Комплекс досліджень, який охоплює поняття «пренатальна діагностика», стосується внутрішньоутробного життя плода.
Супер професіонал! Все чітко, з турботою і знанням справи! Дякую вам і Саар Мустафаівні за проведений КР, шов ідеальний, самопочуття прекрасне!
Ткаченко Оксана Віталіївна, дуже вдячна Вам за синочка. Ви мені дуже допомогли! З Вами пологи пройшли не страшно. Обов'язково прийдемо за другим тільки в ISIDA.
Дуже дякую Оксані Віталівні за її професіоналізм, компетентність, гумор, людяність та індивідуальний підхід. Лікар з великої літери. Завдяки Оксані Віталівні вагітність пройшла без стресу та з чудовим настроєм і налаштуванням. Лікар до якого хочеться повернутися при плануванні наступної вагітності! Дуже-дуже дякую!!!
Єдина людина, яка повірила в мене і мою дитину під час пологів! Я дуууже Вам вдячна, Оксано Віталіївно, що Ви спокійно оцінили ситуацію і допомогли нам народитися! Все рідше можна зустріти лікаря, який підходить до клінічного випадку не за інструкцією, а, оцінюючи ситуацію індивідуально, вірячи в можливості пацієнта, спираючись на досвід і знання, а не на шаблонні протоколи. Я дуже вдячна долі, що саме Ви опинилися поруч !
Чи не вистачить ніяких слів, щоб описати мою подяку Оксані Віталіївні! Я дуже боялася народжувати, ось прям дуже !! І коли все почалося, я потрапила саме до неї, і Боже, як же мені пощастило. Саме вона підтримувала мене, налаштовувала на позитив, питала чи все у нас готове до народження малятка, щоб відвернути від сильних сутичок. Вона була як подруга в той момент, як близька хороша подруга. Вона тримала за руку, заспокоювала, говорила зі мною завжди бадьоро, весело, постійно підбадьорювала. Я народжувала довго і дуже боляче, але завдяки Олександрі Геннадіївні, все пройшло дуже добре і злагоджено, в кінці вона мене навіть похвалила. Був момент, коли я вже була просто в паралельному всесвіті від болю, я кричала їй "Оксана, я більше можу" !. Саме "Оксана". Не знаю чому, але мені хотілося саме так до неї звернутися тоді, було дуже важко і складно. За це мені часом соромно, що це ж лікар, такий хороший, досвідчений, а я їй "Оксана". Але тоді вона була для мене не доктор, а подруга, мама, помічниця і успокоітельніца моя. Якщо Ви це читаєте, Оксана Віталіївна, вибачте мене за той момент, якщо пам'ятаєте. Спасибі величезне за мою донечку, за мій рожевий космос. Без Вас я б не впоралася тоді. Спасибі і щастя Вашій родині. З повагою, Тетяна. Я народжувала з Вами 13.10.18.
Велика подяка лікарю Ткаченко Оксані Віталіївні за народження сина!
Сувора, професійна і разом з тим уважна і по-доброму ставиться до пацієнта лікар. Дякую за мої пологи!
Хочу подякувати Надзвичайно професійній команді лікарів клініки Ісіда на чолі з керівником Ткаченко Оксаною Віталіївною.
Я провела 3 тижні в клініці на збереженні вагітності, далі надскладна операція і важкий після операційний період з відновлення. І от ми з сином вже вдома з сім’єю щасливі і здорові.
І все завдяки неймовірному колективу лікарів та акушерів клініки.
З безмежною повагою та вдячністю до усіх:
Ткаченко Оксана Віталіївна
Фірсова Наталія Олександрівна
Кройтарь Олег Анатолійович
Карашевский Богдан Валерійович
Зінченко Віталий Вікторович
Окремі слова щирої безмежної вдячності за професіоналізм та людську доброту і підтримку Анестезіологу Чечельницькому Олегу Євгеньовичу від усієї родини.
Через 1.5 місяці після пологів я говорю вам Дякую! Ви хороший лікар!
Хочу подякувати Оксані Віталіївні Ткаченко за донечку!!!! Софії вже 7 місяців!!! Дякую за підтримку і добрі слова. Спасибі за професіоналізм.
Ми з чоловіком дякуємо Оксані Віталіївні за нашого синочка, який з'явився на світ у такий складний для країни час. Оксана Віталіївна - лікар, який допомагає зібратися тоді, коли здається, що це вже не можливо. Професіоналізм, підтримка, толерантність - це все про Оксану Віталіївну. Щиро дякуємо та бажаємо успіхів!
Зв'яжіться з нами за телефонами