Часи роботи
 • ISIDA Медмістечко
 • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 18:00
 • Субота 9:00 – 18:00
 • Неділя 9:00 – 17:00
 • ISIDA Оболонь
 • Понеділок, вівторок, середа, п'ятниця 8:00 – 15:00
 • Четвер 8:00 -- 19:00
 • Субота 9:00 – 18:00
 • Неділя Вихідний
 • ISIDA Лівобережна
 • Понеділок, вівторок, п'ятниця 8:00 – 16:00
 • Середа 8:00 – 17:00
 • Четвер 8:00 – 18:00
 • Субота 9:00 – 18:00
 • Неділя 9:00-15:00
 • ISIDA Печерськ
 • Понеділок – п'ятниця Тимчасово не працює
 • Субота Тимчасово не працює
 • Неділя Тимчасово не працює
 • ISIDA Ужгород
 • Понеділок – п'ятниця 9:00 – 17:00
 • Субота 9:00 – 14:00
 • Неділя Вихідний

Найкращі педіатри Києва: ТОП-9 дитячих лікарів

Програми, пов'язані з лікуванням дитини Ціни на комплекс послуг з педіатрії

Педіатри клініки ISIDA Київ

Спостереження за здоров'ям дитини має бути на рівні світових стандартів.

Педіатр – це дитячий лікар, обов’язок якого за першої потреби надати малюкові і дорослішій дитині високопрофесійну допомогу.

У клініці ISIDA станом на квітень 2024 року працюють 9 дитячих лікарів дуже високої кваліфікації: майже всі фахівці педіатрії клініки ISIDA мають вищу кваліфікаційну категорію, наукові ступені, наукові роботи.

Відмінною особливістю клініки ISIDA є також постійна турбота про підвищення рівня кваліфікації своїх фахівців: педіатри клініки ISIDA регулярно відвідують найбільші наукові конференції в нашій країні і за кордоном, проходять стажування та тренінги в кращих клініках світу. Тому батьки маленьких пацієнтів клініки ISIDA можуть бути впевнені в тому, що надані їм педіатричні послуги відповідають світовим стандартам.

Підтвердженням цього є також той факт, що клініка ISIDA – це перший і єдиний в Україні медичний заклад, що отримав повний сертифікат про відповідність міжнародним стандартам QHA Trent.

Від моменту появи на світ і протягом першого місяця життя за здоров'ям дитини спостерігає лікар-неонатолог. Потім малюка приймають турботливі руки лікаря-педіатра.

Супровід лікарем-педіатром з перших днів малюка до року

З перших днів до року малюкові надається неодноразовий огляд дитячого лікаря. Навіть якщо малюка нічого не турбуватиме, в перший рік його життя ви відвідуєте фахівців педіатрії щомісяця.

Стандартний алгоритм відвідин і обстежень дивиться нижче.

Після місяця життя

Консультація педіатра, антропометричні вимірювання, перевірка рефлексів, оцінка психомоторного розвитку, обговорення ефективності грудного вигодовування, складання плану консультацій вузькопрофільними фахівцями, здача аналізів, вакцинація.

Щодо режиму дня, то малюкові на 2-му місяці життя може бути рекомендоване загартовування. Це насамперед:

 • сон на свіжому повітрі при температурі від -15 до +30°С;

 • повітряні ванни тривалістю 5-6 хвилин під час сповивання і масажу при температурі в приміщенні 22°С;

 • умивання водою, температура якої не перевищує 28°С;

 • загальна ванна з температурою води 36,5°С тривалістю 5-6 хвилин.

На другому місяці життя малюка

Масаж і гімнастика на другому місяці життя можуть вже передбачати викладання на живіт 2-3 рази по 2-3 хвилини, погладжувальний масаж спинки, живота і грудей, погладжувальний масаж ручок і ніжок. Основи цього масажу дасть лікар-педіатр або фахівець із масажу. Необхідно також освоїти комплекс гімнастичних вправ, що відповідає віку дитини.

Багато малят дуже люблять водні процедури з плаванням, що можуть проводитися не тільки в басейні, але й у звичайній ванні вдома, проте під керівництвом досвідченого інструктора.

Дитячий лікар протягом року здійснює щомісячне спостереження за розвитком малюка, роботою його внутрішніх органів, реакціями на збудники, розвитком опорно-рухового апарату; дає поради з догляду та годування. З 6 місяців життя в раціон дитини вводиться прикорм, це необхідно робити з урахуванням індивідуальних особливостей організму дитини, тому до початку введення прикорму треба отримати консультацію в педіатра.

Відколи дитині виповниться рік, лікаря-педіатра треба відвідувати залежно від стану здоров'я дитини.

Позапланові візити до дитячого лікаря

Будь-які відхилення в стані здоров'я малюка, що викликають хоч би найменше занепокоєння уважних батьків, потребують консультації лікаря. Не варто самостійно намагатися знайти відповідь на запитання, що стосуються здоров'я дитини. Ваші тривоги – це вже привід для позачергового візиту фахівця.

Причинами для незапланованого звернення до лікаря-педіатра можуть слугувати:

 • висока температура тіла або занепад сил;

 • біль (зокрема в голові, горлі, животі, серці);

 • неоформлені випорожнення, закрепи, втрата апетиту;

 • ознаки інфекційних, алергічних захворювань (захриплість, нежить, закладеність носа, кашель, сльозоточивість, набряк, почервоніння. Закисання очей, висипи на шкірі або свербіж);

 • збільшення аденоїдів або лімфовузлів;

 • порушення сну і поведінки;

 • ймовірні відхилення нормального розвитку як фізичного, так і психічного;

 • перед поїздками до країн з іншим кліматом;

 • при оформленні в дитячий садок, школу, басейн та інші установи масового скупчення дітей.

Важливо пам'ятати

 • Якщо у дитини жар, інші симптоми застуди або грипу, доцільно викликати лікаря додому, щоб не наражати малюка на ризик додаткового інфікування та погіршення самопочуття.

 • Якщо дитина при підвищеній температурі не усміхається, багато плаче, відмовляється від їжі, дуже багато спить, перебуває в прострації або просто «не така, як завжди», необхідно викликати швидку допомогу!

 • Біль у животі в дітей трапляється часто, однак, коли він супроводжується температурою, дитина повинна бути негайно оглянута педіатром, щоб усунути хірургічну патологію (наприклад, апендицит). У таких випадках необхідно викликати швидку допомогу.

Корисна інформація

Для комплексного спостереження за здоров'ям дитини в клініці ISIDA розроблені спеціальні пакети медичного педіатричного спостереження за станом здоров'я:

Довіртеся професіоналам відділення педіатрії клініки ISIDA у Києві, корпоративним і життєвим кредо яких є слова М. І. Пирогова: «Бути щасливим щастям інших – ось справжнє щастя і земний ідеал будь-якого лікаря». А особливо – лікаря-педіатра!

Запис на прийом до педіатра

Якщо Вам потрібна консультація дитячого лікаря, то обов'язково запишіться на прийом до хорошого педіатра в клініці Isida за телефонами:

0-800-35-92-86 (для українських операторів зв'язку),

+38-044-455-88-11 (для міжнародних),

через Telegram або Viber за номером:
+38-097-455-88-11

або заповніть заявку на сайті.

Також можливо задати своє запитання до лікаря педіатра на спеціально створеній для цього сторінці.

Найкращі педіатри Києва: ТОП-9 дитячих лікарів. Запис на прийом до педіатра в Києві (Медмістечко + Оболонь + Лівобережна). Хороший дитячий лікар-педіатр чекає на вас у приватній клініці ISIDA.

Відповіді педіатрів на питання пацієнтів клініки ISIDA

Чи можливо зробити вакцину гексасим?

Альона

Запитання:

Доброго дня Підкажіть у Вас можливо зробити вакцину гексасим для дитини через дві неділі буде йому три місяці

02 грудня 2023 р.

Відповідь:

Добрий день. Так, можна. Вартість вакцини- 2860 грн Перед щепленням обов‘язкова консультація педіатра (900 грн).

03 грудня 2023 р.

Дитина страждає на атопічний дерматит

Альона

Запитання:

Доброго дня! Дитина страждає на атопічний дерматит 2 р! Хотіли би з Вами проконсультуватись, можливо он-лайн так як ми з Хмельницького.

19 квітня 2023 р.

Відповідь:

Добрий вечiр. Ви можете записатися до професора на диджитал-консультацiю (онлайн) за телефоном нашого контакт-центру: 0 800 35 92 87

30 квітня 2023 р.

У дитини в 2 місяці досі триває жовтяниця

Вікторія

Запитання:

Доброго дня! У дитини в 2 місяці досі триває жовтяниця. Жовтяниця з’явилася на третю добу, після проведення терапії під лампами білірубін зменшився, і нас виписали. У 2 місяці педіатр сказав, що дитина досі жовта, відправив на здачу аналізу. Загальний білірубін – 191, прямий – 21, АСТ – 71, АЛТ – 39, гемоглобін – 102. Лікар призначив лікування відлученням від грудей на 7 днів. Наскільки виправдане таке лікування? Що Ви порекомендуєте?

09 жовтня 2015 р.

Відповідь:

Вікторіє, доброго дня. Для 2-місячної дитини рівень білірубіну 191 є досить високим. Перш ніж відлучати від грудного вигодовування, необхідно виключити всі види жовтяниць, що можуть бути у дитини, враховуючи при цьому перебіг вагітності, пологів тощо. Дитина потребує дообстеження в умовах стаціонару.

12 жовтня 2015 р.
Реальні відгуки про педіатрів клініки у Києві

Лікарі, медсестри, неонатологи, педіатри найкращі в Україні!!!

З величезною теплотою згадую свої пологи та перебування в клініці. Скажу чесно, їхати не хотілося) Немає жодного моменту, до якого могли б бути претензії. Лікарі, медсестри, неонатологи, педіатри найкращі в Україні!!! Я буду вдячна вам усе життя. Дякую за доньку, яка, до слова, свій перший рік проживе також під вашим наглядом. Сподіваюся, у мене буде можливість ще раз зустрітися з усіма вами!

Курганова Татьяна
14 травня 2015 р. 07:43

Наш лікар-педіатр з першого дня народження довіряємо свою дитину тільки йому

Яручик І.В. Наш лікар-педіатр з першого дня народження довіряємо свою дитину тільки йому! Дуже кваліфікований, чуйний, любить діток, дітки люблять його! Дякувати Богу залишились в наш час людяні і самовіддані своїй справі лікарі в нашій країні! Дуже радимо батькам Іллю Валерійовича, він дійсно заслуговує великої поваги і вдячності від маленьких пацієнтів!!!

Олена
21 березня 2023 р. 23:22

Другу дитину довірю тільки цьому лікарю

З пеших днів народження донечки і до 3х років спостерігались у пані Наталі. Дуже вдячна їй за турботу і супровід протягом цього часу. Було різне, навіть консультація під час хвороби в іншій країні. Не дивлячись, що локація клініки не дуже зручна для нас, другу дитину довірю тільки цьому лікарю.

Юлія
05 листопада 2021 р. 13:06

Самошина Н.В. – лікар від Бога

Хочу висловити глибоку вдячність і подяку Самошиній Надії Вікторівні! Дуже уважна, дуже турботлива, дуже приємна. Перший місяць патронажу чітко і чуйно контролювала: у нас були проблеми з білірубіном – приїжджала мало не через день особисто перевіряти ще раз. А ще вона нас врятувала! Ні швидка "Добробут", ні звичайна швидка, ні в приймальні "Охматдиту" не запідозрили у нас геморагічну хворобу, коли наш малюк у 18 днів вирвав кров'ю. Надія Вікторівна, взявши трубку о 07:00 ранку в неділю з другого гудка примчала до нас після того, як нас відправили з "Охматдиту" додому і змусила в повному сенсі цього слова викликати швидку, збирати речі і їхати в лікарню ще раз! Нас майже тиждень діагностували там – Слава Богу ми звернулися вчасно! Надія Вікторівна, Ви – лікар від Бога!!! Велике Вам дякую!!! Ми дуже раді, що з нами саме Ви!!! А клініці "ISIDA" висловлюємо величезну подяку за таких кваліфікованих лікарів!!!

Анастасія
17 вересня 2017 р. 06:43