Відгук про лікаря

Майшмаз Ірина Станіславівна
Особиста інформація
Вибрати файл Файл не вибрано
(. jpeg,. jpg,. png,. pdf,. doc)

Онлайн консультація

Майшмаз Ірина Станіславівна
Особиста інформація
Вибрати файл Файл не вибрано
(. jpeg,. jpg,. png,. pdf,. doc)

Часи роботи
  • ISIDA Медмістечко
  • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 18:00
  • Субота 9:00 – 18:00
  • Неділя 9:00 – 17:00
  • ISIDA Оболонь
  • Понеділок, середа - п'ятниця 8:00 – 18:00
  • Вівторок 8:00-19:00
  • Субота 9:00 – 17:00
  • Неділя Вихідний
  • ISIDA Лівобережна
  • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 18:00
  • Субота 9:00 – 18:00
  • Неділя 9:00 – 17:00
  • ISIDA Печерськ - Відділення тимчасово не працює
  • Понеділок – п'ятниця Тимчасово не працює
  • Субота Тимчасово не працює
  • Неділя Тимчасово не працює
  • ISIDA Ужгород
  • Понеділок – п'ятниця 9:00 – 17:00
  • Субота 9:00 – 14:00
  • Неділя Вихідний

Чуйна людина і грамотний фахівець.

Майшмаз Ірина Станіславівна – чудовий лікар! Чуйна людина і грамотний фахівець.

Віра
08 травня 2018 р. 09:55
Майшмаз Ірина Станіславівна

Майшмаз Ірина Станіславівна

Лікар-акушер-гінеколог

Досвід роботи – 31 рік
  • Лікар вищої кваліфікаційної категорії
Приймає в: ISIDA Медмістечко, ISIDA Лівобережна
Інші відгуки про цього лікаря

Дякую безмежно Ірині Станіславівні за мої пологи

Дякую безмежно Ірині Станіславівні за мої пологи 7.11.2024 за допомогою кесарів розтин, яких я жах як боялася. Окреме велике спасибі за мій невидимий шов після операції! Якщо наважуся на другі пологи - тільки в чарівні руки до Ірини Станіславівни!

Вікторія
11 листопада 2024 р. 00:27

Чудовий професіонал, неймовірно турботлива та доброзичлива

Чудовий професіонал, неймовірно турботлива та доброзичлива Ірина Станіславівна! Це був найкращий досвід, який тільки міг бути! Дякую вам за нашу донечку! Той випадок, коли хочеться повернутись ще раз, за третім!

Марина
21 вересня 2024 р. 17:27

Майшмаз І.С., дякую за професіоналізм!

Від щирого серця дякую Майшмаз Ірині Станіславівні за професіоналізм, підтримку, спокій, оптимізм і впевненість, що все буде добре під час пологів! Завдяки Вам 25 липня 2017 р. у нас з'явилася Олександра – наш скарб! Не пропустимо можливості з чоловіком Вам віддячити, як тільки маля трохи підросте і ми знову приїдемо до Вас:) Міцного Вам здоров'я і везіння, щоб були сили допомогти з'явитися ще не одному малюкові на світ!!! Нехай Вас оточують такі ж турботливі, добрі і гуманні люди, як і Ви! З повагою і визнанням за Вашу таку важливу і нелегку працю, Томас і Анна!

Анна
09 серпня 2017 р. 12:34

Я б хотіла подякувати всьому медичному персоналу

Особливо велике спасибі за професіоналізм, людське ставлення, доступність і чіткість пояснень лікарю Майшмаз Ірині Станіславівні, яка приймала в мене пологи.

Незважаючи на тривалі та для мене виснажливі пологи (близько 16 годин), враження після перебування в клініці залишилися найпозитивнішими. Абсолютно весь медичний персонал дуже уважний, доброзичливий, жодне з озвучених прохань не залишилося зігнорованим. Будь-яка підтримка здійснювалася оперативно (вже в післяпологовому відділенні як акушерками, так і працівниками, які працюють в дитячому відділенні). Також велика вдячність Ткаченко Оксані Віталіївні, яка спостерігала вже в післяпологовому відділенні.

Взагалі, перебуваючи в ISIDA, я точно була впевнена в наданні якісної та своєчасної підтримки, психологічного комфорту і не совкового підходу.

Ще раз величезне спасибі!

Олександра, м. Київ.
28 жовтня 2013 р. 11:37

Лікар з яким не страшно народжувати!

Ірина Станіславівна лікар з яким не страшно народжувати! Завдяки лікарю все пройшло комфортно, швидко та з розумінням того, що поряд справжній професіонал. Турбота відчувалась кожної хвилини пологів. Дякуючи, Ірині Станіславівні, я змогла народити і навіть не втомитись!)))

Олена
08 квітня 2024 р. 17:32

Доньці вже майже три роки, а я досі із задоволенням та теплотою згадую момент її народження

Шановна Ірино Станіславівно! Хочу сказати Вам велике спасибі за Вашу працю, терпіння, толерантність та професіоналізм! Доньці вже майже три роки! а я досі із задоволенням та теплотою згадую момент її народження! Те, що Ви робите, це безцінно! Всіх Вам благ та міцного здоров'я!

Патлах Оксана
23 квітня 2021 р. 07:20

Пологи, про які я могла тільки мріяти

Пологи, про які я могла тільки мріяти. Безмежно вдячна Ірині Станіславівні, з якою я комфортно, швидко і майже безболісно народила свою доньку нещодавно. Чудова лікар, впевнена, професійна, все спокійно пояснила і була поруч. Найкращий досвід, на який я раніше навіть не могла сподіватися. Якби обирала, обрала б саме її знову.

Аліса
22 квітня 2025 р. 09:37

Ірина Станіславівна - фантастична лікарка

Ірина Станіславівна - фантастична лікарка. Я щиро вдячна за психологічну підтримку протягом пологів, за повний і ніжний контроль над пологовою діяльністю, за зрозумілі пояснення і за те наскільки неймовірно краще мій стан після пологів з нею ніж було після перших пологів з іншим лікарем.

Анастасія
06 листопада 2021 р. 23:28
Статті