Часи роботи
 • ISIDA Медмістечко
 • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 18:00
 • Субота 9:00 – 18:00
 • Неділя 9:00 – 17:00
 • ISIDA Оболонь
 • Понеділок, вівторок, середа, п'ятниця 8:00 – 15:00
 • Четвер 8:00 -- 19:00
 • Субота 9:00 – 18:00
 • Неділя Вихідний
 • ISIDA Лівобережна
 • Понеділок, вівторок, п'ятниця 8:00 – 16:00
 • Середа 8:00 – 17:00
 • Четвер 8:00 – 18:00
 • Субота 9:00 – 18:00
 • Неділя 9:00-15:00
 • ISIDA Печерськ
 • Понеділок – п'ятниця Тимчасово не працює
 • Субота Тимчасово не працює
 • Неділя Тимчасово не працює
 • ISIDA Ужгород
 • Понеділок – п'ятниця 9:00 – 17:00
 • Субота 9:00 – 14:00
 • Неділя Вихідний

ТОП-4 - Лікарі Репродуктологи

Запишіться на первинну онлайн-консультацію із хорошим лікарем-репродуктологом зі знижкою 50%. Онлайн Консультація Репродуктолога

Репродуктолог - це лікар-спеціаліст, який займається діагностикою та лікуванням проблем, пов'язаних із репродуктивним здоров'ям людини. Основна область діяльності репродуктолога включає в себе проблеми безпліддя, дослідження та лікування порушень у репродуктивній системі як у чоловіків, так і у жінок.

Репродуктолог проводить різноманітні методи діагностики, такі як аналізи гормонів, ультразвукове дослідження, ендоскопічні процедури та інші, щоб виявити причини виникнення проблем із зачаттям. Він також розробляє і реалізує плани лікування, включаючи медикаментозну терапію, хірургічні втручання, а також допомогу при використанні методів допоміжної репродукції, таких як штучне запліднення (ШЗ), інтравітріальне введення сперми (ІВФ) та інші. Репродуктолог може також поєднувати свою діяльність із гінекологією чи урологією в залежності від конкретних проблем пацієнта.

Репродуктолог клініки ISIDA допомагає пізнати щастя материнства

Спеціальність лікаря-репродуктолога стає дедалі потрібнішою не тільки в нашій країні, а й у всьому світі. Адже через низку причин кількість сімей, що зазнають труднощів із дітонародженням, щороку більшає. І кожен із таких випадків потребує допомоги репродуктолога.

Основне завдання репродуктолога – це відновлення дітородної функції, лікування людей із використанням всіх можливостей сучасної репродуктології. У такій ситуації треба постаратися знайти можливість отримати бажану вагітність без застосування репродуктивних допоміжних технологій, якщо це можливо. Саме в цьому й полягає мистецтво лікаря-репродуктолога. Тому наше відділення називається не «відділення ЕКЗ» або «відділення ДРТ», а саме «відділення з лікування безпліддя».

Репродуктолог Київ

Дуже важливо, щоб люди, навіть молоді і здорові, розуміли, що до репродуктолога треба звернутися, якщо вагітність не настає після регулярного статевого життя протягом одного року. Своєчасне звернення до лікаря допомагає вчасно виявити причину виникнення цієї проблеми, не дати їй «вкоренитися», розвинутися.

А для планування бажаної, усвідомленої і здорової вагітності слід звернутися до лікаря-гінеколога. Він підкаже, як правильно поводитися, харчуватися, обстежитися перед зачаттям.

Крім того, існують особливі причини для звернення до лікаря-репродуктолога, не пов'язані з відсутністю бажаної вагітності. Це необхідно в разі, якщо сім'ї відомо про наявність спадкових генетичних захворювань або якщо в сім'ях найближчих родичів були випадки народження дітей із вродженими синдромами. Про це здебільшого знають усі родичі і передають цю інформацію з покоління в покоління. Тому зовсім не зайвим буде, плануючи вагітність, поцікавитися у своїх рідних, чи не було в роду народження діток із будь-якими проблемами зі здоров'ям (як розумовими, так і фізичними). Це стосується як жінок, так і чоловіків.

Також приводом для візиту до лікаря-репродуктолога є раннє (до 40-43 років) припинення менструацій у бабусь, мами, сестер, рідних тіток. Це може свідчити про можливість раннього згасання дітородної функції. Про те, як необхідно вчинити в цьому випадку, про всі можливості сучасної медицини, розповість лікар-репродуктолог.

Ще одним обов'язковим приводом для звернення до репродуктолога є онкозахворювання чоловіка або жінки, для лікування яких планується хіміо/радіотерапія. Виходом із цієї ситуації для чоловіка є заморожування сперми, для жінки – кріоконсервація яйцеклітин(-и). Це дасть парі шанс мати в майбутньому генетично рідних дітей.

Також із метою заморозки яйцеклітин є сенс звернутися до репродуктолога жінці, яка через життєві, соціальні обставини наразі не має можливості народити дитину. Але ж час не чекає... Заморозивши свою яйцеклітину в молодому віці, така жінка збільшує свої шанси на материнство в зрілому віці. Адже щороку життя забирає у жінки певну частину її фертильності, зменшуючи перспективи стати матір'ю.

Лікар репродуктолог

Якими методами проводить діагностику лікар-репродуктолог

Це насамперед гормональні обстеження та УЗД. Але не треба здавати «все й одразу». Тільки лікар на прийомі підкаже і призначить необхідні дослідження. У клініці ISIDA розроблено кілька пакетів із дослідження жіночого здоров'я. Який саме пакет є найбільш доречним, може сказати тільки лікар-репродуктолог. Фахівці клініки ISIDA мають можливість проводити дослідження, використовуючи в повному обсязі весь спектр методів, застосовуваних у світі: від звичайної індукції овуляції і до ЕКЗ з NGS (найскладнішою діагностикою ембріонів)».

Лікарі-репродуктологи клініки ISIDA постійно підвищують рівень своєї кваліфікації, беручи участь у вітчизняних і міжнародних наукових конференціях і семінарах. Це дає їм можливість надавати пацієнтам послуги європейського рівня та дарувати щастя батьківства сотням і тисячам сімейних пар.

Відео 2024 на тему: Кому потрібен лікар-репродуктолог

Кому саме потрібен репродуктолог дивиться у інтерв'ю, на це питання відповідає лікар вищої кваліфікаційної категорії, кандидат медичних наук, акушер-гінеколог, репродуктолог клініки Ісіда - Аліпова Наталія Федорівна.

Запис на прийом до репродуктолога у Києві, Ужгороді або онлайн

Якщо Вам потрібна справжня професійна допомога лікаря-репродуктолога, то обов'язково запишіться на прийом до хорошого лікаря в клініці Isida за телефонами:

0-800-35-92-86 (для українських операторів зв'язку),

+38-044-455-88-11 (для міжнародних),

через Telegram або Viber за номером: +38-097-455-88-11

або заповніть заявку на сайті.

Також можливо задати своє запитання щодо репродуктології на спеціально створеній для цього сторінці.

ТОП-4 Лікарі репродуктологи у Києві та Ужгороді - акушери гінекологи. ❤️ Запис на прийом до репродуктолога в приватній клініці Isida або онлайн. ⭐️ Хороший репродуктолог чекає, щоб зробити Вас щасливими.

Форум 2024: Лікарі репродуктологи відповідають на запитання

Діагностика та лікування безпліддя

Ксенія

Запитання:

Доброго дня, мене звати Ксенія. Мене цікавить діагностика та лікування безпліддя. Я хотіла б дізнатись скільки часу може зайняти єко та діагностика. Я з іншого міста. Цікавлюсь відділенням в Ужгороді. Також цікавить чи спілкуєтесь ви на англійській мові? Дякую

01 квітня 2024 р.

Відповідь:

Добрий день, Ксенія

Програма IVF складається з декількох етапів:

 1. Етап обстеження подружньої пари (за часом обстеження можуть тривати до 1,5 місяців).

 2. Програма IVF визначається за отриманими результатами обстежень і триває орієнтовно 2,5-4 тижні (залежить від того, якою саме буде ця програма).

 3. Діагностика ембріонів методом NGS- 21 день.

 4. Програма підготовки до ембріотрансферу (від 2,5 до 4,5 тижнів). Тривалість залежить від рекомендованого медичного протоколу.

Для співпраці з іноземними пацієнтами у нас є менеджери зі знанням англійської мови. Вони допоможуть у питаннях бронювання, трансферу, з перекладами медичних програм тощо.

Щодо моєї присутності - буду в Ужгороді наприкінці травня. Наразі точних дат не маю.

02 квітня 2024 р.

Можливо вирощування клітин під час клімаксу для ЕКО?

Тетяна

Запитання:

Чи реально при клімаксі виростити свою клітинку, щоб потім зробити еко

23 лютого 2024 р.

Відповідь:

На жаль, ні: яєчники виснажились, яйцеклітин в них вже немає.

24 лютого 2024 р.

До скільки років можна вагітніти?

Світлана

Запитання:

Добрий день, прошу вас, до скільки років можна вагітніти в Україні? Дуже дякую.

22 лютого 2024 р.

Відповідь:

Для переносу ембріона в порожнину матки в Україні є вікові обмеження: 52 роки і 11 місяців.

23 лютого 2024 р.

Мені 50 років, але я хочу народити дитину

Латиса

Запитання:

Доброго дня! Мені 50 років Хочу народити дитину. Завагітніти не можу. Чи є інші способи народити дитину? Результати аналізів на даний час ЛГ 37.01, ФСГ 85,21, АМГ 0.01. пролактин 13.87. естрадіол 116. Хвороб по гінекології не має.

16 січня 2024 р.

Відповідь:

Добрий день. Рекомендуємо консультацію лікаря-репродуктолога. Вартість - 375 грн. Запис за телефоном контакт - центру: 0 800 35 92 87

16 січня 2024 р.
Репродуктологи Киев - Отзывы

З упевненістю можу сказати це найкращий репродуктолог!

Хочу висловити величезну подяку Мороз Інні Володимирівні! Завдяки її професіоналізму у нас з'явилася довгоочікувана донечка, спасибі Вам величезне !!! З упевненістю можу сказати це найкращий репродуктолог!

Валентина
13 грудня 2020 р. 14:17

Висококомпетентна лікарка для вагітних, що надає спокій та впевненість

Саме такою повинна бути лікар для вагітних: висококомпетентна, впевнена і спокійна. Кожен візит до Наталіі Федорівни - це як окремий вид терапії: все пояснювала, ніколи нічого зайвого не призначала. Якщо мене щось тривожило за результатами аналізів, то після зустрічі з лікарем я була спокійна, бо знала що все під її контролем.

І свою куму до неї привела на супроводження вагітності. І тепер ми дві щасливі мами в тому числі завдяки Наталі Федорівні

Оксана
24 березня 2024 р. 10:27

Безцінна допомога у зачатті: дякую кращому лікарю-репродуктологу - Редько Наталі Олександрівні

Велика подяка найкращому лікарю репродуктологу Редько Наталії Олександрівні за її неймовірну працю, вона справді лікар від Бога та людина совісті! Дякуємо за те, що Ви вникаєте та допомагаєте вирішити проблеми із зачаттям, за Ваш професіоналізм та уважне людське ставлення, за те, що допомогли нам зачати дитину! Ще плануємо повернутись обов'язково до Вас! Усім кому потрібна така допомога рекомендуємо звертатись до Редько Наталії Олександрівни!

Світлана Шуварська
02 лютого 2024 р. 02:17