Розмова з лікарем і батьком трьох дітей почалася з дивовижного твердження: згідно з опитуваннями, 92 % українських дітей не довіряють порадам свого батька, відчуваючи більше довіри до слів матері.
«Мене дивує ця статистика, – сказав Віктор Грицько. – Мені здавалося, що думка батька має більшу вагу. Щоправда, як лікар-гінеколог я змушений визнати, що в нашій країні матері традиційно дійсно ближчі до своїх дітей. Ситуація в останні 10 років почала змінюватися, чимало татусів тепер більше уваги приділяють своїм дітям. І цей рух треба неодмінно підтримувати.»
Наприклад, у клініці ISIDA підтримуються не тільки партнерські пологи (в 2/3 випадків малюк у клініці ISIDA з'являється на світ у партнерських пологах), а й значно раніше.
«Ми переконані в тому, що татусі повинні брати участь у вихованні своїх дітей ще до зачаття», – ділиться своєю мрією лікар із понад 30-річним досвідом. Адже здоров'я малюка залежить не тільки від жіночого здоров'я, а й від чоловічого. Тому чоловіки повинні розуміти свою відповідальність перед майбутніми дітьми і вести відповідний спосіб життя.
Дуже приємно також, що дедалі більше батьків усвідомлюють свою причетність до виховання дитини в період вагітності. Батько повинен спілкуватися з малюком ще до його народження. Це дуже важливо! І до цього поступово повинні приходити всі татусі.
Звісно, батько ніколи не замінить матір, і завжди існуватимуть справи, які мати зробить краще, ніж тато, і навпаки. Але любити і виявляти свою любов до дітей і мати, і батько повинні однаково.
Задайте своє запитання
Якщо у Вас виникли запитання, обов'язково задайте їх у клініці Isida за телефонами:
0-800-35-92-86 (для українських операторів зв'язку),
+38-044-455-88-11 (для міжнародних),
через Telegram або Viber за номером:
+38-097-455-88-11
Також можливо задати своє запитання на спеціально створеній для цього формі сайту.