Часи роботи
 • ISIDA Медмістечко
 • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 21:00
 • Субота 9:00 – 21:00
 • Неділя 9:00 – 18:00
 • ISIDA Оболонь
 • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 21:00
 • Субота 9:00 – 21:00
 • Неділя 9:00 – 18:00
 • ISIDA Лівобережна
 • Понеділок – субота 8:00 – 21:00
 • Субота 9:00 – 21:00
 • Неділя 9:00 – 18:00
 • ISIDA Печерськ
 • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 21:00
 • Субота 9:00 – 21:00
 • Неділя 9:00 – 18:00

«Наше завдання – бути попереду» – говорить Андрій Віленський, заступник генерального директора з медичних питань клініки ISIDA

12 січня 2018

У 2016 році незалежна британська комісія з акредитації медичних закладів у всьому світі на чолі з професорами та клінічними експертами після глибокого аудиту видала ISIDA сертифікат відповідності міжнародному стандарту QHA Trent.

Це стало визнанням значної роботи, яку виконала клініка ISIDA, щоб відповідати найвищому світовому стандарту надання медичних послуг.

«ISIDA посідає лідерські позиції в усіх напрямах, за якими скеровує свій розвиток. Соціальну місію клініка вбачає в тому, щоб задавати орієнтири та залишатися зразком в охороні жіночого здоров’я та акушерстві, а нині – й у допомозі дітям» – переконаний Андрій ВІЛЕНСЬКИЙ, заступник генерального директора з медичних питань клініки ISIDA.

НАЙВИЩІ СТАНДАРТИ

Європа, Америка чи Ізраїль – у кожному світовому провідному медичному центрі є свої нюанси щодо організації медичного обслуговування. Мета ISIDA – обрати найкращі практики та застосувати їх, зважаючи на вітчизняні реалії та потреби наших пацієнтів. Найважливіша характеристика, яка об’єднує варті наслідування правила, – це сама наявність стандартизації. Це означає, що абсолютно всі кроки з надання медичної допомоги розроблено на підставі даних доказової медицини.

У випадках, коли такі стандарти відсутні, на жаль, виникає знайома ситуація: «скільки лікарів – стільки й думок». Якщо основою для рекомендацій стає приватна думка, а не науково й практично підтверджені настанови, з’являється ціла низка ризиків: від нездійснення потрібних кроків до зайвих призначень, що можуть зашкодити дитині.

ПОСТІЙНЕ НАВЧАННЯ

Для того щоб дії лікарів і медсестер з усією точністю відповідали світовим стандартам, ISIDA повсякчас забезпечує своїм співробітникам можливість для розвитку і вдосконалення. Навчальні програми побудовано на основі найкращих закордонних зразків. У фокусі уваги – надання екстреної допомоги при кризових станах, які можуть загрожувати життю дитини. Для цього в ISIDA створено тренінговий центр зі спеціальними манекенами, які надають змогу відточити до автоматизму необхідні навички з порятунку. Тренінги проходять всі співробітники щонайменше раз на рік.

Регулярне оновлення стандартів, за якими працює ISIDA, відбувається відповідно до новацій у світовій медицині. І це також потребує від медиків безупинного розвитку. Вдосконалення здійснюється за таким алгоритмом: навчання – перевірка результатів – корекція встановлених правил або дій персоналу – контроль за правильним виконанням відпрацьованих дій.

У результаті теоретичні знання надійно підкріплюються практичними навичками, а загальні настанови перетворюються на конкретні деталізовані інструкції. Тут прикладом може послужити навчальний фільм з проведення вакцинації, створений ISIDA, – це не лише прекрасний посібник для медиків, а й наочне роз’яснення для батьків, які можуть переконатися у безпечності всіх маніпуляцій у нашій клініці.

НАЙЕФЕКТИВНІШІ ТЕХНОЛОГІЇ

Інновації в медицині насамперед асоціюються з високотехнологічними приладами для діагностики та лікування. Для цього оновлюється устаткування педіатричних відділень, а в арсеналі лікарів, які виїжджають додому до малят, є найнеобхідніші портативні діагностичні пристрої. Водночас варто пам’ятати, що ефективні методики в медицині – це не лише інструментальні технології.

Наголосимо, що головне завдання педіатрії – збереження життя дитини. За підтвердженими даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, існують три ефективні складові стратегії досягнення цієї мети:

1. Грудне вигодовування. Наявність у материнському молоці імунних антитіл забезпечує найприродніший захист від багатьох збудників інфекційних захворювань. На своїх освітніх заходах ISIDA пропагує природне вигодовування та забезпечує пацієнткам підтримку висококваліфікованих консультантів.

2. Вакцинація – фактично єдиний спосіб уберегти дитину від найбільш небезпечних інфекційних хвороб. Щеплення стають особливо актуальними з огляду на вкрай низький рівень вакцинації дітей в Україні та зафіксовані випадки захворювань, які мають бути контрольовані саме завдяки вакцинації. В ISIDA наявні всі необхідні вакцини від найкращих світових виробників, тож ми можемо сміливо стверджувати: у нас надання цієї послуги – на найвищому рівні.

3. Запобігання, рання діагностика і правильна тактика ведення інфекційних захворювань верхніх і нижніх дихальних шляхів (особливо – пневмоній) і вірусних діарей. Наші педіатри завжди готові оперативно відреагувати на нездужання дитини та надати консультації щодо профілактики. Дуже часто згаданих небезпечних станів можна уникнути, застосовуючи грудне вигодовування і вакцинацію.

ЗАДОВОЛЕННЯ ПОТРЕБ МАТЕРІ І ДИТИНИ

Комфорт пацієнтів для нас так само важливий, як і суто медичні аспекти. Саме заради максимальної зручності переобладнання педіатричних відділень здійснено так, щоб у малечі було достатньо простору для ігор, а у матусь із немовлятами – окреме приміщення для годування дитини. Вдосконалення не вичерпуються самими лише організаційними та естетичними рішеннями. Наше завдання – створення новітніх стандартів спілкування з маленькими пацієнтами та їхніми батьками. Діти не повинні відчувати жодного дискомфорту.

Якщо дитина капризує – її відволікають і перетворюють необхідні процедури на захопливу гру. Якщо малюкові треба зробити укол – маніпуляцію потрібно провести без болю. Заради цього ми впроваджуємо використання під час щеплення безпечного місцевого анестетика.

ІНФОРМАЦІЙНА ПІДТРИМКА

Наш контакт-центр надає консультації цілодобово. Його співробітники регулярно проходять навчання, для того щоб швидко надавати батькам правильну підказку. А з жовтня цього року в телефонному режимі консультує й черговий лікар, який допомагає вирішити найнагальніші проблеми. Крім того, в ISIDA тривають освітні лекції для батьків, де можна дізнатися про найефективніші стратегії збереження здоров’я дітей, а також отримати навички з надання першої допомоги.

Ми будемо раді бачити Вас і Вашу дитину серед наших пацієнтів. Виникли запитання? Зателефонуйте за номерами 0 800 60 80 80, +38 (044) 455 88 11 і ми охоче відповімо на них. Або поставте своє питання за допомогою спеціальної форми – у виринаючому вікні під час відвідування нашого сайту.