Часи роботи
 • ISIDA Медмістечко
 • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 18:00
 • Субота 9:00 – 18:00
 • Неділя 9:00 – 17:00
 • ISIDA Оболонь
 • Понеділок, вівторок, середа, п'ятниця 8:00 – 15:00
 • Четвер 8:00 -- 19:00
 • Субота 9:00 – 18:00
 • Неділя Вихідний
 • ISIDA Лівобережна
 • Понеділок, вівторок, п'ятниця 8:00 – 16:00
 • Середа 8:00 – 17:00
 • Четвер 8:00 – 18:00
 • Субота 9:00 – 18:00
 • Неділя 9:00-15:00
 • ISIDA Печерськ
 • Понеділок – п'ятниця Тимчасово не працює
 • Субота Тимчасово не працює
 • Неділя Тимчасово не працює
 • ISIDA Ужгород
 • Понеділок – п'ятниця 9:00 – 17:00
 • Субота 9:00 – 14:00
 • Неділя Вихідний

Мамолог

Мамолог – це лікар, який надає консультацію з повним спектром новітніх технологій в області скринінгу, діагностики, лікування, реабілітації та профілактики захворювань грудної залози. Лікар-мамолог у клініці ISIDA (Київ - Медмістечко) у своїй професійній роботі використовує принципи сучасних європейських стандартів надання медичної допомоги жінкам.

Кому і коли потрібен лікар-мамолог

Турбота про здоров'я і красу своїх молочних залоз повинна бути в зоні уваги кожної жінки практично в усі періоди її життя. Професійну допомогу в цьому завжди готовий надати лікар-мамолог.

Жінкам у віці до 40 років необхідно приходити на консультацію до лікаря-мамолога щороку. Прийом мамолога передбачає пальпацію (промацування) молочної залози, УЗД. Ультразвукова діагностика в цьому віці проводиться з метою виявлення порушень структури тканин грудей. Ці зміни минають безсимптомно, тому не можуть бути виявлені жінкою при самообстеженні. За допомогою УЗД на консультації лікаря мамолога визначається також кровотік, ліпоми, розширення проток.

Прийом лікаря-мамолога, що передбачає лише пальпацію, без проведення УЗД, не дає відповіді на запитання про наявність чи відсутність у молочній залозі кісти, фіброаденоми, запалення лімфатичних вузлів.

Такий вид діагностики, як мамограма, молодим жінкам у віці до 40 років призначається тільки за показаннями. Адже мамограма – це один із видів рентгенівського обстеження, що несе променеве навантаження на організм жінки. До того ж, через особливості тканин грудей молодої жінки цей метод діагностики не є високоінформативним.

Прийом у мамолога після 40 років обов'язково перебачає мамограму. УЗД у цьому віці є додатковим способом діагностики. За допомогою мамограми після 40 років злоякісні утворення в молочній залозі виявляють на доклінічному рівні.

Жінкам після 50 років мамограму слід робити щорічно, адже, згідно зі статистикою, частота захворювання на рак молочної залози сягає свого піку в 55-річному віці.

Залежно від отриманих на первинному прийомі в мамолога результатів можуть бути призначені лабораторні методи діагностики: цитологічне, гістологічне й іммуногістохімічне дослідження віддалених фрагментів тканин грудної залози, а також генетичне дослідження Oncotype DX.

Повний спектр надаваних на прийомі мамолога діагностичних послуг дає змогу забезпечити кожному пацієнту високий рівень медичного сервісу, максимально скоротити час від моменту звернення до постановки точного діагнозу.

Якщо лікар-мамолог призначає лікування

У випадку, якщо на прийомі в мамолога за допомогою УЗД або мамограми виявляються зміни в тканинах молочної залози, лікар за допомогою додаткових діагностичних заходів визначає природу зміни. Існують 26 різновидів різних пухлин і мастопатій, розуміння причин виникнення проблеми та її суті дає можливість лікарю-мамологу прийняти рішення про подальше лікування.

Клініка ISIDA має все необхідне для надання певних видів медичних послуг в області онкомамології, а також пластичної, реконструктивної, естетичної хірургії.

Онкомамологія в клініці ISIDA – це:

 • секторальна резекція при доброякісних новоутвореннях молочних залоз;
 • органозберігаючі операції при злоякісних новоутвореннях молочних залоз із досягненням максимального естетичного результату;
 • радикальна підшкірна мастектомія з одночасною реконструкцією імплантом або м'якими тканинами власного тіла.

Пластична, реконструктивна, естетична хірургія в клініці ISIDA – це:

 • аугментаційна мамопластика;
 • мастопексія (підтяжка);
 • вертикальна мастопексія;
 • циркумареолярна мастопексія;
 • редукційна (знижувальна) мамопластика;
 • ліпофілінг (ліпографтинг) – корекція дефектів м'яких тканин грудних залоз та інших ділянок тіла власною жировою тканиною;
 • видалення доброякісних і злоякісних утворень шкіри та м'яких тканин усіх локалізацій.

У своїй роботі лікарі-мамологи клініки ISIDA використовують досвід провідних європейських клінік, застосовують передові методики діагностики та лікування. Одним із основних принципів, яким керуються лікарі-мамологи клініки ISIDA, є також індивідуальний підхід і персоніфіковане лікування.

Від чого залежить ефективність лікування у лікаря-мамолога

Високу результативність діагностики та лікування забезпечує професіоналізм лікарів клініки. Лікарі відділу мамології клініки ISIDA – це фахівці з багаторічним досвідом роботи, які щодня підтверджують високий рівень свого професіоналізму. У своїй роботі лікар-мамолог клініки ISIDA завжди керується принципами індивідуального підходу до кожного пацієнта, націлений на впровадження в щоденну практику новітніх діагностичних і лікувальних методик, що відповідають світовим стандартам надання медичних послуг.

Лікарі відділу мамології є чинними членами Європейської асоціації медичної онкології (ESMO) та Американської асоціації клінічної онкології (ASCO), щорічно беруть участь у з'їздах і конференціях, присвячених новітнім досягненням в онкомамології.

Лікарі-мамологи клініки ISIDA постійно вдосконалюються і отримують нові знання та навички шляхом відвідування семінарів і конференцій, присвячених новітнім досягненням у галузі молекулярної генетики, персоніфікованої діагностики і лікування захворювань молочних залоз.

Рівень обладнання – ще одна обов'язкова складова успіху. Успіх лікаря-мамолога в діагностиці та лікуванні різних захворювань молочних залоз, а також у пластичній та естетичній хірургії багато в чому залежить також від класу використовуваного обладнання. У клініці ISIDA встановлене сучасне обладнання європейських виробників, завдяки якому можна здійснювати весь спектр діагностичних, лікувальних і хірургічних процедур.

Хочете отримати інформацію про умови консультації мамолога в Києві та вартість прийому? Зайдіть на сторінку Комплексні програми у мамології.

Виникли запитання щодо консультації мамолога в Києві? Хочете отримати точну відповідь на запитання про ціну прийому мамолога? Запис на прийом до мамолога за телефонами: 0-800-35-92-86 (для українських операторів зв'язку), +38-044-455-88-11 (для міжнародних).

Або поставте мамологу своє запитання на спеціально створеній для цього сторінці.

Корисні статті з мамології

Пластична мамологія Онкологічна мамологія

ТОП-2 Лікаря Мамолога. ⭐️ Запис на консультацію до Мамолога у Києві (Медмістечко). ⭐️ Дарний мамолог чекає на Вас у приватній клініці ISIDA.

Будьте здорові, красиві і впевнені в собі завжди!

Чи займаєтесь лікуванням підлітків?

Світлана

Запитання:

Добрий день ! Хочу до Вас на консультацію записати дівчинку-підлітка 13 років. Скажіть будь ласка ви займаєтесь лікуванням підлітків , чи нам потрібно шукати дитячого мамолога? Дякую

20 березня 2024 р.

Відповідь:

Добрий день. Дітей до 16 років ми не консультуємо. Необхідно записатись до педіатра або дитячого гінеколога.

21 березня 2024 р.

На вашу думку, таке лікування буде ефективним?

Надія

Запитання:

Добрий день! Мені 28 років. УЗ- ознаки: поодиноких кіст невеликих розмірів обох молочних залоз.(3,82,3/мм/, 4,74,4/мм/, 4,72,5/мм/, 3,22,8/мм/, 4,4*2,7/мм/). Лікар призначив припарати: Епігалін і Тазалок. приймати 3 місяці. Напишіть будь ласка, на вашу думку, таке лікування буде ефективним? Дякую!

14 травня 2015 р.

Відповідь:

Шановна Надія, препаратів для лікування дисгормональних гіперплазій (мастопатій) досить багато. Нараховано більше 120 причинних чинників, які можуть призвести до їх виникнення. Як правило лікування підбирається індивідуально, та включає в себе декілька препаратів з різним механізмом дії. У Вашому випадку для лікування дифузної фіброзно-кістозної мастопатії лікар прийняв рішення зупинитись на цих препаратах. Тому орієнтуйтесь на вибір Вашого лікаря.

21 травня 2015 р.
Мамолог Київ - Відгуки

В клініці чудові лікарі-мамологи.

В клініці "Ісіда" чудові лікарі-мамологи. Святослав Ігорович уважний до своєї роботи, до пацієнтів, завжди все пояснює і відповідає на питання щодо діагнозів і лікування. Навіть операція викликає менше тривоги при такому підході. Дуже рада, що звернулася до пана Святослава. Щиро дякую!

Ольга
30 грудня 2023 р. 15:35

Щаслива, що 10 років назад обрала клініку ISIDA для своїх чекапів і лікування.

Велика подяка доктору Святославу Ковальчуку за його уважні консультації, професійний підхід і емпатичне ставлення. Для мене важливо мати повну довіру до спеціаліста і знати, що він, роблячи свою роботу, діє на мою користь. Саме це я відчула під час лікування.

Доктор ретельно вислухав мої питання та подав вичерпні відповіді, професійно провів усі процедури й операцію. Щиро дякую, за вашу бездоганну роботу та турботу!

Щаслива, що 10 років назад обрала клініку ISIDA для своїх чекапів і лікування.

Марія.

Марія
12 жовтня 2023 р. 19:33

Хочу подякувати

Хочу подякувати Святославу Ігоревичу, який виявив злоякісну пухлину на початковій стадії в нетиповому місці. Момографія нічого не показала. Однак завдяки його професіоналізму була вчасно проведена біопсія і поставлен діагноз. Раннє діагностування злоякісних утворень допомагає врятувати життя.

Ольга
03 лютого 2023 р. 23:31

Рекомендую цього фахівця

Дуже вдячна лікареві Ковальчук С.І. Крім професійної роботи, хочу виділити комфортну атмосферу, людське ставлення та делікатне ставлення до пацієнта, що розуміє. Спілкування з ним заряджає оптимізмом, спокоєм та впевненістю у вирішенні проблеми. Рекомендую цього фахівця.

З повагою Гончарова С.П. Бажаю всім міцного здоров'я!

Світлана
23 жовтня 2021 р. 11:42

Було страшно, але лікар...

Дякую мамологу Святославу Ігоровичу Ковальчук, за його уважність, ввічливість і вмілі руки. Проводив операцію з видалення фіброаденоми. Було страшно, але лікар кваліфіковано описав можливі наслідки, відповів на всі питання і підтримав як до, так і після операції. Для мене це було важливо. Дякуємо!

Тетяна
08 березня 2019 р. 21:42