У клініці ISIDA добре знають, що шлях до щастя подекуди буває дуже складним, й іноді для того, щоб мрія про материнство збулася, потрібен якийсь «добрий чарівник», який допоможе, коли надія вже ледь жевріє.
З самого початку ми були спокійні за наших дітей, тому що вони зробили правильний вибір - народжувати в ISIDA!!! Особлива подяка Баннікову Володимиру Івановичу та Ковальчук Ганні Олександрівні. З любов'ю до ISIDA, батьки Волчанови та Безкоровайні.
Щиро хочу подякувати Володимиру Івановичу за неймовірний професіоналізм та добре серце! Дякую за те, що Ви оперативно ухвалили непросте рішення про терміновий КС, завдяки чому моя дочка народилася здоровою. Дякуємо за підтримку, увагу та турботу як до, так і після пологів. Дякую за те, що були поряд і допомагали відновитись, коли я знову потрапила на госпіталізацію. Ми з чоловіком неймовірно вдячні за те, що Ви допомогли нам пройти весь шлях пологів від А до Я! Навіть після майже 3-х тижнів після пологів Володимир Іванович регулярно цікавиться моїм самопочуттям і стежить за процесом одужання. Така увага дуже цінна! Дякую! Також я хотіла б подякувати всім лікарям та співробітникам ISIDA, хто дбав про нас з малюком: фахівців, які спільно прийняли рішення про необхідність термінового КС, прекрасного анестезіолога Чечельницького О.Є., неонатологів, медсестер та інший персонал клініки, які підтримували нас із донькою та допомагали! На жаль, я не запам'ятала всіх імен, проте моя вдячність від щирого серця!
Безмежна подяка Володимиру Івановичу за справжню турботу, експертність, почуття гумору і природні пологи, коли інші лікарі розглядали кесарів розтин
Хочу висловити щиру подяку лікарю Володимиру Івановичу за його професіоналізм, підтримку, оптимізм, гумор та уважне ставлення. Був ургентний кс. Все пройшло ідеально, абсолютний професіонал, у Володимира Івановича золоті руки! В найважчі для мене моменти він знаходив слова підтримки і спокою, що було надзвичайно важливим для мене. Завдяки його кваліфікації і дбайливості, я маю теплі спогади про цей важливий день у моєму житті. По другу дитинку піду тільки до нього! :)
Дякую величезне Баннікову Володимиру Івановичу!!! Вдячна Богу і долі, що потрапила саме до нього !!! Лікар від Бога і прекрасна людина! Дякуємо!!!
14 лютого 2020 відбулися мої пологи з Володимиром Івановичем. Хочу дуже подякувати йому за професіоналізм, за легкий підхід, за те що не давали мені піддатися страху і паніці. Завдяки вашій реакції, мене не відправили на кесарів, тому що все робилося швидко і професійно. Пологи пройшли взагалі безболісно, навіть не знала, що таке може бути. (Ну це завдяки епідуральній анестезії). Для мене важливо було вибрати саме клініку, для уникнення будь-яких можливих критичних моментів, які могли б вплинути на здоров'я малюка. Я зробила вдалий вибір і все пройшло якнайкраще, спасибі вам велике! Готова прийти до вас ще раз.
Лікар з великої літери. Завдяки злагодженій роботі ми з чоловіком отримали здорову доньку, хоча і екс.
Величезна подяка всім за те, що ви є, що професійно та ввічливо підходите до нас і наших близьких!
Персонал клініки відрізняється найвищою кваліфікацією світового рівня, що для нас – новоспечених батьків і наших дітей – найважливіше! Особливо хотілося виразити виняткову вдячність і пошану Володимиру Івановичу Баннікову, який, на мій погляд, виконав як найкраще роботу та залишиться в моїм ы мого чоловіка серці на все життя!!
Дуже вдячні Баннікову Володимиру Івановичу та черговій бригаді за професіоналізм під час пологів 2.05.2018. У нас були не самі прості пологи, але завдяки позитивному настрою лікаря, акушерки і персоналу, були враховані всі побажання і пологи пройшли успішно. Дякуємо!
Висловлюю величезну подяку Володимиру Івановичу за його професіоналізм, турботу, індивідуальний підхід до кожної жінки та її здоров'я! З цим лікарем, лікарем від Бога було спокійно та впевнено. Дівчинка наша народилася 3.03.25, складнощі були, але Володимир Іванович, анестезіолог Чечельницький О., неонатолог Ірина Миколаївна, акушерки, медсестри спрацювали як злагоджений механізм, люди профі на всі 100%. Пологи другі, першого сина народжувала в Лелеку, є з чим порівняти, рекомендую Ісіду та цих лікарів на пологи!! Дякую Вам величезне та міцне Вам здоров'я! За дітками тільки в Ісіду!
Банніков Володимир Іванович - найкращий в світі лікар. Дякую за народження донечки!
Зв'яжіться з нами за телефонами