Часи роботи
 • ISIDA Медмістечко
 • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 18:00
 • Субота 9:00 – 18:00
 • Неділя 9:00 – 17:00
 • ISIDA Оболонь
 • Понеділок, вівторок, середа, п'ятниця 8:00 – 15:00
 • Четвер 8:00 -- 19:00
 • Субота 9:00 – 18:00
 • Неділя Вихідний
 • ISIDA Лівобережна
 • Понеділок, вівторок, п'ятниця 8:00 – 16:00
 • Середа 8:00 – 17:00
 • Четвер 8:00 – 18:00
 • Субота 9:00 – 18:00
 • Неділя 9:00-15:00
 • ISIDA Печерськ
 • Понеділок – п'ятниця Тимчасово не працює
 • Субота Тимчасово не працює
 • Неділя Тимчасово не працює
 • ISIDA Ужгород
 • Понеділок – п'ятниця 9:00 – 17:00
 • Субота 9:00 – 14:00
 • Неділя Вихідний

Ендокринолог

Лікарі спеціалізації Ендокринолог

Ендокринолог у Києві: ваш ключ до здоров'я

**Ендокринолог** – це спеціаліст, який займається діагностикою, лікуванням та профілактикою захворювань ендокринної системи. Ці захворювання можуть включати проблеми з щитоподібною залозою, цукровий діабет, ожиріння, захворювання надниркових залоз та інші гормональні порушення.

Коли слід звертатися до ендокринолога

Звернення до ендокринолога рекомендується при появі симптомів, таких як втома, непередбачувана зміна ваги, проблеми з концентрацією уваги, зміни настрою, проблеми зі шкірою або волоссям. Також важливо регулярно відвідувати ендокринолога для профілактичних оглядів, особливо якщо у вас є сімейний анамнез ендокринних захворювань.

Діагностика та лікування у ендокринолога у Києві

Ендокринолог у Києві використовує різні методи діагностики, включаючи лабораторні аналізи крові на гормони, УЗД органів ендокринної системи, а також спеціалізовані тести. На основі результатів обстеження спеціаліст підбере індивідуальний план лікування, який може включати медикаментозне лікування, дієту, зміну способу життя і, за необхідності, хірургічне втручання.

Переваги лікування у кваліфікованого ендокринолога

Звернення до кваліфікованого ендокринолога гарантує вам доступ до сучасних методів діагностики та лікування, індивідуального підходу та конфіденційності. Професійний лікар допоможе вам не тільки позбутися від симптомів захворювання, але й запобігти його повторному виникненню, покращивши тим самим якість вашого життя.

Як вибрати лікаря-ендокринолога у Києві

Вибір ендокринолога у Києві повинен базуватися на кваліфікації, досвіді, відгуках пацієнтів та доступності клініки. Ідеально, якщо лікар постійно підвищує свою кваліфікацію, бере участь у наукових дослідженнях і має хорошу репутацію серед пацієнтів.

Запис на прийом до лікаря-ендокринолога у Києві

Не відкладайте візит до спеціаліста, якщо ви помітили тривожні симптоми або якщо у вас є ризик розвитку ендокринних захворювань.

Якщо Вам потрібен лікарь-ендокринолог у Києві, то обов'язково запишіться на прийом до хорошого лікаря в клініці Isida за телефонами:

0-800-35-92-86 (для українських операторів зв'язку),

+38-044-455-88-11 (для міжнародних),

через Telegram або Viber за номером:
+38-097-455-88-11

або заповніть заявку на сайті.

Також можливо задати своє запитання ендокрінологу на спеціально створеній для цього сторінці.

Що порадите?

Валентина

Запитання:

Доброго дня. Маю першу вагітність, природню, вік 41 рік. Падає рівень показника Тироксин вільний (Т4 вільний). Аналізи здаю в synevo. В 16 неділь був 0.83, зараз в 21 неділю 0.74. В 5 неділь здавала все було внормі. Захворювань щитовидної залози не виявлено. Що порадите? Дякую за відповідь

05 вересня 2023 р.

Відповідь:

Для інтерпретації функцiї щитоподібної залози додатково оцінюється ТТГ (тиреотропний гормон) та УЗД щитоподібної залози. На основі цих досліджень вирішується питання про норму або відхилення та необхіднiсть додаткових призначень. Остаточне рішення приймає лікар-ендокринолог.

06 вересня 2023 р.

Медикаментозна корекція гормонів щитовидної залози

Оксана

Запитання:

Доброго дня, Ларисо Михайлівно! Питання ось у чому: планується ЕКЗ + ІКСІ + ПГД, рівень ТТГ у крові 0,67 при нормі 0,4-4,0, Т4 вільний у крові 13,9 при нормі 11,5-22,7, АТПО відсутні. Для вагітності, говорить репродуктолог, ідеальний показник 2-2,5. Як бути в цій ситуації? Яких можна вжити заходів, щоб показники підвищилися? Згідно з УЗД є невеликий вузол у щитовидної залози, жодного дискомфорту в горлі немає. Заздалегідь дякую за відповідь!

28 вересня 2015 р.

Відповідь:

Доброго дня, Оксано! У цій ситуації немає жодного приводу медикаментозно коригувати гормони щитовидної залози. Усі показники оптимальні для майбутньої програми ЕКЗ. Детальний опис УЗД щитовидної залози також необхідний і важливий для більш детальної відповіді. Дякуємо!

30 жовтня 2015 р.

ЕКЗ

Ольга

Запитання:

День добрий, Ларисо Михайлівно. Ви мене спостерігали в 2000-2001 роках. Перед пологами я писала заяву на перев’язку маткових труб, хоча Ви відмовляли. Минув час, і я дуже хочу другу дитину. Зробити це я можу тільки за допомогою ЕКЗ. Для цього мені треба дозвіл від ендокринолога та гінеколога. Але мені його не дають. Підкажіть, будь ласка, як мені далі бути і куди звернутися? ДЯКУЮ.

12 листопада 2014 р.

Відповідь:

Ольго, доброго дня! Минуло понад 10 років після останньої консультації. Давати будь-які поради в такій ситуації, не бачачи Вас, неправильно. Ви можете записатися до мене на консультацію за телефоном: +38 (044) 455 88 11. За даними огляду та результатів обстежень я зможу розписати Вам рекомендації та (або) лікування. Удачі вам! Із повагою, Бикова Лариса Михайлівна.

17 листопада 2014 р.
Ендокринолог Київ - Відгуки

Хороший лікар, для мене, зокрема, як фахівець в дуже тонкій справі

Хороший лікар, для мене, зокрема, як фахівець в дуже тонкій справі, як ендокринні порушення у вагітних. Другу вагітність звертаюся до неї з гест. діабет, і дуже рада, що знайшла.

Катерина
04 вересня 2020 р. 13:17

Рекомендую цього фахівця, відвідувала два рази і обидва рази залишилася повністю задоволена

Рекомендую цього фахівця, відвідувала два рази і обидва рази залишилася повністю задоволена - тут і професіоналізм, і людські якості, в загальному, в Ларисі Михайлівні прекрасно все. Раджу.

Ольга
27 липня 2020 р. 20:04