Часи роботи
 • ISIDA Медмістечко
 • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 18:00
 • Субота 9:00 – 18:00
 • Неділя 9:00 – 17:00
 • ISIDA Оболонь
 • Понеділок, вівторок, середа, п'ятниця 8:00 – 15:00
 • Четвер 8:00 -- 19:00
 • Субота 9:00 – 18:00
 • Неділя Вихідний
 • ISIDA Лівобережна
 • Понеділок, вівторок, п'ятниця 8:00 – 16:00
 • Середа 8:00 – 17:00
 • Четвер 8:00 – 18:00
 • Субота 9:00 – 18:00
 • Неділя 9:00-15:00
 • ISIDA Печерськ
 • Понеділок – п'ятниця Тимчасово не працює
 • Субота Тимчасово не працює
 • Неділя Тимчасово не працює
 • ISIDA Ужгород
 • Понеділок – п'ятниця 9:00 – 17:00
 • Субота 9:00 – 14:00
 • Неділя Вихідний

Семінари для майбутніх батьків

Знижка для вагітних на первинну 60-хвилинну консультацію лікаря акушера-гінеколога, включаючи УЗД Записатися на консультацію з 90% знижкою

Одноденні тематично-практичні семінари для майбутніх батьків - це система навчальних програм і практичних занять, яка створена для психологічної підтримки та підготовки сімейних пар до пологів, допомоги в упорядкуванні життя родини з урахуванням потреб малюка.

Дивовижне перетворення, справжня магія. Вагітність… Жінка готується до нової ролі - бути мамою. Життя змінюється… Крім фізіологічних особливостей, які супроводжують її стан, з'являються інші емоції, думки, відчуття. Трансформується уявлення про себе і навколишній світ. Стосунки подружньої пари виходять на новий рівень, набуваючи більш яскравих кольорів та відтінків. Саме тому цей період - надзвичайно важливий.

Заняття для майбутніх батьків: тематика і зміст

Цикл одноденних тематично-практичних семінарів складається з 9 занять, зміст яких відповідає найактуальнішим питанням підготовки до вагітності і пологів. Розроблені програми також сприяють психологічній адаптації жінки у післяпологовий період, допомагають майбутнім батькам набути практичних знань, умінь і навичок, які, безсумнівно, стануть у пригоді на кожному з етапів: від вагітності - до народження й зростання малюка. Семінари проводять досвідчені психологи, спеціалісти з грудного вигодовування та лікарі нашого медичного закладу.

Тема заняттяЗміст
1.Готовність до дитячого садкаЯк краще підготувати дитину до дитячого садка. Гармонійна фізична та емоційна адаптація малюка до нових соціальних умов.
2.Няня для дитиниЯк вибрати няню для малюка і налагодити взаємодію з нею. Вимоги до няні для дитини першого року життя. Як організувати роботу няні в родині.
2.Няня для дитиниЯк вибрати няню для малюка і налагодити взаємодію з нею. Вимоги до няні для дитини першого року життя. Як організувати роботу няні в родині.
3.Перший рік життяРозвиток дитини від народження до 12 місяців. Як змінюються протягом першого року життя потреби малюка і завдання батьків.
4.Ти станеш старшимЯк підготувати дитину до поповнення у сім'ї. Як допомогти їй впоратися зі змінами, освоїтися з роллю старшої, уникнути ревнощів та агресії до малюка, прийняти і полюбити його.
5.Біль і пологиФізіологічний сенс і біологічна мета будь-якого болю. Зв'язок болю з пологами. Фізіологія пологів. Страх-напруження-біль. Методи природного знеболення. Практична частина.
6.Завершення грудного вигодовуванняНемовля зростає. Тривалість грудного вигодовування і його завершення.
7.Кесарів розтинДля тих, у кого передбачаються пологи шляхом кесаревого розтину. Як проходить операція. Що на Вас очікує у перші години і дні після пологів. Контакт із малюком. Відновлення та адаптація.
8.Партнерські пологиДля пар, які ще не визначилися, чи потрібні їм партнерські пологи. А також для тих, хто вже прийняв позитивне рішення і хоче дізнатись про роль партнера у пологах, відповідно підготуватися.
9.Ігри та іграшкиЯким чином іграшки та ігри впливають на формування особистості дитини. Як правильно вибрати іграшку для свого малюка.


Форум на тему: Семінари для майбутніх батьків - Відповіді лікарів на запитання

Курси для батьків

Руслана

Запитання:

Доброго дня. Хотіла запитати щодо курсів для батьків - це тільки для тих, хто планує народжувати в ISIDA clinic, чи можна просто записатись і прийти? Якщо просто - чи це безкоштовно чи на платній основі? Дякую.

06 листопада 2023 р.

Відповідь:

Добрий день. Експрес-курси та Школа майбутніх батьків для всіх, хто бажає, навіть якщо поки не плануєте народжувати у нас. Школа - 12 занять - це 4 модулі. Проводять психологині, консультантки з ГВ та лікарі. Вартість - 6960 грн. Якщо 1 модуль- 1980 грн. Запис за тел: 067 803 40 40

Експрес-курси Проводять консультантки з ГВ тв психологині. Онлайн і офлайн. 1 курс- це 4 заняття. Вартість 2900 грн, 2930 грн, 2940 грн (в залежності від курсу). Запис за тел: 067 246 81 18

07 листопада 2023 р.
Відгуки пацієнтів про семінари для майбутніх батьків

Після курсу, ми вже знаємо, на що звертати увагу під час пологів.

Закінчивши курс школи материнства ISIDA "В очікуванні зустрічі", ми залишилися дуже задоволені. Величезне спасибі Романченко Наталії Володимирівні за увагу, терпіння, позитив, знання і невимушеність в групі. Після курсу, ми вже знаємо, на що звертати увагу під час пологів, як слухати своє тіло і як важлива допомога чоловіка.

Тетяна
12 вересня 2018 р. 10:33

Базовий курс «Народження нового життя» допоміг зрозуміти як, що, коли буде відбуватися і на що звернути увагу.

Базовий курс «Народження нового життя» допоміг зрозуміти як, що, коли буде відбуватися і на що звернути увагу. Це дуже корисно для майбутніх батьків, для їх спокою. Дякуємо!

Наталія
22 лютого 2017 р. 16:59

Дякуємо великому ISIDA за курс «Народження нового життя».

Дякуємо великому ISIDA за курс «Народження нового життя». Для майбутніх батьків дуже важливо мати підтримку та можливість отримати відповіді на безліч питань у такий прекрасний та хвилюючий період. Велика подяка психологам Романченко Наталі Володимирівні та Симчук Жанні Володимирівні за їхній професіоналізм. Вони в дуже доброзичливій та теплій атмосфері дають багато корисної інформації та допомагають подолати всі страхи. Завдяки цьому курсу – психологам, лікарям та групі, ми з чоловіком впевнені, що впораємося з нашим малюком і будемо хорошими батьками.

Інна
02 листопада 2016 р. 08:30

Ми з чоловіком дуже вдячні за курс "Народження нового життя"!

Ми з чоловіком дуже вдячні за курс "Народження нового життя"! Дякуємо клініці ISIDA, нашій прекрасній групі і психологу - нашій підтримці, Жанні Симчук. Це неймовірно корисний подарунок батькам! Ми отримали не просто знання, а впевненість в тому, що все буде добре. Пройшов страх перед пологами - спасибі акушеру-гінекологу, який провів нам неймовірно корисну і позитивну лекцію. Прийшло розуміння, що з малюками нашими ми точно справимося - спасибі лікарям з неонатологічного відділення. І спасибі Жанні за допомогу в розумінні себе в цей чарівний період. Прийняття своїх емоцій, опрацювання і розуміння своїх страхів. Майбутнім мамам дуже корисно потрапити в коло людей, які в цьому ж періоді, проходять все те ж саме - тривожаться, радіють, відчувають так багато змін в собі, не знають на чиї поради орієнтуватися, кого слухати, що читати, що дивитися ... і ще нескінченно багато питань. 12 занять, майже 2 місяці спілкування і море позитиву, досвіду, спілкування - що ще потрібно майбутнім мамам)) Ще раз спасибі і нехай цей період у всіх буде чарівним і приємним!

Євгенія
29 жовтня 2016 р. 21:21