Часи роботи
 • ISIDA Медмістечко
 • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 18:00
 • Субота 9:00 – 18:00
 • Неділя 9:00 – 17:00
 • ISIDA Оболонь
 • Понеділок, вівторок, середа, п'ятниця 8:00 – 15:00
 • Четвер 8:00 -- 19:00
 • Субота 9:00 – 18:00
 • Неділя Вихідний
 • ISIDA Лівобережна
 • Понеділок, вівторок, п'ятниця 8:00 – 16:00
 • Середа 8:00 – 17:00
 • Четвер 8:00 – 18:00
 • Субота 9:00 – 18:00
 • Неділя 9:00-15:00
 • ISIDA Печерськ
 • Понеділок – п'ятниця Тимчасово не працює
 • Субота Тимчасово не працює
 • Неділя Тимчасово не працює
 • ISIDA Ужгород
 • Понеділок – п'ятниця 9:00 – 17:00
 • Субота 9:00 – 14:00
 • Неділя Вихідний

Найкращі гінекологи Києва: ТОП-25 Акушерів-Гінекологів

Лікарі спеціалізації Акушер-Гінеколог
ISIDA Медмістечко
ISIDA Оболонь ISIDA Лівобережна ISIDA Ужгород
Програми обстеження у гінеколога Ціни на комплексні пакети послуг

Акушер-Гінеколог – це лікар, робота якого має величезне значення для щастя всієї сім'ї. Гармонійні сексуальні стосунки, щасливе материнство, впевнене відчуття здоров'я своєї інтимної сфери, незалежно від віку – кожен із цих чинників має надзвичайно-важливе значення для кожної жінки.

Лікар акушер-гінеколог клініки ISIDA Аліпова Наталія Федорівна, завідувач відділення амбулаторної допомоги ISIDA Медмістечко, вважає, що від самого народження дівчинка повинна потрапити під спільний патронаж педіатра і дитячого гінеколога. Під наглядом цих двох лікарів її жіноче здоров'я має перебувати до 18 років. Потім дівчина переходить під «опіку» дорослого гінеколога.

Перший візит до гінеколога

Коли ж треба запланувати перший візит до гінеколога, як часто, з якою метою та за яких симптомів треба відвідувати його надалі? Які методи обстеження практикує сучасна гінекологія і що це дає кожній жінці з практичного погляду? Відповіді на всі ці запитання нам дає лікар акушер гінеколог клініки ISIDA Аліпова Наталія Федорівна.

Перший профілактичний візит до гінеколога дитячого та підліткового віку повинен відбутися в 12-14 років. Поява перших менструацій одночасно є приводом для візиту до лікаря, який дасть першу професійну оцінку становленню статевого здоров'я дівчинки.

Тривожними сигналами в цьому віці є болісні, рясні або мізерні місячні, нерегулярний менструальний цикл. Свербіж, печіння, почервоніння шкіри і слизових оболонок зовнішніх статевих органів – ці симптоми запальних захворювань можуть спостерігатися в зовсім юних дівчаток. Своєчасна допомога лікаря-гінеколога в такій ситуації допоможе дівчинці зберегти репродуктивне здоров'я. А неувага до таких «дрібниць» нерідко обертається в недалекому майбутньому проблемами з дітонародженням.

Пакет медичних послуг «Перший гінеколог» для підлітка

До програми входять такі послуги:

 • консультація акушера-гінеколога первинна;

 • консультація акушера-гінеколога повторна;

 • УЗД органів малого таза;

 • бактеріоскопічне дослідження урогенітальних виділень.

Друга обов’язкова нагода відвідати лікаря гінеколога

Початок статевого життя – друга обов’язкова нагода відвідати лікаря гінеколога. У 18 років більшість дівчат уже ведуть статеве життя. Для декого цей віковий поріг нижчий. Але для всіх без винятку питання контрацепції набуває в цей період життя першочергового значення. Дуже часто дівчата вибирають протизаплідні засоби за порадою подружок, орієнтуючись на рекламу і користуючись іншими, доволі сумнівними обґрунтуваннями для свого вибору. Але щоб метод контрацепції не лише не шкодив здоров'ю, а й приносив користь, консультація у лікаря-гінеколога обов'язкова!

Із цією метою в клініці ISIDA розроблена програма «Контрацепція». Ця програма передбачає консультації гінеколога, гінекологічний огляд і обстеження. Оцінивши стан здоров'я дівчини в комплексі, лікар підбере не тільки надійний, а й сприятливий для жіночого здоров'я метод контрацепції.

Сексуальне здоров'я та вагітність

У період активного пошуку людини, з якою можна пов'язати свою долю, особливої актуальності набуває також програма «Сексуальне здоров'я». Лікар-акушер-гінеколог рекомендує цю програму для щорічного обстеження під час активного сексуального життя для своєчасного виявлення інфекцій, що передаються статевим шляхом.

Вагітність – найважливіший, мабуть, період у житті кожної жінки. І підготовку до цього треба починати завчасно. Правильна підготовка до вагітності можлива тільки з допомогою хорошого лікаря-акушера-гінеколога, в ідеалі – обізнаного з усіма нюансами здоров'я майбутньої мами з її підліткового віку.

Повне гінекологічне обстеження перед вагітністю

У рамках підготовки до вагітності жінці, яка мріє про здорову дитину, необхідно обстежити своє жіноче здоров'я. Найзручніше пройти повне гінекологічне обстеження в рамках спеціально розроблених у клініці ISIDA програм. Це може бути:

Кваліфікована підтримка акушера-гінеколога для вагітних

Пологи в клініці ISIDA – це кваліфікована підтримка акушера-гінеколога, увага всього медичного персоналу клініки, психологічний комфорт мами і тепла турбота про новонароджену дитину. Але щоб вагітність і пологи були максимально-комфортними, спостереження за вагітною жінкою повинен здійснювати висококваліфікований лікар-акушер-гінеколог.

У клініці ISIDA з цією метою розроблено кілька програм медичного спостереження:

У зоні необхідного контролю гінеколога

Регулярні візити (не рідше одного разу на рік) до лікаря-гінеколога необхідні кожній жінці від моменту появи перших менструацій до настання менопаузи. Своєчасне виявлення запальних і сповільнених, безсимптомних інфекційних захворювань і правильно призначене лікування – одна з найважливіших умов щасливого сімейного життя, впевненості у своїй жіночності.

У клініці ISIDA з цією метою розроблені програми:

У «бальзаківський вік» – під наглядом досвідченого лікаря гінеколога

Вік 45+ – дуже відповідальний період у житті жінки. Гормональна перебудова викликає безліч змін в організмі жінки, що можуть спричинити виникнення гінекологічних проблем і захворювань молочної залози. Тому спостереження в досвідченого лікаря-гінеколога набуває в цьому віці особливого значення.

Розроблена в клініці ISIDA програма "45+" дає можливість зменшити ризики виникнення захворювань, пов'язаних із віком, значно поліпшити якість життя жінки (зокрема й інтимного) та зберегти її впевненість у собі на довгі роки.

Акушер гінеколог клініки ISIDA – турботлива підтримка на все життя

У приватній клініці ISIDA, Ви можете розраховувати на ТОП-25 найкращих акушерів гінекологів. Запис до гінеколога: Київ - Медмістечко + Оболонь + Лівобережна та в Ужгороді. Хороший лікар акушер-гінеколог чекає на Вас у приватній клініці ISIDA.

Запис до гінеколога у Києві та Ужгороді

Якщо Вам потрібен гінеколог у Києві чи Ужгороді, то обов'язково запишіться на прийом до хорошого акушера-гінеколога у клініці Isida за телефонами:

0-800-35-92-86 (для українських операторів зв'язку),

+38-044-455-88-11 (для міжнародних),

через Telegram або Viber за номером:
+38-097-455-88-11

або заповніть заявку на сайті.

Також можливо задати своє запитання гінекологу на спеціально створеній для цього сторінці.

Будьте здорові, красиві і впевнені в собі завжди!

Гінекологічний Форум: хороший гінеколог відповідає на запитання

Жовте тіло: що це?

Олена

Запитання:

Добрий день! Затримка 9 днів, тест робила на 4 день-негативний. Зробила УЗД, лікарка про вагітність нічого не сказала, але написала, що треба здати на ХГЛ. В описі виявила, що лівий яєчник містить жовте тіло 14 мм. Що це означає? Коли чекати на місячні?

26 березня 2024 р.

Відповідь:

Добрий вечір. Жовте тіло свідчить про те, що була овуляція, а отже, 100% виключити або підтвердити вагітність можна тільки за ХГЛ, який вам і призначено.

28 березня 2024 р.

Підготовка до Прийому: Які аналізи важливо мати з собою при невдалій вагітності та епілепсії?

Марія

Запитання:

Доброго дня. В мене дві невдалі вагітності. Перша завмерла на 5'6 тиждні а друга була позаматкова. Я сама епілептик. Мене цікавить які потрібно аналізи мати з собою в вас на прийомі

21 березня 2024 р.

Відповідь:

Добрий день. Для першого прийому достатньо буде повної медичної документації, що стосується попередніх вагітностей, а також раніше проведених гінекологічних обстежень.

Бажано мати результати аналізу крові на АМГ, пролактин + ТТГ (не залежить від дня менструального циклу). А також спермограму чоловіка.

Запис за телефоном контакт - центру: 0 800 60 80 80

22 березня 2024 р.

Вплив спільного сну з батьком на розвиток 11-річної дівчинки

Ніна

Запитання:

Доброго дня! Оксана Вячеславівна, скажіть будь ласка, в мене дитина 11 років дівчинка і вона спить з батьком в одному ліжку. Який негативний вплив на розвиток дівчинки це може мати? Дякую

19 березня 2024 р.

Відповідь:

Вітаю 11 років - це вік пубертату, тобто перехідний період від дитинства до дорослості. У цьому віці діти повинні спати окремо від дорослих, це як мінімум. За можливості, мати окрему кімнату.

Цей період супроводжується змінами в організмі дівчинки, не тільки фізичними, внаслідок підвищення рівня жіночих статевих гормонів, а й психологічними та соціальними.

У дитини змінюється сприйняття себе, свого оточення та соціуму в цілому .

Коли дівчинка продовжує спати з татом або мамою в цьому віці, це може вплинути на неправильне формування розуміння «себе дорослої», ролі батьків у житті, своєї сексуальності та інших понять. І це може призвести до багатьох психологічних проблем.

Для більш чіткого та детального розʼяснення краще звернутись до психолога.

20 березня 2024 р.


Коментар психологині ISIDA clinic:

Перш ніж говорити про те, як це негативно може вплинути на розвиток дівчинки, важливо розібратися, чому дитина спить з батьком.

Можливо, страхи: страх темряви, залишитися одній, бути покинутою...

У підлітковому віці конфлікти з однолітками також можуть спонукати дитину шукати підтримку людини, якій вона довіряє.

Тож підхід має бути комплексним: консультації спеціалістів вузького профілю, а також дитячого та сімейного психолога.

І надзвичайно важливо, щоб у дитини та її батьків був власний зручний і безпечний простір (окреме ліжко, кімната).

20 березня 2024 р.

Можна якось зробити так, щоб не було ні розривів, ні епізіолтомії?

Оксана

Запитання:

У вашій клініці епізіолтомія є рутинною справою? Чи тільки за показаннями? Можна якось зробити так, щоб не було ні розривів, ні епізіолтомії?

21 серпня 2023 р.

Відповідь:

Доброго дня. Епізілтомія не може бути рутинною, це медична маніпуляція, яка має чіткі, визначені протоколом показання, та не може проводитись рутинно. Профілактика розривів у пологах - використання масла для промежини, починаючи з 34 тижнів при відсутності протипоказань та проведення вагітною самостійно щоденно масажу тканини з ним. Також у пологах використовуються гелі для профілактики травмування тканин.

22 серпня 2023 р.

Гормональний збій чи все ж таки вагітність?

Ольга

Запитання:

Доброго дня, підкажіть будь ласка маю відсутність місячних уже 7 днів, тест негативний, деколи відчуваю легке потошнювання, це гормональний збій чи все таки може бути вагітність?

15 квітня 2023 р.

Відповідь:

Добрий вечiр. Остаточно виключити вагiтнiсть можна за допомогою аналiзу кровi на хорiонiчний гонадотропiн людини.

30 квітня 2023 р.
Реальні відгуки про акушерів гінекологів у Києві та Ужгороді

Професійний колектив гінекологічного відділення та відділення анестезіології та інтенсивної терапії!

Добридень! Хочу щиро подякувати прекрасному і професійному колективу гінекологічного відділення та відділення анестезіології та інтенсивної терапії! Шановні Семко Олександр Францевич і Чечельницький Олег Євгенович, своєю роботою і ставленням до пацієнтів ви даруєте не тільки здоров'я, а й впевненість в тому, що все буде добре. Це так важливо! Дякую Вам і Вашим підлеглим за нелегку працю! Також не можу не висловити окрему подяку медсестрі Ірині з палати інтенсивної терапії та її напарниці (на жаль, не знаю прізвищ дівчаток) – зміна 15-03 / 16-03. У період мого перебування в реанімації вони буквально оточили мене «маминою» турботою. Я впевнена, що на людях з таким ставленням до роботи тримається вся медицина. Ісіда – ви найкращі! Чистота і стерильність всюди, уважний і ввічливий персонал, прекрасне харчування, відмінні умови в палаті, кожна дрібниця передбачена. Якби ви були курортним готелем, а не медичною структурою, я б сказала, що до вас хочеться повернутися. Але, якщо в майбутньому доведеться звернутися за профільною допомогою, то тільки до вас. Будьте здорові! З глибокою повагою, Світлана Максимова (період перебування в клініці: з 15 по 18 березня 2016)

Светлана
18 березня 2016 р. 16:49

Висококомпетентна лікарка для вагітних, що надає спокій та впевненість

Саме такою повинна бути лікар для вагітних: висококомпетентна, впевнена і спокійна. Кожен візит до Наталіі Федорівни - це як окремий вид терапії: все пояснювала, ніколи нічого зайвого не призначала. Якщо мене щось тривожило за результатами аналізів, то після зустрічі з лікарем я була спокійна, бо знала що все під її контролем.

І свою куму до неї привела на супроводження вагітності. І тепер ми дві щасливі мами в тому числі завдяки Наталі Федорівні

Оксана
24 березня 2024 р. 10:27

Вдячність Віталію Вікторовичу за чутливий супровід у вагітності та пологах!

Величезна вдячність Віталію Вікторовичу за супровід моєї вагітності та ведення пологів! За Його професіоналізм, чуйність, вміння слухати й чути, необхідну наполегливість й здатність знайти підхід, заспокоїти жінку в особливому ніжному стані. Гарні спогади від вагітності та пологів - це безцінно! Дяка від мене та Емілії

Юлія
01 березня 2024 р. 10:28

Доктор Наталія Олександрівна: вагітність з любов'ю та дбайливістю

Наталія Олександрівна дуже уважна, чуйна, кваліфікована та гарна, як людина. Вела мою вагітність, завжди була на зв'язку, завжди давала відповіді детально на різні питання. Допомогла виносити дитину, підібрала правильне лікування, бо в мене є порушенням згортання крові. Наш малюк це наша колективна праця. Щиро дякуємо Вам.

Ольга
19 лютого 2024 р. 16:50

Дякуємо за щасливий момент!

30 січня 2024 р. о 7 ранку народився наш хлопчик. Володимире Івановичу, дякую Вам велике за пологи! Ми дуже вдячні Вам за те, як все минуло, за професіоналізм, за увагу, терпіння, словом – за все-все-все! Ми ще повернемось! :) Олександра, Сергій

Олександра
09 лютого 2024 р. 19:35

Це лікар від Бога.

Це лікар від Бога. Вона допомогла мені та всім моїм знайомим, які у неї лікувалися, придбати щастя... Стати батьками! Вам, Світлано Вікторівно, щоб Ви ще багато сімей зробили щасливими!

Тетяна
14 листопада 2023 р. 23:08

Найкращий лікар, якого доводилось зустрічати

Пройшло вже більше трьох років, як в мене народився чудовий хлопчик. Ви не повірете - але я згадую Оксану Віталіївну, яка вела спостереження моєї вагітності та приймала пологи, майже кожного дня із величезною вдячністю. Просто найкращий лікар, якого доводилось зустрічати - уважна, доброзичлива, впевнена та надзвичайно професійна. В процесі моїх пологів сталося ускладнення, був необхідний екстрений кесарів розтин... Завдяки швидкості та діям Оксани Віталіївни та персоналу Ісіди, все закінчилось добре для мене та для мого малюка. В мене немає слів, щоб передати всю мою вдячність! Наступні пологи з іншим лікарем просто не уявляю :) Взагалі, весь досвід ведення вагітності та пологи в Ісіді залишили дуже приємні спогади. ДЯКУЮ ВАМ!

Олександра
07 листопада 2023 р. 17:41

Народжувала з цим чудовим лікарем, дуже кваліфікований акушер-гінеколог

Добрий день! Народжувала з цим чудовим лікарем, дуже кваліфікований акушер-гінеколог! Пологи пройшли чудово. Вдячна Ірині Станіславівні та всій бригаді за тепло, затишок та комфорт під час пологів!)

Олена
08 вересня 2022 р. 08:42