Часи роботи
 • ISIDA Медмістечко
 • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 18:00
 • Субота 9:00 – 18:00
 • Неділя 9:00 – 17:00
 • ISIDA Оболонь
 • Понеділок, вівторок, середа, п'ятниця 8:00 – 15:00
 • Четвер 8:00 -- 19:00
 • Субота 9:00 – 18:00
 • Неділя Вихідний
 • ISIDA Лівобережна
 • Понеділок, вівторок, п'ятниця 8:00 – 16:00
 • Середа 8:00 – 17:00
 • Четвер 8:00 – 18:00
 • Субота 9:00 – 18:00
 • Неділя 9:00-15:00
 • ISIDA Печерськ
 • Понеділок – п'ятниця Тимчасово не працює
 • Субота Тимчасово не працює
 • Неділя Тимчасово не працює
 • ISIDA Ужгород
 • Понеділок – п'ятниця 9:00 – 17:00
 • Субота 9:00 – 14:00
 • Неділя Вихідний

Олена Милославська, фотограф: «Найяскравіше враження - це усвідомлення того, що всередині мене дитина, і ми тепер мама і тато»

Вагітність буває запланованою, довгоочікуваною, а також – несподіваною. Саме так, в епіцентрі всіх її творчих і ділових планів, сталося й у Олени.

Олено, як Ви дізналися про свою вагітність?

У мене була затримка, і коли вона тривала вже тиждень, я подумала: щось тут не те, бо в мене не буває таких тривалих затримок. Я пішла в аптеку, купила тест, зробила його – і він показав позитивний результат. Тоді у наших планах були тільки поїздки, якісь цікаві івенти, ми навіть запланували поїздку до Буковеля. І тут у мене позитивний результат!

Я навіть не знала, як реагувати, й одразу нікому не сказала. Тест я зробила ввечері, і тільки вранці, коли Ігор прокинувся, я кажу: «У мене є для тебе подарунок». Я відправила йому фото тесту на мобільний телефон, у нього – культурний такий шок. Отак. Пораділи. Я запропонувала одразу поїхати здати аналізи, щоб знати точно результат. Ми поїхали до клініки, зробили тест на ХГЛ. І він уже остаточно підтвердив, що у нас все вдалося.

беременная Лена Милославская Автори фото – Анна Білоус и Олексій Гукалов

Якими були перші емоції, коли дізналися про вагітність?

Чесно, я навіть розгубилася. Сказати, що я бігала, стрибала від радості – такого не було. Напевно, я трохи була шокована. Трохи радості, трохи шоку від того, що вдалося. Але я чітко знала, що треба йти до клініки, робити аналізи й обстеження. Так ми і вчинили.

У клініці після того, як зробили аналіз, ми пішли на УЗД. Там мені зробили фотографію, показали нашу майбутню дитину. Я, зізнатися, одразу не зателефонувала і не повідомила про свою вагітність батькам, бо не знала, як вони могли б на це відреагувати. Може, в них почалася б паніка, або вони почали б давати мені купу порад. Ні того, ні іншого я не хотіла, тому про вагітність знали тільки ми вдвох.

беременная Лена Милославская_ч/б Автори фото – Анна Білоус и Олексій Гукалов

Як Ви дізналися про ISIDA?

Рішення спостерігатися і народжувати в ISIDA не було спонтанним або випадковим. Я давно вирішила спостерігатися і народжувати тільки в ISIDA. Ще років вісім тому, коли я побувала в ISIDA, я зрозуміла, що це саме та клініка, лікарям якої я довіряю і в якій я хочу народжувати свою дитину.

Якими були критерії вибору клініки?

Коли ми вибирали клініку з ведення вагітності, основним критерієм було місце розташування. Я розуміла, що мені доведеться бувати там часто, здавати аналізи. А здача аналізів – це переважно рано-вранці, а вранці – затори, час пік, треба рано вставати... Чому я вибрала ISIDA – у неї багато відділень по Києву, й одне з них – біля мого будинку. Я подумала, що мені буде значно зручніше їздити сюди, ніж кудись далеко до якогось лікаря, якого мені порадять знайомі.

Я розуміла, що, вибираючи клініку ISIDA, я вибираю не якогось конкретного лікаря, а клініку загалом. Укладаєш із нею договір і довіряєш усьому персоналу, а не окремо взятій людині. ISIDA – це не клініка одного лікаря, а клініка великої команди лікарів, які за тобою спостерігають, які повноцінно замінюють одне одного, і водночас не треба розповідати про себе все спочатку. Коли лікар запрошує тебе до кабінету, він уже все про тебе знає, і ти приходиш до нього так само, як до колишнього – нічого не змінюється, програма спостереження, рекомендована попереднім лікарем, залишається незмінною. Мені це дуже сподобалося.

Які моменти вагітності особливо запам'яталися?

Найяскравіше враження – це усвідомлення того, що всередині мене дитина, і ми тепер мама і тато. Це сталося, коли я прийшла вже на УЗД, не чекаючи того, що побачу насправді. На першому УЗД було не дуже зрозуміло. Мені показали картинку, пояснили, що відбувається, але побачені образи мене ніяк не зачепили. На другому УЗД я очікувала, що мені знову будуть щось незрозуміле показувати, а я буду кивати головою. Але коли я прийшла на друге УЗД, мені показали повністю маленьку людину – профіль, ручки, ніжки – цілісна фотографія. І я розплакалася.

Що Ви порадите дівчатам, які дізналися, що вагітні – куди бігти, що робити?

Коли розумієш, що вагітна, навіть після аптечного тесту не треба панікувати. Треба йти до клініки, записуватися до лікаря, робити лабораторний тест ХГЛ, який із максимальною достовірністю підтверджує або спростовує припущення про вагітність. Подальші дії треба планувати після УЗД, відповідно до рекомендацій лікаря з ведення вагітності.

Полина Милославская Автор фото – Олена Гроза

Як зважитися на материнство?

У мене своє бачення цього. Я не знаю, може, комусь це не сподобається, але я вважаю, що кожна людина, кожна дівчина приходить до цього в якийсь певний період життя. Є якісь уявлення про те, що до 30 років треба обов'язково народити, або що після 30-ти ти вже стара породілля, або що після 30-ти треба вже хоч від кого-небудь народити – я чула й таке, особливо часто це говорять батьки. Жінка сама приходить до цього, вона це відчуває. Особливо сильно впливають на це рішення стосунки між чоловіком і жінкою. Важливо розуміти, що ти хочеш бути з цією людиною, хочеш будувати з нею сім'ю, що у вас є вже загальний побут, у вас уже все налагоджено, ви вже помандрували разом і готові до змін у своєму житті. І оце саме той момент, коли можна подумати про дитину. Я вважаю, що бажання стати мамою має прийти само – як натхнення.

скидка на наблюдение беременности и роды

Ви вже знаєте про те, що вагітні, і шукаєте клініку, фахівцям якої можна довірити здоров'я свого малюка? Оцініть наші спеціальні пропозиції.

Клініка ISIDA робить подарунок майбутнім мамам – пропонує скористатися такими спеціальними пропозиціями:

«ISIDA test drive» – це можливість отримати безкоштовно першу консультацію лікаря-гінеколога у відділеннях клініки ISIDA:

Скориставшись спеціальною пропозицією «ISIDA test drive», Ви отримуєте можливість особисто ознайомитися з клінікою ISIDA, сформувати власну думку про рівень професіоналізму фахівців клініки, рівень сервісного обслуговування тощо. Ця спеціальна пропозиція дійсна тільки для пацієнток у першому триместрі вагітності, які ще жодного разу не були в клініці ISIDA.