Звичайно, народження малюка – велика радість. Але... і велике випробування для мами. Стільки нових турбот і обов'язків! Як розподілити час, щоб приділити увагу всім – і малюкові, і чоловікові, і дому, і собі?
Величезне спасибі Оксані Віталіївні за професіоналізм, підхід, любов до роботи! Спасибі, що завжди поруч!
Ткаченко Оксана Віталіївна зіграла в моєму житті надзвичайну роль, адже вона допомогла народитися моїй донечці і провела через всю вагітність впевнено й бездоганно. Перші пологи в 42 роки, потреба приймати важливі рішення весь час. Оксана Віталіївна все пропускає через себе, своє серце - чуйна і спокійна, виважена- завжди вміє заспокоїти та надати сил. Чудовий фахівець, який не пропустить жодної деталі, зажди поряд з пацієнтом, Янгол-Охоронець для мати та дитини, людина, яких зовсім мало в наш час. Її золоті руки зробили кесарів розтин так обережно і красиво, що період відновлення набагато скоротився.Вклоняюся перед її талантом і дякую безмежно!
Величезне спасибі Ткаченко Оксані Віталіївні. Вона допомогла з’явитися на світ нашій дівчинці 06 лютого. Дякую керівництву клініки за добре організовану роботу клініки на бул. Лепсе, 65.
Відповідальний лікар. Дуже акуратно провела епізіотомію та зробила внутрішні шви.
Дякую Оксані Віталіївні за мою здорову двійню, по малесенький шрам від кесаревого, за увагу і строгість. Не уявляю, як ви витримуєте таку кількість вагітних з мінливим настроєм, емоціями і з безглуздий питаннями, на які треба відповідати дуже серйозно.
Оксану Віталіївну мені рекомендували її колеги як одного з провідних фахівців клініки. З нею 9 місяців вагітності пройшли як свято. Оксана Віталіївна не тільки прекрасний лікар, який досконально знає свою справу і регулярно оновлює знання, а й прекрасна людина з добрим серцем, уважна до побажань і особливостей кожної пацієнтки. Оксана Віталіївна надміру відповідальна та організована людина. Вона контролює все - від медичних показників до запису на прийом і збір документів. А я могла розслабитися і дозволити собі з задоволенням побути сильно вагітною :) Оксані Віталіївні спасибі за підтримку - професійну і моральну. І, звичайно, за чудесного здоровенького малюка :) Якщо наважимося на 3ю дитинку, тільки до неї! ❤️
Оксана Віталіївна Ткаченко – лікар, який на своєму місці. Впевнена в собі, талановита. Народжувати з нею, було абсолютно не страшно, керувала кожним рухом, контролювала всі процеси. В руках такого лікаря, готовий йти на все. Спасибі величезне за сина! Акушерці Аллі Марківні Хоменко, також величезне спасибі!
Без перебільшення Оксана Віталіївна - це приголомшливий лікар. Кращий лікар, якого мені доводилося зустрічати. Наш шлях до народження малюка був довгим. З вибором клініки і пологового будинку спочатку сумнівів не було, адже Ісіда - це номер 1 в Україні. І пощастило вибрати саме Оксану Віталіївну для ведення вагітності. Це дуже професійний і чуйний лікар, я дійсно відчувала професіоналізм і турботу в кожній її дії. Ніяких зайвих призначень, завжди все чітко і аргументовано. В результаті вагітність моя протікала дуже приємно і легко. Я зрозуміла, що тільки з цим лікарем буду відчувати себе комфортно і впевнено на пологах, тому було прийнято рішення народжувати з Оксаною Віталіївною. У пологах трапилася складна ситуація, але завдяки дуже швидкої реакції лікаря, її чіткості та професіоналізму, у мене народився чудовий здоровий малюк. Під час всього мого перебування в пологовому будинку вона мене також дуже підтримувала.
Хочу висловити подяку Ткаченко Оксані Віталіївні! Завдяки їй з'явився мій син і все закінчилося добре! Дай Бог Вам здоров'я, Вам і Вашій родині! Побільше б таких лікарів, як Оксана Віталіївна! Справжній боєць за кожного пацієнта і малюка!
Ми з чоловіком дякуємо Оксані Віталіївні за нашого синочка, який з'явився на світ у такий складний для країни час. Оксана Віталіївна - лікар, який допомагає зібратися тоді, коли здається, що це вже не можливо. Професіоналізм, підтримка, толерантність - це все про Оксану Віталіївну. Щиро дякуємо та бажаємо успіхів!
Ткаченко Оксана Віталіївна, дуже вдячна Вам за синочка. Ви мені дуже допомогли! З Вами пологи пройшли не страшно. Обов'язково прийдемо за другим тільки в ISIDA.
Зв'яжіться з нами за телефонами