Часи роботи
 • ISIDA Медмістечко
 • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 21:00
 • Субота 9:00 – 21:00
 • Неділя 9:00 – 18:00
 • ISIDA Оболонь
 • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 21:00
 • Субота 9:00 – 21:00
 • Неділя 9:00 – 18:00
 • ISIDA Лівобережна
 • Понеділок – субота 8:00 – 21:00
 • Субота 9:00 – 21:00
 • Неділя 9:00 – 18:00
 • ISIDA Печерськ
 • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 21:00
 • Субота 9:00 – 21:00
 • Неділя 9:00 – 18:00
 • ISIDA Ужгород
 • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 21:00
 • Субота 9:00 – 21:00
 • Неділя 9:00 – 18:00

Оперативне лікування в клініці ISIDA

25 січня 2018

Можливості сучасної хірургії вражають: завдяки високій кваліфікації лікарів пацієнтки швидко повертаються до звичного життя, а завдяки унікальній організації анестезіологічного супроводу про операцію не залишається жодних неприємних спогадів. Адже стандарти в ISIDA – це...

МІНІМУМ ВТРУЧАННЯ

«Пацієнт – понад усе!» – саме цей принцип клініки обумовлює застосування хірургічних підходів, спрямованих на максимальне збереження органів, – наголошує завідувач гінекологічного відділення Олександр Семко. – Коли постає питання про оперативне втручання, наша мета – не просто позбутися проблеми, а й підготувати жінку до майбутнього материнства».

Тому у 80% випадків в ISIDA використовуються малоінвазивні ендоскопічні методики. Інструментарій хірурга постійно оновлюється. Команда медиків не припиняє навчання, а клініка забезпечує лікарів найсучаснішим обладнанням.

Мініатюрні інструменти дозволяють проводити достатній обсяг втручання з мінімальною травматизацією. Маніпуляції здійснюються з надзвичайною точністю: оптика передає зображення на екран зі збільшенням у 4 рази, тож лікарі чітко бачать межу між небажаним новоутворенням і здоровими тканинами.

Уникнути кровотечі дозволяють хірургічні енергії – ультразвук та лазер, які коагулюють судини. Завдяки малоінвазивним методикам зникає потреба у тривалому знеболюванні після операції та зменшується час перебування в стаціонарі після неї.

Зазвичай уже на 3-4-й день жінки можуть повертатися до звичного способу життя. До відкритих втручань хірурги змушені вдаватися лише у тих випадках, коли, приміром, велику пухлину неможливо видалити через маленькі проколи в черевній порожнині. Що менше патологічних змін, то простіша їх корекція. І це стає приводом ще раз нагадати про регулярні профогляди!

МАКСИМУМ ЕСТЕТИКИ

«Естетична пластика, видалення доброякісних і злоякісних пухлин, лікування мамологічних захворювань – за всіма напрямами, в яких працюють спеціалісти ISIDA, дослідження не зупиняються ні на секунду, – зауважує Микола Міненко, завідувач мамологічного відділення. – Медичні протоколи, або стандарти, за якими працюють лікарі, регулярного оновлюються. За цим стоїть колосальна наукова та практична робота».

Так, для прикладу, у світі щороку синтезується до сотні нових препаратів, покликаних допомагати при раку грудей, але лише кілька з них допускаються до стадії клінічних випробувань. Надалі підтвердження їхньої дієвості триває роками, зате у підсумку з’являються справді ефективні ліки.

Сьогодні говоримо про нове покоління медикаментів, які підбираються індивідуально, з урахуванням генетичної інформації. Загалом, кожна рекомендація у міжнародних протоколах, які ми беремо за основу у своїй роботі, базується на даних доказової медицини. Серед них – і органозберігаючий підхід.

Було з’ясовано, що пацієнтки після повної мастектомії та операцій, під час яких була видалена сама лише пухлина, мають однаково обнадійливі перспективи на майбутнє. То для чого ж тоді піддавати жінку стресу через зміну у зовнішності?!

Саме тому загальноприйнятим підходом стало проведення операцій з максимальним естетичним ефектом. Навіть тоді, коли виникає потреба у радикальному оперативному втручанні, воно здійснюється з подальшою реконструкцією за рахунок власних тканин або імплантів. Обрати найоптимальнішу стратегію у непростих випадках пацієнткам допомагає консиліум лікарів, психологи, а можливо, навіть жінки-волонтери, які змогли здолати рак і готові ділитися своїм досвідом: вихід є!

ЖОДНОГО СТРЕСУ

«Пригадую, як на початку нашої спільної роботи ми зібралися всією командою задля мозкового штурму і міркували на тим, як організувати надання медичної допомоги з максимальним комфортом для пацієнток, – згадує Олег Чечельницький, завідувач віддалення анестезіології та інтенсивної терапії. – Ми мусили проявити емпатію, зрозуміти емоційний стан жінок та виключити моменти, здатні спричинити стрес».

Для цього було зроблено схему, за якої пацієнтка спокійно засинає у своїй палаті й надалі про перебування в операційній нічого не пам’ятає. Таке рішення потребувало цілої низки вдосконалень: кожне ліжко для транспортування пацієнтки в операційну було обладнано спеціальною апаратурою, що контролює стан під час наркозу, та пристроями, які миттєво реагують у разі утрудненого дихання.

Увесь без винятку персонал пройшов навчання, як потрібно діяти, якщо буде необхідна допомога. Власне, чітко прописані інструкції для будь-яких ситуацій – це надзвичайно важлива характеристика міжнародних медичних протоколів, за якими працює ISIDA. Втім, такі стандарти фіксують необхідний мінімум дій. Він може бути доповнений з огляду на технологічне забезпечення клініки.

Наприклад, в ISIDA є тромбоеластограф для контролю за процесом згортання крові (в Україні таких апаратів лише три!). Комп’ютер чітко контролює ситуацію, і на основі його даних приймається рішення щодо введення плазми. Такі додаткові можливості затверджені локальними протоколами клініки.

Співробітники ISIDA щороку відвідують міжнародні конференції і практикуми, й щоразу повертаються з новими знаннями. Потім усі разом аналізують, наскільки доцільним буде нововведення, і на основі колегіальних рішень вносять у правила зміни – для того, щоб рівень клініки був справді найвищим!

ОПЕРАТИВНА ГІНЕКОЛОГІЯ В ISIDA

 • малоінвазивні хірургічні втручання, в тому числі ендоскопічні;
 • абдомінальні хірургічні втручання.

ХІРУРГІЧНІВТРУЧАННЯ В МАМОЛОГІЇ В ISIDA

 • онкологічні операції;
 • пластичні й естетичні операції;
 • операції на шкірі та м’яких тканинах.

Усі хірургічні пакети включають операцію, знеболення, дослідження матеріалу (при необхідності), перебування в палаті денного або стаціонарного лікування, харчування, консультацію лікаря, УЗД органів малого тазу.

Довірте своє здоров'я лікарям клініки ISIDA – зателефонуйте до клініки ISIDA за номерами 0 800 60 80 80, +38 (044) 455 88 11 і ми з радістю відповімо на всі Ваші запитання. Або поставте своє запитання за допомогою спеціальної форми – у виринаючому вікні під час відвідування нашого сайту.