Часи роботи
  • ISIDA Медмістечко
  • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 18:00
  • Субота 9:00 – 18:00
  • Неділя 9:00 – 17:00
  • ISIDA Оболонь
  • Понеділок, середа - п'ятниця 8:00 – 18:00
  • Вівторок 8:00-19:00
  • Субота 9:00 – 17:00
  • Неділя Вихідний
  • ISIDA Лівобережна
  • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 18:00
  • Субота 9:00 – 18:00
  • Неділя 9:00 – 17:00
  • ISIDA Печерськ - Відділення тимчасово не працює
  • Понеділок – п'ятниця Тимчасово не працює
  • Субота Тимчасово не працює
  • Неділя Тимчасово не працює
  • ISIDA Ужгород
  • Понеділок – п'ятниця 9:00 – 17:00
  • Субота 9:00 – 14:00
  • Неділя Вихідний

Сторінка відгуків №42

Дуже ціную Віталія Вікторовича!

ПРОФЕСІОНАЛ СВОЄЇ СПРАВИ! Я з великою гордістю, хочу сказати, що це лікар від Бога. Професіоналізм на найвищому рівні! Дуже ціную Віталія Вікторовича, адже він в свою роботу вкладає велику частину своєї душевності! Все: чітко, пунктуально, професіонально! Подальшого Вам кар 'єрного процвітання!

Аліса
25 травня 2019 р. 14:37

Дякую Оксані Віталіївні ...

Дякую Оксані Віталіївні за мою здорову двійню, по малесенький шрам від кесаревого, за увагу і строгість. Не уявляю, як ви витримуєте таку кількість вагітних з мінливим настроєм, емоціями і з безглуздий питаннями, на які треба відповідати дуже серйозно.

Наталія
21 травня 2019 р. 07:57

Щиро переживає.

Добрий день. Хочу висловити подяку Галині Олександрівні Дубік за ведення вагітності та успішні пологи. Дуже хороший лікар, призначає тільки потрібні аналізи, щиро переживає. Професіонал своєї справи!

Максим
06 травня 2019 р. 08:35

Буду сумувати за "вагітними" прийомами...

Дякую Галині Олександравні за ведення і спостереження вагітності.Чудова, відкрита, доброзичлива людина. Спеціаліст - з Великої літери. Жодного мого питання не залишала без відповіді. Довіряла Вам всю свою вагітність на всі 100%. Буду сумувати за "вагітними" прийомами з Вами)) Дякую!

Наталія
02 травня 2019 р. 19:19

У нас не виходило завагітніти 10 років.

Хочемо висловити велику подяку Турбаніст Світлані Вікторівні. Це лікар з великої літери. У нас не виходило завагітніти 10 років. Завдяки Світлані Вікторівні у нас з'явився сенс життя. Наш синочок Микитка. Спасибі Вам велике за ваш професіоналізм.

Валентина
29 квітня 2019 р. 17:12

Процес народження нашої дівчинки, був чарівним!

Величезна подяка лікарю Зінченко В.В.! Ми залишилися в захваті від професіоналізму і його підходу! Приймав у мене пологи, о 02:15 народилася донечка. Величезна підтримка, професійний, індивідуальний підхід, турбота, спокій, терпіння, упевненість з його боку зробили процес народження нашої дівчинки чарівним! При відвідуванні дня відкритих дверей в Isida, цей лікар відразу справив хороше враження! Прийдемо ще народжувати! І дай Бог Віталій Вікторовичу Вам міцного здоров'я і ще більше щасливих матусь і дітей!

Марина
29 квітня 2019 р. 07:53

Дякуємо, що допомогли нашій донечці!

Хочу висловити величезну подяку лікарю Рогозинському Валентину Олександровичу! Це лікар від Бога, він готовий надавати кваліфіковану допомогу в будь-який час та день. Дякуємо, що допомогли нашій донечці!

Богдана
28 квітня 2019 р. 15:34

Людська вдячність Рогозинському Валентину Олександровичу!

Ми з великими надіями назовсім розпрощатися з діагнозом у нашого сина, завдяки золотим рукам і грамотності лікаря. Велика людська вдячність компетентному, доброму, завжди чуйному лікарю- Рогозінському Валентину Олександровичу. Бажаємо Вам міцного здоров'я і далі творити добро для цього Світу.

Ольга
24 квітня 2019 р. 09:02

Довгоочікувані слова поздоровлення з вагітністю!

Хочу подякувати від усієї нашої родини Хажиленко Ксенії Георгіївнї! Ксенія Георгіївна, величезна Вам спасибі! Після семи років нескінченних відвідувань лікарів і здачі аналізів, трохи більше ніж за пів року після знайомство з Вами і клінікою Ісіда, наша сім'я нарешті почула довгоочікувані слова поздоровлення з вагітністю! Хотілося б і далі спостерігатися під Вашим наглядом. На жаль, через те що ми з Запоріжжя це дуже важко. Сподіваємося, що колись в нашому місті відкриється філія Ісіди... Ксенія Георгіївна, Вам здоров'я, щастя і терпіння в роботі! Важко уявити, як це емоційно важко витримати всі історії пацієнтів, до кожного знайти підхід і потрібний слова! Кар'єрного зростання Вам і нескінченних можливостей для підвищення кваліфікації! Клініці Ісіда хочеться побажати подальшого благополуччя і процвітання! Нехай ніколи не буде проблем з кваліфікованими кадрами і інвесторами! Ще раз дякую!

Альона
17 квітня 2019 р. 15:33

Дуже приємне в клініці обслуговування і персонал.

Дуже приємне в клініці обслуговування і персонал. Я звернулася з дитиною, допомогли, все організували, порекомендували потім профільних фахівців з характеристиками, були дуже привітні і проявили турботу про потенційного клієнта. Залишилися приємні враження від першого знайомства і наданої хоч і не великої, але дуже важливої для мене в той момент допомоги. Точно звернуся тепер в клініку за профільною консультацією.

Анжеліка
09 квітня 2019 р. 12:53
< 1 2 3 ... 40 41 42 43 44 ... 112 113 114 >