«Думати тільки про хороше» – радять майбутнім мамам усі лікарі! Упевнитися, що все в порядку допоможе інвазивна процедура.
«Інвазивна процедура – це крапка в дослідженні. Ми проводимо ультразвук, беремо біохімічні маркери, співставляємо всі ці дані за допомогою комп’ютерної програми, яка вираховує індивідуальні ризики для цієї вагітної».
Інвазивна процедура – це проникнення всередину утроби для отримання матеріалу: навколоплідних вод, пуповинної крові, часток плаценти, а у виняткових випадках – і клітин плоду.
«Основна задача інвазивної процедури – це спростувати або підтвердити наявність хромосомної аномалії, тобто визначити каріотип плода».
Для забору матеріалу під контролем УЗД у живіт майбутньої мами вводять тонку голку.
«Це не болісна процедура. Якщо мама налаштована добре, розслаблена, то процедура займає кілька хвилин. Особливої подготовки ця процедура не потребує».
При цьому ризик ускладнень після неї не перевищує звичайних ризиків переривання вагітності. А користь – неоціненна! Достовірність дослідження становить майже 99%».
«Завдання перинатальної діагностики полягає не в тому, щоб виявити якусь ваду и перервати вагітність, а в тому, щоб ми могли заспокоїти маму, виявити ті проблеми, які ми могли б скорегувати в майбутньому. Навіть якщо до цього говорили, що дитина є неперспективною, сьогодні ми можемо зробити так, щоб дитина жила».
«Тому фахівці клініки ISIDA – експерти з питань жіночого здоров'я і материнства – рекомендують обстежитися. І не тільки тим, кому за 35.
«Частіше діти з синдромом Дауна народжуються у жінок більш молодого віку, тому що вони зазвичай недообстежені».
Тим більше, що шанс отримати обнадійливий результат дуже високий.
«80% жінок, які потрапляють в групи ризику матимуть нормальний каріотип».
А підсумок ви дізнаєтеся досить швидко.
«Перший результат ми дізнаємось за один день включаючи п'ять основних аномалій, потім протягом двох тижнів ми отримуємо усі результати и повну розкладку каріотипу».
«Попереджений значить озброєний!» – кажуть лікарі. А ми нагадаємо – думайте тільки про хороше! Бережіть себе і свого малюка.
Задайте своє запитання
Якщо у Вас виникли запитання, обов'язково задайте їх у клініці Isida за телефонами:
0-800-35-92-86 (для українських операторів зв'язку),
+38-044-455-88-11 (для міжнародних),
через Telegram або Viber за номером:
+38-097-455-88-11
Також можливо задати своє запитання на спеціально створеній для цього формі сайту.