Часи роботи
 • ISIDA Медмістечко
 • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 18:00
 • Субота 9:00 – 18:00
 • Неділя 9:00 – 17:00
 • ISIDA Оболонь
 • Понеділок, вівторок, середа, п'ятниця 8:00 – 15:00
 • Четвер 8:00 -- 19:00
 • Субота 9:00 – 18:00
 • Неділя Вихідний
 • ISIDA Лівобережна
 • Понеділок, вівторок, п'ятниця 8:00 – 16:00
 • Середа 8:00 – 17:00
 • Четвер 8:00 – 18:00
 • Субота 9:00 – 18:00
 • Неділя 9:00-15:00
 • ISIDA Печерськ
 • Понеділок – п'ятниця Тимчасово не працює
 • Субота Тимчасово не працює
 • Неділя Тимчасово не працює
 • ISIDA Ужгород
 • Понеділок – п'ятниця 9:00 – 17:00
 • Субота 9:00 – 14:00
 • Неділя Вихідний

Європейські пологи в Україні (Forbes Woman)

Саме так називають пацієнтки цей медичний заклад, якому довіряють найвідповідальніший момент у своєму житті. Клініка ISIDA має всі необхідне для того, щоб ваші європейські пологи в Україні пройшли безпечно і комфортно, залишивши у всієї родини тільки найсвітліші спогади.

Як відомо, дев'ятий місяць – найдовший. Залишилося позаду час, наповнений тривогами, очікуваннями і надіями. Організація майбутніх незабаром пологів – найважливіше питання для кожної сімейної пари. І сьогодні він все частіше зводиться до вибору між українською і зарубіжною медициною. Аргументи на користь останньої очевидні: високий рівень медичного обслуговування і технічної оснащеності, комфортні умови і якісний сервіс. А в деяких країнах є ще й приємний бонус у вигляді громадянства для майбутньої дитини.

Зайві клопоти

Однак на практиці організація «бебі-вояжу» виявляється справою клопіткою і витратною, а тому не завжди виправданою. І справа не тільки в тому, що необхідно заздалегідь знайти підходящу клініку і лікаря, налагодити з ними обмін інформацією, підписати масу паперів, придбати страховку і отримати візу. Все це вимагає не тільки значних матеріальних і тимчасових витрат, але і хорошого знання іноземної мови. Звичайно, проблему можна вирішити за допомогою перекладача, але чи захочете ви, щоб незнайома людина була присутня на пологах? Уваги хочеться всім жінкам, але без знання мови поради і побажання лікарів-акушерів залишаться непоміченими, а тому марними.

Великою проблемою може стати і переліт в закордонну клініку. За статистикою, в повітрі щорічно народжуються шість дітей. Щоб звести цю цифру до нуля, в авіакомпаніях існує регламент допуску вагітних жінок на борт. Більшість з них дозволяють політ на терміні до 30 тижнів за наявності відповідної довідки від гінеколога. Побоювання авіаперевізників поділяють і лікарі, адже сильні перепади тиску під час польоту створюють зайве навантаження на серцево-судинну систему майбутньої мами, а довге сидіння в кріслі провокує набряки. Надмірні навантаження і стреси, підвищений ризик інфекційних захворювань в місцях великого скупчення людей, а також різка зміна клімату і продуктів харчування – все це може негативно позначитися на стані вагітної. А тому приїхати в країну, в якій планується поява дитини, доведеться заздалегідь.

Однак це потребує додаткових витрат на оренду житла та інших витрат. Причому не тільки до пологів, але і після, бо виписка там проходить практично на наступний день, і дитині буде потрібно час для того, щоб зміцніти для зворотного перельоту, а вам – для оформлення всіх реєстраційних документів. Що стосується вартості самих пологів, то в країнах Західної Європи і США вона стартує від $3000-5000. Причому в разі ускладнень або кесаревого розтину сума автоматично збільшується ще на 50%. Однак в загальний бюджет доведеться включити і вже згадані статті витрат: попереднє медичне обстеження в клініці, оплату послуг перекладача, страховку, переліт, витрати на харчування та трансфер. Так що підсумкова сума виявиться в рази більше.

В гостях добре, а вдома – краще!

Чи можливий варіант, який поєднував би всі переваги пологів за кордоном, але був реалізований в Україні, адже «вдома і стіни допомагають»?

«Це ISIDA, – переконана Гала Гуцу, троє з чотирьох дітей якій народилися в українській клініці. – 15 років тому пологи європейського стандарту були в Україні нездійсненною мрією, а тому свого першого сина Яна я народила в Ізраїлі. Але сьогодні, завдяки ISIDA, не потрібно нікуди їхати»

семья Гуцу

Дійсно в комплексній послузі пологів в ISIDA акумульовані досягнення і компетенції клініки за всі 10 років існування приватного пологового будинку (клініці вже 22 роки). Перш за все, показник рівня медичного обслуговування відповідає всім світовим стандартам, що підтверджується міжнародним сертифікатом якості ISO 9001-2000.

«Але ми не просто працюємо за цими стандартами, ми їх постійно вдосконалюємо і в якійсь мірі адаптуємо до нашої країни, до наших законів, до наших пацієнтів, – уточнює головний лікар клініки Світлана Дикусарова. – Наприклад, згідно з робочими інструкціями (стандартам), постова медсестра зобов'язана виконати певні планові маніпуляції і процедури, і навіть кількість відвідувань пацієнтки в палаті чітко регламентується. Але нашій породілі її родичам іноді хочеться просто поговорити або терміново поставити запитання завідуючому відділенням або головному лікарю. Доброту, чуйність, порядність неможливо внести ні в які стандарти та інструкції. Звичайно, в нашій клініці кількість персоналу на одного пацієнта в кілька разів більше, ніж в інших медичних установах, і завдяки цьому досягнутий високий рівень надання медичних послуг та сервісу».

Саме така демократичність, душевність і відкритість, заснована на знанні національного менталітету, приваблює пацієнток не тільки з України, а й з 32 країн світу. Але перш за все вони цінують професіоналізм персоналу клініки, який не тільки може забезпечити всі сучасні види допомоги при пологах і анестезії, а й має 10-річний досвід виходжування глибоко недоношених немовлят і лікування дітей, які потребують інтенсивної терапії.

«Сьогодні ISIDA більш сучасна і просунута, ніж шість років тому, коли я там народжувала вперше, – каже громадянка Чехії Валері Стулікова. - Наприклад, поради працюючого тут єдиного в Україні консультанта з грудного вигодовування, сертифікованого за міжнародним стандартом IBCLC, дуже прогресивні. Клініка постійно розвивається, і це чудово!»

Валери Стуликова

ISIDA надає еталонний медичний сервіс, де питанням комфорту приділяється дуже велика увага. Система «Все включено» для мами і дитини дозволяє не відволікатися на побутові питання. Клініка забезпечує пацієнток всім необхідним: від високоякісних медикаментів і памперсів до спеціального одноразового одягу для учасників партнерських пологів і зубної щітки. Комфортні індивідуальні палати трьох категорій, де можна перебувати три-п'ять днів до і після пологів, більше нагадують кімнати в готелі. При цьому ISIDA гарантує абсолютну епідеміологічну безпеку мами і малюка. І люди довіряють клініці-не випадково за 10 років тут з'явилося на світ більше 8000 малюків.

«ISIDA – це« Будинок Щастя », де вас чекають з моменту появи двох бажаних смужок на тесті на вагітність і до самих пологів, – підтверджує Гала Гуцу. – Це місце, куди хочеться повертатися!»

Оригінал публікації можна переглянути у pdf-файлі за посиланням: «Европейские роды в Украине»