Часи роботи
 • ISIDA Медмістечко
 • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 18:00
 • Субота 9:00 – 18:00
 • Неділя 9:00 – 17:00
 • ISIDA Оболонь
 • Понеділок, вівторок, середа, п'ятниця 8:00 – 15:00
 • Четвер 8:00 -- 19:00
 • Субота 9:00 – 18:00
 • Неділя Вихідний
 • ISIDA Лівобережна
 • Понеділок, вівторок, п'ятниця 8:00 – 16:00
 • Середа 8:00 – 17:00
 • Четвер 8:00 – 18:00
 • Субота 9:00 – 18:00
 • Неділя 9:00-15:00
 • ISIDA Печерськ
 • Понеділок – п'ятниця Тимчасово не працює
 • Субота Тимчасово не працює
 • Неділя Тимчасово не працює
 • ISIDA Ужгород
 • Понеділок – п'ятниця 9:00 – 17:00
 • Субота 9:00 – 14:00
 • Неділя Вихідний

Консультантка з питань грудного вигодовування

Консультант із грудного вигодовування допомагає мамам у найважливішій справі

Грудне вигодовування – основа здоров'я малюка. А також – дуже делікатний процес, прикрі помилки в налагодженні якого можуть завдати багато клопоту як мамам, так і новонародженим.

У клініці ISIDA малюк викладається на живіт матері одразу ж після появи на світ. Трохи відпочивши після важкої роботи, малюк робить першу спробу знайти мамині груди й отримати перші краплі молозива – найціннішого продукту, що запускає в роботу всі органи та системи в організмі крихітки.

Це дивно, але факт – щойно з'явившись на світ, малюк може сам подолати кілька сантиметрів «шляху» в напрямку до маминих грудей, знайти сосок і підкріпитися. Так починається дуже відповідальний період у житті жінки – період грудного вигодовування, який в ідеалі, відповідно до рекомендацій ВООЗ, повинен тривати до двох років і більше. Протягом цього часу годувальниці може не один раз знадобитися консультація фахівця з грудного вигодовування. Назвемо основні моменти:

Першу консультацію фахівця з грудного вигодовування жінка повинна отримати ще під час вагітності. У клініці ISIDA ця можливість передбачена в пакеті зі спостереження вагітності Під час розмови з фахівцем майбутня мама отримує основні теоретичні знання, що допоможуть їй надалі уникнути помилок.

Правильного прикладання малюка до грудей (зокрема, жінок, які народили вперше), також навчає фахівець із грудного вигодовування. У клініці ISIDA висококваліфіковану допомогу в цій справі можна отримати від кожного співробітника відділення неонатології. Неправильне прикладання малюка до грудей – основна причина виникнення болю в молочній залозі, тріщин на сосках, а також порушення в становленні процесу лактації.

Перший прихід молока, нагрубання грудей, лактостаз – ось перелік проблем, які можуть підстерігати жінок ще до їх виписки із пологового будинку. Консультація фахівця з грудного вигодовування допоможе визначити правильну лінію в поведінці годуючої жінки, окреслити комплекс заходів для усунення проблем.

Недостатня лактація – одна з найчастіших проблем, перед якою постають жінки на другому-третьому місяці після пологів. У переважній більшості випадків можна відновити лактацію, не дати їй «згорнутися», отримавши лише одну-дві консультації у фахівця з грудного вигодовування.

У клініці ISIDA всі акушерки та медичні сестри відділення неонатології володіють повним комплексом необхідних знань у сфері грудного вигодовування. Вони регулярно підвищують професійний рівень на різних тематичних семінарах, мають величезний практичний досвід.

«Усі жінки, за рідкісним винятком, можуть годувати своїх дітей грудним молоком і таким чином давати своїм малюкам ідеальну їжу, що забезпечує маляток не тільки всіма поживними речовинами, а й антитілами для боротьби з інфекціями. Тому допомогу годуючим мамам у налагодженні процесу грудного вигодовування ми вважаємо одним із найважливіших своїх обов'язків», – наголошує консультант із грудного вигодовування Вікторія Олександрівна Нестерова .

Курси для батьків

Руслана

Запитання:

Доброго дня. Хотіла запитати щодо курсів для батьків - це тільки для тих, хто планує народжувати в ISIDA clinic, чи можна просто записатись і прийти? Якщо просто - чи це безкоштовно чи на платній основі? Дякую.

06 листопада 2023 р.

Відповідь:

Добрий день. Експрес-курси та Школа майбутніх батьків для всіх, хто бажає, навіть якщо поки не плануєте народжувати у нас. Школа - 12 занять - це 4 модулі. Проводять психологині, консультантки з ГВ та лікарі. Вартість - 6960 грн. Якщо 1 модуль- 1980 грн. Запис за тел: 067 803 40 40

Експрес-курси Проводять консультантки з ГВ тв психологині. Онлайн і офлайн. 1 курс- це 4 заняття. Вартість 2900 грн, 2930 грн, 2940 грн (в залежності від курсу). Запис за тел: 067 246 81 18

07 листопада 2023 р.

Що порадите для збагачення грудного молока?

Тетяна

Запитання:

37 т. за допомогою КР народилася дівчинка з вагою 2580г, за два місяці набрала лише 750 г. Що порадити, для збагачення грудного молока, щоб набрати вагу. Нам рекомендують штучне вигодовування

08 вересня 2023 р.

Відповідь:

Для діток, які народилися передчасно та з низькою вагою, грудне молоко є надзвичайно цінним. Переводити повністю на суміш - порада вкрай шкідлива

Низький набір ваги має корегуватися, перш за все, збільшенням обʼємів споживання молока. Тому потрібно додати зціджування та догодовування зцідженим. Якщо ж вам потрібно більше підтримки в цьому процесі, можете скористатися консультацією спеціалісток з грудного вигодовування ISIDA clinic. Для вашої зручності маємо амбулаторні прийоми в ISIDA Медмiстечко (очно) та онлайн.

08 вересня 2023 р.

Як справитися з втратою дитини?

Вікторія

Запитання:

Доброго дня. Порадьте будь ласка, як справитися з втратою дитини? На 15 тижні самовільний викидень. Зараз дуже сильна депресія, не знаю як це пережити і жити далі.

22 березня 2023 р.

Відповідь:

Добрий день. Спiвчуваю Вашій втраті. У переживанні втрати є свій шлях, що налічує п'ять етапів подолання психотравматичної ситуації: 1. заперечення 2. гнів 3. пошук причин 4. апатія 5. прийняття. Розвиток цього стану у кожної людини, в кожному випадку індивідуальний як за тривалістю, так i за інтенсивністю. Ймовiрне оминання певного етапу або ж зациклення. Згодом - повернення і рух далі. Кожен переживає горе по-своєму i у власному темпі. Важко переживати те, що сталося, на самоті, приглушаючи, витісняючи, не визнаючи своїх емоцій. Для подолання цього стану необхідно: * Спiлкуватися з близькими, друзями, якi можуть вислухати; * Виражати свої емоції і почуття через творчість, живопис, листи, щоденник; * Створити групу підтримки серед близьких людей, друзів чи відвідувати групи професійної підтримки. * Не здаватись! Шукати можливостi відновлення ресурсу. Ви маєте право на підтримку оточення, час та простір для зцілення. Кожний шлях подолання - унікальний. Зверніться за допомогою до психолога, якщо * стан незмінний протягом 2-4 тижнів та погіршується; * у Вас немає довіреної особи; * є усвідомлення, що не під силу впоратись самостійно; * наявнi ознаки деструктивної поведінки. Визнати право сумувати- перший маленький крок до зцілення!

24 березня 2023 р.
Консультантки з питань грудного вигодовування Київ - Відгуки

Подяка Мазурок Христині за Віддану Підтримку та Професійну Допомогу з Грудного Вигодовування

Я хочу подякувати Мазурок Христині за її відданість та професійність у напрямку консультування з грудного вигодовування. В день коли вона чергувала, я відчула дійсно підтримку та надійне плече у питаннях прикладання дитини, мені це було необхідно і я дуже рада що зустріла такого відданого своїй справі професіонала. Дякую клініці Ісіда що зібрали в своїй команді таких людей!

Олександра
24 лютого 2024 р. 23:03

Я відвідувала курс з грудного вигодовування у Тетяни Вікторівни

Я відвідувала курс з грудного вигодовування у Тетяни Вікторівни, а пізніше консультувалась особисто. Завдяки її підтримці і позитивному налаштуванню грудне вигодовування все ж вдалось налагодити. У нас це сталось у чотири місяці, тому не здавайтесь - все вийде, і звертайтесь за консультацією.

Анна
08 серпня 2022 р. 14:48

Чудовий консультант і неймовірно приємна людина

Чудовий консультант і неймовірно приємна людина! Безмежно вдячна за допомогу у налагодженні вигодовування. Заспокоїла, надихнула, навчила. Дуже турботливий та уважний спеціаліст!

Анастасія
18 листопада 2021 р. 17:49

Тетяна – це найкращий перинатальний психолог

Тетяна – це найкращий перинатальний психолог! Мені пощастило ходити до неї на курси підготовки до пологів та материнства – було дуже цікаво та корисно. Видно, що Тетяна дуже любить і добре розуміє малечу.

Олександра
03 жовтня 2020 р. 19:04

Курси "Мій Малюк" і "Грудне вигодовування" це must-have для всіх батьків початківців!

Тетяна Вікторівна - прекрасний фахівець і чудова людина. Знає все про дитячу психологію і догляд за малюками та мамами). Має величезний особистий практичний досвід. Дуже дохідливо і виразно пояснила основи і всі нюанси догляду за дитиною в перший рік життя. Курси "Мій Малюк" і "Грудне вигодовування" це must-have для всіх батьків початківців або всіх тих, хто давно не оновлював свої знання. Викладається лише найсвіжіша і актуальна інформація, розвіюються міфи. Ні секунди не пошкодувала, що взяла ці курси. Дуже рекомендую!

Слава
27 грудня 2019 р. 15:11