Часи роботи
 • ISIDA Медмістечко
 • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 18:00
 • Субота 9:00 – 18:00
 • Неділя 9:00 – 17:00
 • ISIDA Оболонь
 • Понеділок, вівторок, середа, п'ятниця 8:00 – 15:00
 • Четвер 8:00 -- 19:00
 • Субота 9:00 – 18:00
 • Неділя Вихідний
 • ISIDA Лівобережна
 • Понеділок, вівторок, п'ятниця 8:00 – 16:00
 • Середа 8:00 – 17:00
 • Четвер 8:00 – 18:00
 • Субота 9:00 – 18:00
 • Неділя 9:00-15:00
 • ISIDA Печерськ
 • Понеділок – п'ятниця Тимчасово не працює
 • Субота Тимчасово не працює
 • Неділя Тимчасово не працює
 • ISIDA Ужгород
 • Понеділок – п'ятниця 9:00 – 17:00
 • Субота 9:00 – 14:00
 • Неділя Вихідний

Фізіологічні пологи

Програми, пов'язані з вагітністю та пологами Ціни на комплексні пакети на пологи

На щастя, термін «фізіологічні пологи» – один із найчастіше вживаних. У результаті фізіологічних пологів народжується на світ більшість дітей. Згідно з теорією акушерства, нормальні, або фізіологічні пологи – це такі пологи, які починаються спонтанно, тобто стимуляція пологів при цьому не здійснюється, з 37 до 42 тижнів вагітності.

Своєчасні пологи відбуваються з 37-го по 42-й тиждень вагітності. Передчасні пологи – з 22-го повного тижня до 36 і 6 днів тижня вагітності. Пологи, які відбуваються після 42-го повного тижня вагітності, вважаються запізнілими. Також існують планові пологи, коли, згідно з медичними показаннями, лікарі проводять такий захід як індукція пологів (пологовикликання за медичними показаннями). Трапляється, що акушери-гінекологи призначають кесарів розтин.

ПІД ЧАС ФІЗІОЛОГІЧНИХ ПОЛОГІВ НА ПОЧАТКУ ПОЛОГОВОЇ ДІЯЛЬНОСТІ У ЖІНКИ СПОСТЕРІГАЮТЬСЯ:

 • провісники пологів;
 • відходження слизової пробки.

Перейми та пологова діяльність прогресують, розвивається регулярна пологова діяльність, народження дитини. Мама і малюк після пологів перебувають у задовільному стані та виписуються додому на 2-3 добу після пологів.

Періоди пологів

Перші ознаки наближення пологів – це провісники. Це відчутні, але ще рідкісні болі внизу живота. Вони можуть з’явитися за день або навіть за кілька діб до пологів. На цьому етапі правильним рішенням буде дзвінок у клініку.

У пакет із ведення пологів у клініці ISIDA входить така послуга, як виклик карети швидкої медичної допомоги. Доктор підкаже, скористатися цією можливістю зараз або трохи почекати. Якщо пацієнтка прибула в пологовий будинок занадто рано, після консультації лікаря приймається рішення залишитися під наглядом фахівців ISIDA чи повернутись додому.

1-й ПЕРІОД - ЧАС У ПОЛОГОВИЙ БУДИНОК

Про перехід до фази пологів свідчать регулярні перейми кожні 10 хвилин. Якщо з’явилися рясні виділення або ж води відійшли без ознак переймів, до пологового будинку необхідно їхати негайно. Із собою досить мати паспорт і обмінну карту та компресійні панчохи – все інше забезпечить ISIDA. Лікар огляне пацієнтку, оцінить медичну ситуацію і визначить план ведення пологів та узгоджує його з пацієнткою.

Акушерка допоможе переодягнутися в спеціальний одяг, а також здійснити гігієнічні процедури за бажанням. Далі медичний персонал контролюватиме процес пологів і надаватиме необхідну медичну допомогу. Спеціальна апаратура відстежуватиме частоту переймів і серцебиття малюка. Лікар оцінює прогресування пологів.

2-й ПЕРІОД - НАРОДЖЕННЯ МАЛЮКА

Коли шийка повністю розкриється, настає найвідповідальніший момент. Малюка до появи на світ підштовхують потуги – сильні мимовільні напруження м’язів під час переймів. Лікарі будуть пояснювати пацієнтці, що саме відбувається в цей момент, і радити, як поводитися, щоб потуги були максимально ефективними.

Велике значення має вміння жінки правильно дихати під час потуг, правильно тужитися. А також – фізична і психологічна підготовка породіллі, слід надавати перевагу техніці «Нерегульованих фізіологічних потуг». Період потуг може тривати 1-2 години і завершується народженням дитини. Немовля витирають стерильною пелюшкою і викладають мамі на груди. Пуповину перетискають і перерізають після того, як припиняється її пульсація.

3-й ПЕРІОД - ЗАКЛЮЧНИЙ

Заключний етап – народження дитячого місця, тобто посліду. Після відділення плаценти та посліду лікар оглядає родові шляхи. Потім пацієнтка перебуває в пологовому залі ще 2 години, це необхідно для контролю над виділеннями і скороченням матки. За цей час неонатологи уважно оглянуть новонародженого. Ще в пологовому залі відбувається перше годування дитини, а за бажанням – і перше знайомство з татом, викладання дитини йому на груди.

ПІСЛЯ ПОЛОГІВ

Мама і немовля отримують необхідну допомогу медперсоналу під час всього терміну знаходження у клініці. Їх забезпечують усім необхідним: одягом, постільною білизною, косметичними наборами, харчуванням. За умови фізіологічних пологів виписка відбувається після двох повних діб, у разі кесаревого розтину – після чотирьох.

Форум на тему: Фізіологічні пологи - Відповіді лікарів на запитання

Пологи при неврозі, тахікардії тощо

Олександра

Запитання:

День добрий! Скажіть, у Вас у пологовому будинку є можливість розродження з діагнозом «Панічні атаки, невроз, тахікардія, екстрасистолія, варикозна хвороба ніг»? Дякую.

20 січня 2015 р.

Відповідь:

Доброго дня, Олександро! Так, у нас є можливості для розродження жінок із різними екстрагенітальними захворюваннями. Такі фахівці, як невролог, анестезіолог, терапевт, психолог і, за необхідності, кардіолог, завжди з радістю Вам допоможуть. Судинний хірург приходить за заявкою. Успіхів! Із повагою, лікар-терапевт Огіренко Ірина Євгенівна.

22 січня 2015 р.
Експерт про
doc_image

лікар акушер-гінеколог вищої кваліфікаційної категорії, кандидат медичних наук, гемостазіолог

Оновлене устаткування для виконання кардіотокограми встановлено в кожному пологовому залі ISIDA. З його допомогою можна відстежувати також стан двієнь.
Вся команда, яка приймає пологи, уважно стежить за показниками фетальних кардіомоніторів, водночас – пристрій сам дає підказку в разі потреби, звуковим сигналом вказуючи на небезпечні зміни в стані маляти. Окрім стаціонарних великих установок, у клініці під час оглядів вагітних використовуються також компактні переносні фетальні доплери. Використовуючи їх, лікарі можуть переконатись у нормальному перебігу процесу, а матері – можливо, вперше почути серцебиття свого маляти

Наталія Олександрівна ФІРСОВА,

Відгуки пацієнтів про фізіологічні пологи

Дякуємо за прекрасні пологи лікарів ISIDA

Хочемо подякувати команді лікарів ISIDA, які супроводжували наші пологи. І подарували нам щастя стати батьками прекрасної донечки. Солодаренко Олександра Геннадіївна супроводжувала наші пологи. Як тільки вона заходила в пологовий зал, не дивлячись ні на що, я відчувала заспокоєння і впевненість, що все буде добре, що ми справляємося і скоро наша крихітка буде з нами. Ця людина з такою енергетикою, таким умінням підтримати, що тільки від спогадів в душі стає тепло. Бурдейний Олексій Андрійович – лікар анестезіолог. Мені все ще дуже соромно, що в день виписки я Вас не впізнала)) Я дуже вдячна за підтримку під час процесу пологів. Пологи проходили без анестезії. Але я дуже вдячна, що я не пам'ятаю все, що відбувалося після народження нашої крихітки і за цей час мені вдалося відпочити і виспатися)) Акушерка Бондарчук Оксана Андріївна дала нам максимум можливості проходити все це удвох з чоловіком. Без втручання, в спокійній атмосфері з чаєм і музикою. Неонатолог Рижутіна Тетяна Валеріївна забезпечила огляд нашої малої і порадувала нас високою оцінкою крихти. Ми вдячні, що пологи пройшли в позитивній атмосфері. Як я хотіла, все було максимально природно. Нам не заважали, не пропонували зайвих процедур і втручань. Пояснювали кожен крок і підтримували в найважчі моменти. Спасибі за прекрасну роботу! Дякую за нашу доньку і непередаване щастя бути батьками!

Євгенія
31 березня 2017 р. 11:25

Дякую за просто-таки святкові пологи!

Враження про клініку найкращі. По-перше, дуже оперативні, компетентні та співчутливі працівники рецепції та колл-центру: не просто розмовляють завченими фразами, а заглиблюються в питання і активно допомагають його вирішити. В ході вагітності виникло кілька ситуацій, що вимагають позапланової консультації і допомоги, і сприяння персоналу було просто вище всіляких похвал. Величезне дякую дівчатам за їх професіоналізм та чуйність! Про лікарів – низький уклін Максимовій Вікторії Віталіївні та Шкабаровській Олені Миколаївні, які просто були моїми союзниками в цей делікатний період. Одна справа – спостерігати "безпроблемну" людину, інше – зробити так, щоб той, у кого є питання по здоров'ю, був максимально обстежений та оглянутий. Я не ризикнула б спостерігати свою вагітність ніде, крім як у таких фахівців. Окрема подяка прекрасному лікарю-мамологу – Габелко Юлії Андріївні. І, звичайно, не можу окремо не відзначити професіоналізм Грицько Віктора Степановича і хочу сказати, Дякую за просто-таки святкові пологи.

Олена
24 січня 2017 р. 09:48

Завдяки клініці ISIDA, мої пологи пройшли швидко і професійно з боку персоналу.

Завдяки клініці ISIDA, мої пологи пройшли швидко і професійно з боку персоналу. Окреме спасибі Грицько В.С. за оперативність і професіоналізм. Всім рекомендую тільки цю клініку. Із задоволенням приїдемо ще за одним малюком!

Баканова Яна
08 грудня 2015 р. 09:33
Комплексні програми
Спецпропозиція ISIDA mama – ведення вагітності за найвищими стандартами
ISIDA mama – ведення вагітності за найвищими стандартами
Спеціальна пропозиція «ISIDA mama» - для пацієнтів, які вперше звертаються у ISIDA Clinic отримають -90% на первинну 60-ти хвилинну консультацію лікаря-акушера-гінеколога та -90% на акушерське УЗД до 11 тижнів вагітності (тривалістю 15 хвилин).
 

 • Чи можуть тут про мене подбати саме так, як мені це необхідно? 
 • Чи матиме лікар до мене особливий підхід? 
 • Чи буду я почувати себе комфортно під наглядом фахівців цього медичного закладу?

Можна довго не вагатись, а спробувати та дізнатись напевне!

Познайомтесь з лікарем та проконсультуйтесь по програмах спостереження вагітності, щоб давати своєму малюку найкраще з перших днів після народження!

Знижка на 60-ти хвилинну консультацію з гінекологом у період з 05.12.2023 по 31.12.2024. Пропозиція діє, якщо Ви вперше звертаєтесь до ISIDA clinic по даній вагітності.

Від 85 грн Оформити