Часи роботи
 • ISIDA Медмістечко
 • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 18:00
 • Субота 9:00 – 18:00
 • Неділя 9:00 – 17:00
 • ISIDA Оболонь
 • Понеділок, середа - п'ятниця 8:00 – 18:00
 • Вівторок 8:00-19:00
 • Субота 9:00 – 17:00
 • Неділя 8:00 - 16:00
 • ISIDA Лівобережна
 • Понеділок, вівторок, п'ятниця Тимчасово не працює
 • Середа Тимчасово не працює
 • Четвер 8:00 – 18:00
 • Субота 9:00 – 18:00
 • Неділя Тимчасово не працює
 • ISIDA Печерськ
 • Понеділок – п'ятниця Тимчасово не працює
 • Субота Тимчасово не працює
 • Неділя Тимчасово не працює
 • ISIDA Ужгород
 • Понеділок – п'ятниця 9:00 – 17:00
 • Субота 9:00 – 14:00
 • Неділя Вихідний

Консультація психолога у Києві

Психолог — це фахівець, який займається вивченням людської поведінки, розумових процесів та психічних станів. Психолог має спеціальну освіту та знання в галузі психології, що дозволяє йому проводити психологічну діагностику, консультування, терапію та дослідження.

Основні обов'язки психолога

Серед найбільш популярних обов'язків психолога:

 • Проведення психологічної діагностики: оцінка психічного стану, особистісних особливостей, здібностей та проблем клієнтів з використанням різних методів та інструментів.
 • Психологічне консультування та терапія: допомога клієнтам у вирішенні психологічних проблем, таких як тривожність, депресія, стрес, проблеми у відносинах, залежності та інші.
 • Розробка та проведення психологічних програм та інтервенцій: створення індивідуальних або групових програм з розвитку особистості, корекції поведінки, тренінгів та інших психологічних заходів.
 • Проведення наукових досліджень у галузі психології: вивчення різних аспектів людської поведінки та розумових процесів для розширення знань у галузі психології.
 • Психологічна освіта та консультування: викладання психології, проведення тренінгів та семінарів з психологічних тем, консультування інших фахівців та громадськості з психологічних питань.

Психолог може працювати у різних сферах, включаючи клінічну психологію, освіту, бізнес та організаційну діяльність, спорт, консультування, дослідження та інше. Важливо, що психолог повинен дотримуватися етичних стандартів та принципів конфіденційності при роботі з клієнтами.

Професійна допомога психолога в клініці ISIDA: Київ

Шукаєте ТОП-1 психолога у Києві? Пропонуємо послуги психолога в приватній клініці ISIDA Медмістечко.

Ласкаво просимо до відділення психології клініки ISIDA, де турбота про ваше психічне здоров'я – наш головний пріоритет. Наш ліцензований психолог пропонує ефективне консультування та терапію для вирішення широкого спектру психологічних проблем.

Що робить наш психолог

 • Психотерапія: Ми пропонуємо індивідуальні та сімейні сеанси психотерапії, спрямовані на вирішення конкретних проблем, покращення відносин та досягнення психологічного благополуччя.
 • Консультування: Наші консультації допомагають розібратися з тривожністю, депресією, стресом, проблемами взаємин, а також іншими психологічними викликами.
 • Розвиток особистості: Ми також надаємо допомогу в розвитку особистості, самооцінки та допомагаємо в досягненні особистих та професійних цілей.

Чому вибирають консультацію психолога у приватній клініці ISIDA

 • Професіоналізм: Наш психолог має великий досвід роботи та сертифікований у галузі клінічної психології.
 • Індивідуальний підхід: Ми розуміємо, що кожна людина є унікальною, тому наш підхід завжди індивідуально адаптований під потреби кожного клієнта.
 • Конфіденційність: Усі сеанси проводяться у суворій конфіденційності, з дотриманням етичних норм та стандартів.

Запис на прийом до психолога в Києві

Якщо Вам потрібна консультація психолога, то обов'язково запишіться на прийом до хорошого фахівця в клініці Isida за телефонами:

0-800-35-92-86 (для українських операторів зв'язку),

+38-044-455-88-11 (для міжнародних),

через Telegram або Viber за номером:
+38-097-455-88-11

або заповніть заявку на сайті.

Також можливо задати своє запитання психологу на спеціально створеній для цього сторінці.

Подбайте про своє психічне здоров'я вже сьогодні. Зверніться до нашого психолога прямо зараз, і дайте собі можливість справжнього полегшення та зростання.

Психологічний Форум 2024 ≡ Відповіді психолога на питання

Курси для батьків

Руслана

Запитання:

Доброго дня. Хотіла запитати щодо курсів для батьків - це тільки для тих, хто планує народжувати в ISIDA clinic, чи можна просто записатись і прийти? Якщо просто - чи це безкоштовно чи на платній основі? Дякую.

06 листопада 2023 р.

Відповідь:

Добрий день. Експрес-курси та Школа майбутніх батьків для всіх, хто бажає, навіть якщо поки не плануєте народжувати у нас. Школа - 12 занять - це 4 модулі. Проводять психологині, консультантки з ГВ та лікарі. Вартість - 6960 грн. Якщо 1 модуль- 1980 грн. Запис за тел: 067 803 40 40

Експрес-курси Проводять консультантки з ГВ тв психологині. Онлайн і офлайн. 1 курс- це 4 заняття. Вартість 2900 грн, 2930 грн, 2940 грн (в залежності від курсу). Запис за тел: 067 246 81 18

07 листопада 2023 р.

Що порадите для збагачення грудного молока?

Тетяна

Запитання:

37 т. за допомогою КР народилася дівчинка з вагою 2580г, за два місяці набрала лише 750 г. Що порадити, для збагачення грудного молока, щоб набрати вагу. Нам рекомендують штучне вигодовування

08 вересня 2023 р.

Відповідь:

Для діток, які народилися передчасно та з низькою вагою, грудне молоко є надзвичайно цінним. Переводити повністю на суміш - порада вкрай шкідлива

Низький набір ваги має корегуватися, перш за все, збільшенням обʼємів споживання молока. Тому потрібно додати зціджування та догодовування зцідженим. Якщо ж вам потрібно більше підтримки в цьому процесі, можете скористатися консультацією спеціалісток з грудного вигодовування ISIDA clinic. Для вашої зручності маємо амбулаторні прийоми в ISIDA Медмiстечко (очно) та онлайн.

08 вересня 2023 р.

Як справитися з втратою дитини?

Вікторія

Запитання:

Доброго дня. Порадьте будь ласка, як справитися з втратою дитини? На 15 тижні самовільний викидень. Зараз дуже сильна депресія, не знаю як це пережити і жити далі.

22 березня 2023 р.

Відповідь:

Добрий день. Спiвчуваю Вашій втраті. У переживанні втрати є свій шлях, що налічує п'ять етапів подолання психотравматичної ситуації: 1. заперечення 2. гнів 3. пошук причин 4. апатія 5. прийняття. Розвиток цього стану у кожної людини, в кожному випадку індивідуальний як за тривалістю, так i за інтенсивністю. Ймовiрне оминання певного етапу або ж зациклення. Згодом - повернення і рух далі. Кожен переживає горе по-своєму i у власному темпі. Важко переживати те, що сталося, на самоті, приглушаючи, витісняючи, не визнаючи своїх емоцій. Для подолання цього стану необхідно: * Спiлкуватися з близькими, друзями, якi можуть вислухати; * Виражати свої емоції і почуття через творчість, живопис, листи, щоденник; * Створити групу підтримки серед близьких людей, друзів чи відвідувати групи професійної підтримки. * Не здаватись! Шукати можливостi відновлення ресурсу. Ви маєте право на підтримку оточення, час та простір для зцілення. Кожний шлях подолання - унікальний. Зверніться за допомогою до психолога, якщо * стан незмінний протягом 2-4 тижнів та погіршується; * у Вас немає довіреної особи; * є усвідомлення, що не під силу впоратись самостійно; * наявнi ознаки деструктивної поведінки. Визнати право сумувати- перший маленький крок до зцілення!

24 березня 2023 р.
Психологи Київ ≡ Реальні Відгуки

Дуже вдячна психологу клініки ISIDA.

Дуже вдячна психологу клініки ISIDA – Тетяні Вікторівні Степанової, за проведений семінар на тему "Готовність до дитячого садка". Дуже інформативно, професійно, цікаво і дохідливо! Скажу відверто, прийшла б ще раз, адже вибір дитячого садка для дитини, дуже важливе питання, яке безсумнівно впливає на розвиток кожного малюка і на його майбутнє життя. Велике Вам дякую!!! Чекатиму нових семінарів!

Юлія
23 липня 2018 р. 09:31

Дуже компетентна та привітна

Тетяна Вікторівна вела в нас школу для батьків, яка потужно підтримала під час підготовки до пологів та в пологах. Дуже компетентна та привітна, вміє підказати правильний варіант догляду за дитинкою, але завжди враховує індивідуальний підхід до кожного подружжя, пацієнта. Дуже дякую за Вашу роботу!

Олена
16 листопада 2023 р. 14:10

Такі фахівці надихають

Тетяна Вікторівна – натхненний своєю справою фахівець, «заряджає на позитив», тримає руку на пульсі останніх новинок, і водночас відчувається її великий практичний досвід! Дає виважені відповіді, спрямовує, допомагає зрозуміти ситуацію і процес. Відвідування Школи майбутніх батьків в Isida School в липні 2023 стало міцним ґрунтом для того валу інформації, в Інтернет-потоках якої можна просто потонути! Усе перевіряється на практичних вправах! Заняття цікаві і дуже своєчасні. Вчать взаємодії у парі. Можу сказати одне, такі фахівці надихають!!!

Ірина
02 серпня 2023 р. 10:45

Я відвідувала курс з грудного вигодовування у Тетяни Вікторівни

Я відвідувала курс з грудного вигодовування у Тетяни Вікторівни, а пізніше консультувалась особисто. Завдяки її підтримці і позитивному налаштуванню грудне вигодовування все ж вдалось налагодити. У нас це сталось у чотири місяці, тому не здавайтесь - все вийде, і звертайтесь за консультацією.

Анна
08 серпня 2022 р. 14:48

Чудовий консультант і неймовірно приємна людина

Чудовий консультант і неймовірно приємна людина! Безмежно вдячна за допомогу у налагодженні вигодовування. Заспокоїла, надихнула, навчила. Дуже турботливий та уважний спеціаліст!

Анастасія
18 листопада 2021 р. 17:49

Тетяна – це найкращий перинатальний психолог

Тетяна – це найкращий перинатальний психолог! Мені пощастило ходити до неї на курси підготовки до пологів та материнства – було дуже цікаво та корисно. Видно, що Тетяна дуже любить і добре розуміє малечу.

Олександра
03 жовтня 2020 р. 19:04

Курси "Мій Малюк" і "Грудне вигодовування" це must-have для всіх батьків початківців!

Тетяна Вікторівна - прекрасний фахівець і чудова людина. Знає все про дитячу психологію і догляд за малюками та мамами). Має величезний особистий практичний досвід. Дуже дохідливо і виразно пояснила основи і всі нюанси догляду за дитиною в перший рік життя. Курси "Мій Малюк" і "Грудне вигодовування" це must-have для всіх батьків початківців або всіх тих, хто давно не оновлював свої знання. Викладається лише найсвіжіша і актуальна інформація, розвіюються міфи. Ні секунди не пошкодувала, що взяла ці курси. Дуже рекомендую!

Слава
27 грудня 2019 р. 15:11