Відгук про лікаря

Чечельницький Олег Євгенійович
Особиста інформація
Вибрати файл Файл не вибрано
(. jpeg,. jpg,. png,. pdf,. doc)

Онлайн консультація

Чечельницький Олег Євгенійович
Особиста інформація
Вибрати файл Файл не вибрано
(. jpeg,. jpg,. png,. pdf,. doc)

Часи роботи
  • ISIDA Медмістечко
  • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 18:00
  • Субота 9:00 – 18:00
  • Неділя 9:00 – 17:00
  • ISIDA Оболонь
  • Понеділок, середа - п'ятниця 8:00 – 18:00
  • Вівторок 8:00-19:00
  • Субота 9:00 – 17:00
  • Неділя Вихідний
  • ISIDA Лівобережна
  • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 18:00
  • Субота 9:00 – 18:00
  • Неділя 9:00 – 17:00
  • ISIDA Печерськ - Відділення тимчасово не працює
  • Понеділок – п'ятниця Тимчасово не працює
  • Субота Тимчасово не працює
  • Неділя Тимчасово не працює
  • ISIDA Ужгород
  • Понеділок – п'ятниця 9:00 – 17:00
  • Субота 9:00 – 14:00
  • Неділя Вихідний

Чечельницький О.Є. – думаючий та аналізуючий лікар!

Чечельницький Олег Євгенович був анестезіологом на моїх п`ятих пологах. Думаючий та аналізуючий лікар! Олег Євгенович дуже тонко і майстерно проводив анестезію, він чітко дивився щоб не було ніяких больових відчуттів і стресу. По мені зовні не видно, що я відчуваю, але він неймовірним чином за допомогою датчиків чітко бачив коли і що потрібно. Я вперше за свої п'ять пологів відчула турботу і професіоналізм! Дякую ISIDA за такий чудовий персонал!

Тетяна
05 липня 2017 р. 07:18
Чечельницький Олег Євгенійович

Чечельницький Олег Євгенійович

Лікар-анестезіолог, завідувач відділення анестезіології та інтенсивної терапії

Досвід роботи – 42 роки
  • Лікар вищої кваліфікаційної категорії
Приймає в: ISIDA Медмістечко
Інші відгуки про цього лікаря

Відмінний лікар, від початку і до кінця відчувала його неоціненну допомогу

Чечельницький Олег Євгенович - кращий анестезіолог! Дуже вдячна йому за підтримку під час операції! Відмінний лікар, від початку і до кінця відчувала його неоціненну допомогу і підтримку! Здоров'я Вам і щастя, Олег Євгенович!

Лі
17 липня 2016 р. 16:50

Лікарю, велике спасибі за моральну підтримку і за теплі руки!

Старий друг краще нових двох! Через 11 років після першого КР, знову, потрапила в надійні руки Олега Євгеновича. Незважаючи на контекст операційної, це була прекрасна зустріч. Лікарю, велике спасибі за моральну підтримку і за теплі руки. За третім малюком, тільки, до Вас

Наталія
21 червня 2020 р. 20:21

Професіонал і людина з великої літери

Професіонал і людина з великої літери! Уважний, турботливий, цікавий і розумний! З ним КР пройшов весело і безтурботно! Уважно ставився до, підчас і після пологів! One love! Дякую вам дуже!

Анна
07 січня 2023 р. 04:41

То був мій доктор-фея, з яким не страшно і не боляче

Олег – супер доктор-анестезіолог! професіонал своєї справи, все пояснить, розкаже, заспокоїть і взагалі хорошу інтелігенту людину. Народжувала 01.05, від анестезії залишилася у захваті. То був мій доктор-фея, з яким не страшно і не боляче. Оля, мама Річарда.

Ольга
24 травня 2022 р. 10:02

Ви не просто лікар, ви Анестезіолог з великої Літери :)

Коли я запитала як вас звуть, ви відповіли: мене звуть - Анестезіолог. Ви не просто лікар, ви Анестезіолог з великої Літери :) ви дуже допомогли мені при пологах! І не тільки професійним знеболенням, але і підтримавши психологічно. Спасибі вам, Олег Євгенович. За вашої поради, я не втрачаю надії, «я виховую пташечку». Наша сім'я вас дуже любить. Ви головний «модератор» наших пологів. :)

Анна
25 січня 2020 р. 19:15

Дякую за турботу про кожного пацієнта!!!

Спасибі величезне Чечельницькому Олегу Євгеновичу!!! Завдяки цьому лікареві мені було не страшно ні перед операцією, ні під час, ні після неї!!! Дякую за турботу про кожного пацієнта!!!

Анна
27 грудня 2014 р. 17:26
Статті