Часи роботи
 • ISIDA Медмістечко
 • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 18:00
 • Субота 9:00 – 18:00
 • Неділя 9:00 – 17:00
 • ISIDA Оболонь
 • Понеділок, вівторок, середа, п'ятниця 8:00 – 15:00
 • Четвер 8:00 -- 19:00
 • Субота 9:00 – 18:00
 • Неділя Вихідний
 • ISIDA Лівобережна
 • Понеділок, вівторок, п'ятниця 8:00 – 16:00
 • Середа 8:00 – 17:00
 • Четвер 8:00 – 18:00
 • Субота 9:00 – 18:00
 • Неділя 9:00-15:00
 • ISIDA Печерськ
 • Понеділок – п'ятниця Тимчасово не працює
 • Субота Тимчасово не працює
 • Неділя Тимчасово не працює
 • ISIDA Ужгород
 • Понеділок – п'ятниця 9:00 – 17:00
 • Субота 9:00 – 14:00
 • Неділя Вихідний

Вакцина Пріорикс (КПК)

Вакцина Пріорікс (КПК) захищає дитину від трьох хвороб ❤️ Кому показано щеплення Пріорікс ⭐ У клініці ISIDA у Києві дотримуються 5 принципів безпечної вакцинації дитини.

Вакцина Пріорикс захищає дитину від трьох хвороб

Вакцина Пріорикс належить до так званих комбінованих вакцин, тобто тих, що дають можливість прищепити дитину одразу від трьох хвороб – кору, паротиту та краснухи (своє абревіатурне ім'я – КПК – це щеплення отримало від перших літер цих хвороб).

Виробником вакцини «Пріорикс», використовуваної в клініці ISIDA, є бельгійське підприємство «ГлаксоСмітКляйн Біолоджікалз С.А.» – одне з провідних науково-виробничих комплексів із розробки та створення вакцин. Ця компанія протягом понад 60 років постачає в 170 країн світу продукцію, яка розробляється у власних науково-виробничих лабораторіях. Усі вакцини «ГлаксоСмітКляйн Біолоджікалз С.А.» виробляються відповідно до найвищих міжнародних стандартів, кожна партія вакцин проходить близько 100 перевірок якості.

Вакцина Пріорикс

Від яких хвороб захищає Пріорикс

Вакцина «Пріорікс» захищає дитину одразу від трьох хвороб: кору, паротиту та краснухи.

Кір – гостре вірусне захворювання, доволі тяжкими симптомами якого є висока температура тіла, кашель, нежить, запалення слизової оболонки очей і висип. Для дитини це захворювання небезпечне насамперед своїми ускладненнями: отитом, пневмонією, розвитком судом. Найтяжчим ускладненням цієї хвороби є енцефаліт і тромбоцитопенія. Відмінною особливістю кору є його висока здатність до інфікування: при контакті з людиною, хворою на кір, заражається не менше 95 % не щеплених дітей. Вірус передається повітряно-крапельним шляхом і поширюється на великі відстані.

Епідемічний паротит – гостра вірусна інфекція, більше відома як «свинка», уражає здебільшого залозисту тканину (слинні залози, підшлункову залозу, яєчка). Паротит доволі небезпечний для хлопчиків: вірус іноді вражає яєчка, спричиняючи орхіт. Якщо це трапляється в підлітковому віці, хлопчик стає безплідним, тому так важливо вчасно прищепити малюка від паротиту. Вірус епідемічного паротиту передається повітряно-крапельним шляхом.

КПК вакцина

Краснуха – гостре вірусне захворювання, що характеризується дрібним висипом, збільшенням лімфатичних вузлів (переважно на потилиці), а також незначним підвищенням температури тіла. Зазвичай краснуха у дітей легко переноситься, але краснуха у дорослих - набагато серйозніша річ. Ії небезпека полягає в здатності призводити до тяжких уражень плода у випадку, якщо на краснуху захворіє вагітна жінка і лікування краснухи набуває першорядної важливості. У цьому випадку може статися викидень або тяжке ураження центральної нервової системи, як наслідок – глибока розумова та фізична інвалідність малюка. Щоб уберегтися від цього в дорослому віці, необхідно в дитинстві зробити щеплення КПК.

Кому показано щеплення Пріорикс

Для створення у дітей стійкого імунітету проти кору, епідемічного паротиту та краснухи, необхідно зробити два щеплення: в 12 місяців і 6 років. Дуже важливо створити в малюка імунітет проти цих хвороб до того, як він почне відвідувати дитячий колектив. Зверніть увагу, що школи раннього розвитку також належать до різновидів дитячих дошкільних закладів, тож, перш ніж записати малюка на розвиваючі курси, треба подбати про його безпеку.

Для майбутніх першокласників дуже важливо завершити імунізацію організму в період із квітня по серпень.

Пріорикс Київ

Клініка ISIDA гарантує безпеку й ефективність вакцинації

Клініка ISIDA приділяє дуже велику увагу безпеці своїх маленьких пацієнтів, а також – високу ефективність імунізації малюка. Дуже важливою умовою для створення у дитини високого рівня імунітету, а також максимального зниження ризику виникнення ускладнень є її повне здоров'я в день проведення вакцинації.

Як гарантується безпека вакцинації в клініці ISIDA

Пріорикс

У клініці ISIDA дотримуються 5 принципів безпечної вакцинації дитини:

ПРИНЦИП № 1: Тільки якісні вакцини

Клініка ISIDA пропонує своїм маленьким пацієнтам лише кращі вакцини від провідних виробників світу. Вакцина «Пріорікс», яку виробляє одне з провідних фармацевтичних підприємств світу, – яскраве підтвердження цього.

ПРИНЦИП № 2: Бездоганне дотримання холодового ланцюга

Дотримання умов зберігання вакцин – один із базових принципів у роботі педіатричного відділення клініки ISIDA.

ПРИНЦИП № 3: Індивідуальний підхід до кожної дитини

Цей чинник забезпечується завдяки ретельному огляду малюка в день проведення вакцинації та складання в разі потреби індивідуального графіка вакцинації дитини.

Щеплення КПК

ПРИНЦИП № 4: Інформованість батьків

Батьки дитини в індивідуальній розмові з педіатром можуть отримати вичерпну інформацію про всі нюанси вакцинації, зокрема про усі характеристики вакцини, яка використовуватиметься для щеплення їхнього малюка. Крім того, батьків інформують про можливі поствакцинальні реакції на щеплення.

ПРИНЦИП № 5: Дотримання принципу ефективності

Фахівці ISIDA завжди зважають на сукупність показань для проведення вакцинації. Для малюка у віці до року це умови його появи на світ, для старших діток – наявність не тільки прямих протипоказань для вакцинації (гострих запальних процесів, загострення хронічних захворювань), але й умовних. Наприклад, хвороба одного з членів сім'ї або інші чинники, значимість яких може оцінити тільки лікар.

Якщо Вам потрібна вакцинація Пріорикс, то обов'язково запишіться на прийом до хорошого лікаря та уточніть ціну щеплення КПК в клініці Isida за телефонами: 0-800-35-92-86 (для українських операторів зв'язку), +38-044-455-88-11 (для міжнародних). Або задайте своє запитання щодо вакцини Пріорикс на спеціально створеній для цього сторінці.