Часи роботи
 • ISIDA Медмістечко
 • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 21:00
 • Субота 9:00 – 18:00
 • Неділя 9:00 – 15:00
 • ISIDA Оболонь
 • Понеділок – субота 9:00 – 18:00
 • Неділя 9:00 – 15:00
 • ISIDA Лівобережна
 • Понеділок – субота 9:00 – 18:00
 • Неділя 9:00 – 15:00
 • ISIDA Печерськ
 • Понеділок – субота 9:00 – 18:00
 • Неділя 9:00 – 15:00

Онкологічна мамологія

Молочна залоза - це "дзеркало" фізичного, морального і психічного добробуту жінки. Існує величезна кількість захворювань молочних залоз, які можуть виникнути у жінки протягом життя. Хороша новина: більшість з них є доброякісними і часто закінчуються, завдаючи жінці лише емоційного дискомфорту. У той же час існує ряд захворювань молочних залоз, які без належного лікування згодом можуть трансформуватися в онкологічну патологію або істотно підвищити ризик її розвитку. Окрема категорія в мамології - злоякісні новоутворення молочних залоз, оскільки вони займають лідируюче місце серед всіх пухлинних хвороб у жінок будь-якого віку. Але навіть це захворювання піддається лікуванню при своєчасній діагностиці. У нашому центрі Ісіда існує спеціальний напрям лікарської діяльності (онкомамологія), який займається терапією (лікуванням) таких хвороб.

Поширеність захворювання

Рак молочної залози поширене захворювання, яке має тенденцію до омолодження. Щорічно статистика захворюваності (на злоякісні утворення) неухильно зростає і все частіше на рак хворіють жінки (діагностується у жінок) дітородного віку. Виділяють ряд причин, які сприяють розвитку патології:

 1. Спадковість. Наявність раку у найближчих родичів.
 2. Дані про наявність доброякісних новоутворень молочної залози в анамнезі.
 3. Безконтрольне використання оральних контрацептивів.
 4. Відсутність або нерегулярне статеве життя.

Захворювання може протікати безсимптомно. Тому як новоутворення може мати занадто маленький розмір не доступний для пальпації. В інших випадках пацієнтку може турбувати:

 1. Наявність ущільнення в тканині молочної залози.
 2. Зміна кольору або втягнення шкіри в області новоутворення.
 3. Зміна розміру грудей, виникнення хворобливості, набряклості.

При виникненні цих симптомів важливо звернутися до лікаря для проведення ранньої діагностики раку грудей. На перших стадіях в 90% випадків можна повністю позбутися від цієї патології.

Що ми пропонуємо?

У нашому сучасному центрі Ісіда є все необхідне для якісної діагностики та лікування гінекологічних захворювань. Ми можемо запропонувати комплексне обстеження, яке включає:

 1. Консультацію провідних хірургів-онкологів з великим досвідом роботи, які володіють усіма сучасними методиками діагностики та лікування.
 2. Інструментальне обстеження з використанням мамографії, ультразвукової діагностики, дуктографії, магнітно-резонансної томографії. (В клініці не проводиться)
 3. Лабораторної діагностики гормонального профілю жінки.
 4. Визначення рівня необхідних онкологічних маркерів.
 5. Загальноклінічні лабораторні дослідження.
 6. Обстеження інших суміжних фахівців (гінеколог, репродуктолог, ендокринолог)
 7. Секвенування генів BRCA-1,2 (при підозрі на спадкову схильність до розвитку онкопатології грудей і яєчників)

Наші лікарі проводять лікування мамологічної онкології, дотримуючись (міжнародних стандартів і рекомендацій європейської асоціації клінічної онкології (ESMO) і американської асоціації клінічної онкології (ASCO). Лікарі клініки дотримуються принципу органозберігаючих оперативних втручань з можливістю одномоментної або відкладеної реконструкції грудей для досягнення психологічного, фізичного, і що дуже важливо, естетичного комфорту жінки. У клініці Ісіда можна пройти реабілітаційний курс з наступною пластикою молочних залоз.