Відгук про лікаря

Карашевський Богдан Валерійович
Особиста інформація
Вибрати файл Файл не вибрано
(. jpeg,. jpg,. png,. pdf,. doc)

Онлайн консультація

Карашевський Богдан Валерійович
Особиста інформація
Вибрати файл Файл не вибрано
(. jpeg,. jpg,. png,. pdf,. doc)

Часи роботи
  • ISIDA Медмістечко
  • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 18:00
  • Субота 9:00 – 18:00
  • Неділя 9:00 – 17:00
  • ISIDA Оболонь
  • Понеділок, середа - п'ятниця 8:00 – 18:00
  • Вівторок 8:00-19:00
  • Субота 9:00 – 17:00
  • Неділя Вихідний
  • ISIDA Лівобережна
  • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 18:00
  • Субота 9:00 – 18:00
  • Неділя 9:00 – 17:00
  • ISIDA Печерськ - Відділення тимчасово не працює
  • Понеділок – п'ятниця Тимчасово не працює
  • Субота Тимчасово не працює
  • Неділя Тимчасово не працює
  • ISIDA Ужгород
  • Понеділок – п'ятниця 9:00 – 17:00
  • Субота 9:00 – 14:00
  • Неділя Вихідний

Завдяки його професіоналізму, знанням, підтримкою, позитивом я народила здорову донечку

Добрий день. Дуже вдчна, що довелося народжувати саме на зміні даного лікаря. Коли я народжувала, на зміні був Богдан Валерійович, скажу одразу, я боялася, що Він занадно молодий для лікаря, АЛЕ!!! я дуже помилялася, Богдан Валерійович просто мега професіонал, одразу видно, що він лікар за покликанням! Завдяки його професіоналізму, знанням, підтримкою, позитивом я народила здорову донечку. Богдан Валерійович був на "одній хвилі" зі мною і завдяки його спокою я була впевнена, що все буде добре. Дякую ISIDA, що маєте таких лікарів!

Мар'яна
16 серпня 2022 р. 10:23
Карашевський Богдан Валерійович

Карашевський Богдан Валерійович

В. о. керівника амбулаторно-поліклінічної служби, лікар-акушер-гінеколог

Досвід роботи – 10 років.
  • Лікар другої кваліфікаційної категорії.
Приймає в: ISIDA Медмістечко
Інші відгуки про цього лікаря

Якщо народжувати, то тільки з Вами

Найкращий лікар, завдяки якому моя дочка з'явилася на світ! Я вдячна, що вчасно помітили, що дитина не може сама вийти, не мучили ні мене, ні дитину і зробили КС. Якщо народжувати, то тільки з Вами!

Анастасія
30 жовтня 2021 р. 02:21

Була дуже приємно вражена холістичним підходом і відношенням

Випадково потрапила на прийом до Богдана Валерійовича і була дуже приємно вражена холістичним підходом і відношенням. Лікар повністю перевірив мою мед картку (до цього відвідувала і народжувала з іншим лікарем), відвідав зі мною УЗД, все пояснив. Таке враження, що знайшла свого лікаря. Дякую.

Олена
10 січня 2026 р. 12:03

Величезна вдячність Богдану Валерійовичу за професіоналізм та людяність

Величезна вдячність Богдану Валерійовичу за професіоналізм та людяність. Протягом підготовки до родів та самих родів постійно відчувалася підтримка та небайдужість. Він викликає довіру та впевненість, що все пройде добре, що дуже потрібно кожній жінці під час пологів.

Тетяна
16 жовтня 2021 р. 15:14

Дякую, лікарю. Нашому синочку вже майже 4 роки

Дякую, лікарю. Нашому синочку вже майже 4 роки. Два місяці лежала на зберіганні і цей лікар весь час допомагав, підтримував, підбадьорював, завжди був на позитиві! Це дуже важливо в такому стані. Дякую ще раз і всій команді Ісіда, яка була поряд в той нелегкий період. В нас все добре!

Ілона
23 березня 2025 р. 20:12

Величезна подяка лікарю Богдану Валерійовичу та черговій бригаді

Величезна подяка лікарю Богдану Валерійовичу та черговій бригаді за професіоналізм і турботу під час пологів! Народжувала з черговою бригадою, і все пройшло чудово, спокійно та без болю. Усі спеціалісти були уважними, підтримували морально, пояснювали кожен етап і створювали максимально комфортні умови. Завдяки їм ці пологи стали позитивним і радісним досвідом. З такими лікарями можна народжувати ще багато діток! Щиро дякую за вашу працю!

Марина
07 лютого 2025 р. 10:56

Богдан Валерійович - хороший лікар, а також чуйна людина, лише позитивні відгуки

Щиро дякуємо Богдану Валерійовичу за те, що допоміг нашому синочку з'явитися на світ! Дякуємо за професіоналізм та підтримку! Богдан Валерійович - хороший лікар, а також чуйна людина, лише позитивні відгуки!

Софія
09 червня 2022 р. 15:03

Це людина, яка завжди на позитиві з колосальним багажем знань!

Богдан Валерійович нереально класний лікар!!! Це людина, яка завжди на позитиві з колосальним багажем знань! Для нашої сім‘ї вагітність була дужеее довгоочікувана і постійно під загрозою! Але нам пощастило з Богданом Валерійовичем! Дякуючи Вам, мій третій триместр в стаціонарі пройшов легко, бистро, з посмішками, з правильним лікуванням і Вашою підтримкою!!!! В Ісіді всі хороші і кваліфіковані спеціалісти! Але найважливіше, коли ти на стаціонарі неділями/місяцями, а твій кожен ранок починається з посмішки лікаря і цей позитив передається тобі, заряджає!!!!! На останніх термінах ми з чоловіком «молили Бога)))))», щоб пологи почались саме тоді, коли на чергуванні Богдан Валерійович)))))) З Вами навіть легко було йти на кесарів розтин)))))) Дякуємо Вам і з радістю до Вас за другим малючком❤️❤️❤️

Юлія
18 січня 2020 р. 19:51

Дуже довго думала, чи варто купувати пакет "моя вагітність та пологи"

Дуже довго думала, чи варто купувати пакет "моя вагітність та пологи" в Ісіді, і за фактом придбання цього пакета ні на секунду не пошкодувала. У зв'язку з чим хочу висловити величезну подяку всьому персоналу, який був поруч. З вами я почувала себе захищеною, оточеною турботою та увагою. Окрема подяка: Богдану Карашевському та Аллі Левицькій, завжди мене підбадьорювали і вселяли впевненість, що все вийде. На всі мої запитання відповідали з терпінням та розумінням. Після пологів залишилося лише почуття легкості спокою та позитиву, що дуже важливо як для матері так і для дитини. Оля - мама хлопчика Річарда)))

Ольга
24 травня 2022 р. 10:08
Статті