення рівня своїх фахівців на міжнародних симпозіумах і конференціях, на зразок проведеної в Рейк'явіку.
Відчуваєте труднощі із зачаттям і народженням дитини? Довіртеся фахівцям клініки ISIDA!Зателефонуйте за номерами 0800 60 80 80, +38 (044) 455 88 11 та запишіться на первинну безкоштовну консультацію репродуктолога. Або поставте нам своє запитання за допомогою спеціальної форми, і ми обов'язково на нього відповімо.
Задайте своє запитання
Якщо у Вас виникли запитання, обов'язково задайте їх у клініці Isida за телефонами:
0-800-35-92-86 (для українських операторів зв'язку),
+38-044-455-88-11 (для міжнародних),
через Telegram або Viber за номером:
+38-097-455-88-11
Також можливо задати своє запитання на спеціально створеній для цього формі сайту.