жовтня31 Дифтерія: вакцинуватися чи ні? Дифтерія – це гостре інфекційне захворювання, при якому найчастіше вражаються верхні дихальні шляхи та ротоглотка. Нерідко хвороба атакує ніс, бронхи, гортань, шкіру та інші органи.
вересня30 Профілактика грипу та ГРВІ – поради лікаря, як убезпечитися від зараження Профілактиці грипу та ГРВІ в усіх країнах світу приділяють величезну увагу. Це обумовлено тим, що ці хвороби – лідери серед усіх інфекційних захворювань. Так, на частку грипу та ГРВІ в Україні припадають не менше 90% випадків усіх інфекційних захворювань. Щорічно кожну шосту людини ці хвороби вкладають у ліжко. Іноді, через індивідуальні особливості організму або через недотримання основних правил поведінки і лікування, грип і ГРВІ спричиняють ускладнення.
травня15 Клініка ISIDA запрошує майбутніх першокласників на вакцинацію Вакцинація для майбутніх першокласників – дуже важлива частина підготовки до школи. Адже школа для дитини – це абсолютно новий етап у її житті, новий колектив, нова діяльність. А отже, значне збільшення фізичного та психологічного навантажень. Усе це нерідко призводить до зниження рівня імунітету дитини, ще не адаптованого до нових умов.
травня04 Вакцина Стамарил – для профілактики жовтої лихоманки Напередодні літніх відпусток, а також людям, які планують робочі візити до країн Африки та Латинської Америки, клініка ISIDA пропонує вакцинацію від дуже важкої хвороби – жовтої лихоманки. Сучасній медицині досі не вдалося знайти ліків від цієї смертельно небезпечної хвороби, єдиним захистом від неї є вакцинація.
січня24 Як уберегти дитину від інфікування вірусами ГРВІ Профілактика ГРВІ в осінньо-зимовий період, під час традиційного підвищення рівня захворюваності, набуває особливої актуальності. Адже у холодну пору року діти хворіють на ГРВІ набагато частіше. І причини цього на перший погляд очевидні: на вулиці стає холодно - діти і хворіють.
листопада09 Профілактика кору – поради лікаря клініки ISIDA Профілактика кору до 1968 року носила майже символічний характер. На кір хворіли практично всі люди, переважно в дитячому віці. Хвороба зазвичай охоплювала населення у вигляді епідемій з інтервалом 2-3 або 3-5 років (залежно від ступеня урбанізації), переважно це траплялося навесні або взимку.
квітня23 Лікарі клініки ISIDA пояснюють, чому небезпечні кліщі Із настанням весни дорослих і дітей підстерігає серйозна небезпека зустрічі з кліщем, який є переносником захворювання – кліщового бореліозу.
жовтня17 Молочниця при вагітності Молочниця – це побутова назва дріжджового кольпіту. Викликає даний стан дріжджовий грибок Candida albiсans. Звідси ще одна назва – кандидозний кольпіт.
грудня19 Щеплення від ВПЛ. Чи це потрібно? Чи робити, чи не робити щеплення від ВПЛ себе, своєї дитини – питання, з яким кожен акушер-гінеколог стикається щоденно.