Чи робити, чи не робити щеплення від ВПЛ себе, своєї дитини – питання, з яким кожен акушер-гінеколог стикається щоденно.
Ткаченко Оксана Віталіївна справила дуже приємне враження від знайомства! Спокійний, професійний та доброзичливий лікар. Усе пояснила, допомогла, зробила потрібні маніпуляції чітко та впевнено. З таким лікарем відчуваєш себе впевненіше та довіряєш їй. Дякую!
Оксана Віталіївна, спасибі Вам величезне за здорові природні пологи, розуміння, терпіння і турботу про дитину і про мене. За те, що в складній ситуації підтримали, направили і допомогли!
Єдина людина, яка повірила в мене і мою дитину під час пологів! Я дуууже Вам вдячна, Оксано Віталіївно, що Ви спокійно оцінили ситуацію і допомогли нам народитися! Все рідше можна зустріти лікаря, який підходить до клінічного випадку не за інструкцією, а, оцінюючи ситуацію індивідуально, вірячи в можливості пацієнта, спираючись на досвід і знання, а не на шаблонні протоколи. Я дуже вдячна долі, що саме Ви опинилися поруч !
Відмінний лікар, все пройшло чудово і легко! Спасибі вам! Завдяки вам на світ з'явився мій синочок Іван, Дякую!!!
Народжувала в Ісіді вперше, лікаря не обирала. В день, коли приїхала в клініку,чергувала пані Оксана, яка супроводжувала мої пологи від початку і до кінця. Вона і вся команда, яка з нею працювала - чудові професіонали, дуже вдячна всім за народження своєї першої донечки!
Сувора, професійна і разом з тим уважна і по-доброму ставиться до пацієнта лікар. Дякую за мої пологи!
Хочу висловити подяку Ткаченко Оксані Віталіївні! Завдяки їй з'явився мій син і все закінчилося добре! Дай Бог Вам здоров'я, Вам і Вашій родині! Побільше б таких лікарів, як Оксана Віталіївна! Справжній боєць за кожного пацієнта і малюка!
Велика подяка лікарю Ткаченко Оксані Віталіївні за народження сина!
Ткаченко Оксана Віталіївна, дякуємо Вам за онука! Бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, добра, тепла.
Ткаченко Оксана Віталіївна – прекрасний лікар. Глибоко вдячна їй за супровід вагітності. Дуже уважний і висококваліфікований спеціаліст. Так само пощастило потрапити на її чергування при пологах. Все пройшло чудово, за що величезне дякую! Всім рекомендую як відмінного лікаря :))
Ткаченко Оксано Віталіївно, дякуємо Вам величезне за прекрасний супровід вагітності і благополучні пологи. Ми з донькою і чоловіком передаємо величезний привіт з дому, вже адаптувалися і ростемо;) Окреме дякую за професіоналізм в складних пологах! Такі лікарі як Ви, вселяють надію в майбутнє нашої медицини.
Зв'яжіться з нами за телефонами