Часи роботи
 • ISIDA Медмістечко
 • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 21:00
 • Субота 9:00 – 21:00
 • Неділя 9:00 – 18:00
 • ISIDA Оболонь
 • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 21:00
 • Субота 9:00 – 21:00
 • Неділя 9:00 – 18:00
 • ISIDA Лівобережна
 • Понеділок – субота 8:00 – 21:00
 • Субота 9:00 – 21:00
 • Неділя 9:00 – 18:00
 • ISIDA Печерськ
 • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 21:00
 • Субота 9:00 – 21:00
 • Неділя 9:00 – 18:00
 • ISIDA Ужгород
 • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 21:00
 • Субота 9:00 – 21:00
 • Неділя 9:00 – 18:00

Підбірка матеріалів про здоров'я грудей

16 лютого 2018

У клініці ISIDA багато років працює спеціальний Центр здоров'я грудей. Лікарі-мамологи, гінекологи, хірурги-онкологи, фахівці в галузі естетичної хірургії володіють широким спектром новітніх технологій у сфері скринінгу, діагностики, лікування, реабілітації та профілактики захворювань молочної залози. У клініці використовується сучасна техніка і апаратура світового класу.

Компетентні експерти в добірці наших матеріалів, що складається зі статей, відео, презентацій, відповіли на актуальні питання про здоров'я грудей. Читайте, дивіться і дізнавайтеся інформацію, корисну для Вашого здоров'я.

УЗД молочних залоз_лікар Мовчан

Статті

Юрій Мовчан, мамолог, хірург-онколог клініки ISIDA, розповідає про те, які чинники впливають на здоров'я жіночих грудей і хто частіше опиняється в групі ризику. Один із вагомих чинників - стрес. У 10% випадків схильність до новоутворень передається генетично. Та левову частку факторів ризику можна подолати. Більш докладно про це в статті.

Жіночі груди – один із найбільш вразливих органів у людському організмі. На їхнє здоров'я впливають понад 120 різних чинників! У статті Миколи Володимировича Міненко, завідувача відділом мамології клініки ISIDA, Ви знайдете відповіді на найпоширеніші запитання про жіноче здоров'я та причини його погіршення.

Бути чи не бути пластиці грудей? Ухвалити правильне рішення допоможе стаття Миколи Володимировича Міненко, завідувача відділенням мамології клініки ISIDA. У матеріалі Ви знайдете розвінчання найпопулярніших і часом дуже кумедних міфів про імпланти. А також відповідь на запитання: чи впливають пластичні операції на виникнення онкологічних новоутворень?

Доведено: тривале грудне вигодовування знижує ризик розвитку багатьох захворювань у жінки, у тому числі онкологічних. Але часом страждає краса – груди втрачають пружність, деформуються. Під час вагітності та лактації необхідно виконувати певні процедури, докладніше про які довідаєтеся зі статті. А також про те, які оперативні заходи з відновлення грудей запропонують Вам не просто фахівці естетичного спрямування, а досвідчені хірурги-онкологи клініки ISIDA.

Дивіться наші Презентації на Slideshare

Молочні залози – так званий орган-мішень, адже належить до гормонозалежних органів, на нього впливає понад 30 гормонів, а також робота яєчників, гіпофіза, щитовидної залози, центральної нервової системи, печінки, шлунково-кишкового тракту та інших органів. Здоров'я і краса жіночих грудей - надзвичайно актуальне питання, особливо в післяпологовий період і під час грудного вигодовування. Як відновити красу форм, дивіться у презентації.

ГВ

Міжнародно-сертифікований консультант з грудного вигодовування (IBCLC) Вікторія Нестерова розповідає про те, що тривале грудне вигодовування - понад півроку, - захищає жінку від раку грудей і раку ендометрія, раку щитовидної залози та стравоходу, метаболічного синдрому, серцево-судинних захворювань, інсульту, ревматоїдного артриту, знижує ризик розвитку діабету другого типу і навіть ризик перелому шийки стегна в постменопаузі. Чим довше триває грудне вигодовування, тим вищий ефект. І це доведено науково!

Після припинення грудного вигодовування жінки часто скаржаться на те, що груди втратили пружність і красу. Починати піклуватися про груди треба з перших днів вагітності. Які важливі нюанси треба врахувати, щоб не втратити красу грудей, як вибрати бюстгальтер, як уникнути появи розтяжок, про те, які вітаміни важливі для краси грудей.

Мамографія

Про здоров'я жіночих грудей – на наших тематичних сторінках

Дізнайтеся про те, як організовано спостереження за здоров'ям жіночих грудей у клініці ISIDA за різними напрямками:

У більшості випадків жінка повністю виліковується від раку молочної залози, якщо оперативне втручання й лікування проведено вчасно. У клініці можна зробити всі необхідні аналізи, а також отримати консультації гінеколога, ендокринолога, терапевта і вузьких фахівців.

Висококваліфіковані хірурги-мамологи клініки ISIDA виконують весь спектр операцій із естетичної корекції молочної залози: виправляють вроджені особливості будови грудей, відновлюють пружність, коригують розмір і форму молочних залоз, вікові зміни, допоможуть відновити груди після вагітності й вигодовування дитини.

Тактика ведення пацієнток із діагнозом «рак грудної залози» відповідає протоколам світової мамології. Операції проводяться з максимально можливим органозберігаючим ефектом. У програму лікування входить обов'язкова післяопераційна реабілітація. За необхідності може бути проведена реконструктивна пластика молочних залоз.