Дітей, які народилися з різницею в 1-2 роки, називають погодками. Вони близькі за віком, але кожен розвивається у своєму темпі, що додає батькам турбот. Як впорається з погодками та навчить їх жити дружно, розповідає експерт ISIDA.
Чечельницький Олег Євгенович був анестезіологом на моїх п`ятих пологах. Думаючий та аналізуючий лікар! Олег Євгенович дуже тонко і майстерно проводив анестезію, він чітко дивився щоб не було ніяких больових відчуттів і стресу. По мені зовні не видно, що я відчуваю, але він неймовірним чином за допомогою датчиків чітко бачив коли і що потрібно. Я вперше за свої п'ять пологів відчула турботу і професіоналізм! Дякую ISIDA за такий чудовий персонал!
Дякую Олегу Євгеновичу за професіоналізм та підтримку! Більше б світу таких фахівців!
Чечельницький Олег Євгенович - кращий анестезіолог! Дуже вдячна йому за підтримку під час операції! Відмінний лікар, від початку і до кінця відчувала його неоціненну допомогу і підтримку! Здоров'я Вам і щастя, Олег Євгенович!
Спасибі Вам, Олег Євгенович Чечельницький! Ви кращий! Дуже вдячна Вам!
Старий друг краще нових двох! Через 11 років після першого КР, знову, потрапила в надійні руки Олега Євгеновича. Незважаючи на контекст операційної, це була прекрасна зустріч. Лікарю, велике спасибі за моральну підтримку і за теплі руки. За третім малюком, тільки, до Вас
Професіонал і людина з великої літери! Уважний, турботливий, цікавий і розумний! З ним КР пройшов весело і безтурботно! Уважно ставився до, підчас і після пологів! One love! Дякую вам дуже!
Дуже хороший лікар, особливо підтримав, коли робили незапланований кесарів розтин, я дуже переживала. За що лікареві щире дякую!
Чечельницький Олег Євгенович – прекрасний лікар, пояснює, підтримує! Я в захваті. Здоров'я Вам міцного і величезне спасибі!
Олег – супер доктор-анестезіолог! професіонал своєї справи, все пояснить, розкаже, заспокоїть і взагалі хорошу інтелігенту людину. Народжувала 01.05, від анестезії залишилася у захваті. То був мій доктор-фея, з яким не страшно і не боляче. Оля, мама Річарда.
Коли я запитала як вас звуть, ви відповіли: мене звуть - Анестезіолог. Ви не просто лікар, ви Анестезіолог з великої Літери :) ви дуже допомогли мені при пологах! І не тільки професійним знеболенням, але і підтримавши психологічно. Спасибі вам, Олег Євгенович. За вашої поради, я не втрачаю надії, «я виховую пташечку». Наша сім'я вас дуже любить. Ви головний «модератор» наших пологів. :)
Спасибі величезне Чечельницькому Олегу Євгеновичу!!! Завдяки цьому лікареві мені було не страшно ні перед операцією, ні під час, ні після неї!!! Дякую за турботу про кожного пацієнта!!!
Зв'яжіться з нами за телефонами