Часи роботи
 • ISIDA Медмістечко
 • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 18:00
 • Субота 9:00 – 18:00
 • Неділя 9:00 – 17:00
 • ISIDA Оболонь
 • Понеділок, вівторок, середа, п'ятниця 8:00 – 15:00
 • Четвер 8:00 -- 19:00
 • Субота 9:00 – 18:00
 • Неділя Вихідний
 • ISIDA Лівобережна
 • Понеділок, вівторок, п'ятниця 8:00 – 16:00
 • Середа 8:00 – 17:00
 • Четвер 8:00 – 18:00
 • Субота 9:00 – 18:00
 • Неділя 9:00-15:00
 • ISIDA Печерськ
 • Понеділок – п'ятниця Тимчасово не працює
 • Субота Тимчасово не працює
 • Неділя Тимчасово не працює
 • ISIDA Ужгород
 • Понеділок – п'ятниця 9:00 – 17:00
 • Субота 9:00 – 14:00
 • Неділя Вихідний

Блогер Маша Тимошенко про свою вагітність: «Ця подія – найчарівніша в житті»

Кожна вагітність унікальна і в кожної матері є кілька найпотаємніших знакових подій, які залишаються в пам'яті на багато років. Популярний блогер Маша Тимошенко ділиться своїми найяскравішими спогадами.

– Як Ви дізналися про свою вагітність?

– Про свою вагітність я дізналася раптово. Хоч усе було заплановано, ми не думали, що це станеться так швидко. Але коли затримка стала зовсім явною, я сказала чоловікові, що щось не так, треба перевіряти, і ми купили тест.

– Що Ви відчули, коли дізналися, що вагітні?

– Це були такі змішані почуття. Я в принципі була рада. Але, оскільки все це було раптово і несподівано, я постійно сміялася – мені було смішно, як швидко це все сталося. Мабуть, це була якась захисна реакція організму, і не тільки мого, бо з Сашею, моїм чоловіком, відбувалося те саме. Цей дивний стан тривав два місяці – і після того, як ми вже підтвердили наші припущення з приводу вагітності. Тож це була радість, трішечки страх і нам було смішно.

– Як Ви повідомили чоловікові про свою вагітність?

– Ми були готові до цієї новини, єдине – не очікували, що все буде так швидко. Тому я одразу повідомила Саші про це, я знала, що його реакція буде позитивною, що не буде жодних непорозумінь, скандалів або ще чогось такого. Не знаю, у нас була щаслива сім'я, яка чекала саме цього моменту, тому не було жодних проблем з тим, щоб сказати чоловікові.

– Чи планували влаштувати сюрприз?

– Я дуже нетерпляча людина. Коли відео якесь змонтую або створю якусь пісню – миттю біжу показувати чоловікові, а що вже казати про дитину, тут навіть думати не довелося – я одразу ж до нього побігла, і не було часу на сюрпризи. Був один великий сюрприз.

– Організовували якесь свято з цієї нагоди?

– Напевно, святкували, але це не було щось феєричне. Ми просто посиділи в ресторані, випили чашку кави й обговорили подальший план дій. Тобто це не було святкуванням у повному сенсі цього слова – ми просто вдвох відзначили цю подію.

Маша Тимошенко

– Якими були наступні кроки після тесту на вагітність?

– Я одразу записалася на прийом до клініки ISIDA – хотіла бути на мільйон відсотків впевненою, що я вагітна, це дуже важливо зробити: не просто тест на вагітність, а пройти відповідне обстеження. Тест може мати похибку, а аналіз на ХГЛ, УЗД – ні. Це дало мені впевненість у цій приємній події в житті.

До речі, ще до відвідин клініки я порадилася з чоловіком, тому що багато його друзів уже обзавелися дітьми, на відміну від нас. Ми поцікавились у друзів – яка клініка краще підходить, у якій клініці в них був максимально хороший приємний досвід, і після цього зупинилися на ISIDA, бо майже всі друзі народжували саме там.

Що ще? Я в інтернеті почала дивитися відео, читати всілякі статті. Дуже часто протягом всієї вагітності я заходила і дивилася, що відбувається з плодом саме на цьому терміні. Якого він розміру, як він розвивається – мені це все було дуже цікаво.

– Поділіться, будь ласка, критеріями вибору клініки – що було важливим саме для вас?

– Для мене найважливішим був досвід моїх близьких друзів, тому що він безцінний. І мені здається, це найголовніший критерій – коли тобі твій друг каже, що це хороша клініка. І це виявилося правильно – все пройшло чудово. Перш ніж записуватися на прийом, я вибрала свого лікаря і довірила їй ведення своєї вагітності та пологів. Для мене це було дуже важливо – довіра до лікаря. Що ще класно – в ISIDA створили папку, де була вся абсолютно інформація про перебіг моєї вагітності, тож, коли я прийшла до пологового, я була на мільйон відсотків упевнена, що все буде добре, і що в персоналу є всі мої дані.

Чи брав чоловік участь у виборі клініки для спостереження вагітності?

– Рішення ми ухвалювали разом, і він брав участь не лише у виборі клініки, а й в організації спостереження вагітності і в самих пологах – у нас були партнерські пологи, і це класно. Я дуже вдячна йому за таку велику підтримку.

– Яким був перебіг вагітності?

– Моя вагітність пройшла ідеально. Якщо не брати до уваги моментів, коли доводилося здавати кров (я сиділа в телефоні і дивилася милі відео з цуценятами та маленькими дітьми, щоб відволіктися), то все було чудово – я почувалася добре, не було болю в спині, не відчувала нудоти і всього іншого, як це зазвичай буває, судячи з розповідей.

– Чи були якісь страхи або хвилювання під час вагітності?

– Були такі моменти, коли я не розуміла, що відбувається, коли був якийсь біль (не сильний, але він непокоїв). У такому випадку я одразу ж телефонувала своєму лікарю та консультувалася. Якщо треба було приїхати, ми обов'язково приїжджали, робили повторне УЗД. Це здорово, коли є постійний зв'язок із лікарем – ти в будь-яку мить можеш подзвонити й отримати пораду або рекомендації. Це дуже важливо для душевного спокою насамперед.

– Що можна порадити дівчатам, які дізналися про свою вагітність?

– Я порадила б спершу видихнути і зрозуміти, що це в будь-якому випадку позитивний досвід і позитивна подія в житті, навіть якщо вагітність була незапланована. У будь-якому випадку ця подія – найчарівніша в житті, треба зібратися і сказати про це найближчій для тебе людині, і тоді вже все піде прекрасно. Сказати чоловікові, батькам, сестрі або кращій подрузі – вибирайте самі. Тому що в якусь мить, звісно, страшно, і треба своїм страхом поділитися, і розповісти про нього комусь. Тому важливо, щоб поруч була довірена людина. А наступний крок – вибрати клініку і піти на прийом до лікаря. Зробити УЗД, здати аналізи – подбати про своє здоров'я і здоров'я дитини, щоб ця чарівна подія була щасливою.

Маша Тимошенко

– Як зараз вдається поєднувати роботу та материнство?

– Я насправді, попри народження дитини, веду дуже активний спосіб життя, і за це треба подякувати двом людям – моєму чоловікові, який часто встає вночі і годує малюка, змінює підгузок і взагалі бере суперактивну участь у житті дитини; і, звісно ж, нашій няні, без якої ні я, ні чоловік не могли б працювати, бо дитина – це те, що займає досить багато часу.

– Коли Ви вийшли з декрету?

– Оскільки в мене специфічна робота – робота блогера, я не йшла в декрет, тому що мала можливість, навіть перебуваючи вдома з дитиною 24 години на добу, все одно залишатися в Мережі і працювати.

– Які основні моменти особливо запам'яталися під час вагітності?

– Перший такий момент був, коли вагітність підтвердилася – я не знала, що мені робити, плакати чи сміятися, емоції просто переповнювали мене. Другий момент – коли нам сказали стать дитини. Ми були впевнені на мільйон відсотків, що це буде дівчинка, але це виявився хлопчик. Але ми були щасливі насправді. І третій момент – це коли я прокинулася о 5-й ранку і зрозуміла, що це саме той день. Хоча я й намагалася вмовляти себе, що це ще не перейми, що я не буду народжувати, що я народжу тільки через тиждень. Але коли приїхала до клініки, сказали – ну, готуйтеся. А далі було диво – живіт зник, з'явився маленький ніжний клубочок щастя, а ми з чоловіком перетворилися на маму і тата.

скидка на наблюдение беременности и роды

Ви вже знаєте про те, що вагітні, і шукаєте клініку, фахівцям якої можна довірити здоров'я свого малюка? Оцініть наші спеціальні пропозиції.

Клініка ISIDA робить подарунок майбутнім мамам – пропонує скористатися такими спеціальними пропозиціями:

«ISIDA test drive» – це можливість отримати безкоштовно першу консультацію лікаря-гінеколога у відділеннях клініки ISIDA:

а також – пройти УЗ-дослідження в цих відділеннях.

Скориставшись спеціальною пропозицією «ISIDA test drive», Ви отримуєте можливість особисто ознайомитися з клінікою ISIDA, сформувати власну думку про рівень професіоналізму фахівців клініки, рівень сервісного обслуговування тощо. Ця спеціальна пропозиція дійсна тільки для пацієнток у першому триместрі вагітності, які ще жодного разу не були в клініці ISIDA.