Вивчивши деякі аспекти такого стану, причини виникнення, перебіг і способи лікування, можна уникнути ускладнень і зменшити негативні наслідки під час вагітності, у післяпологовому періоді та у період грудного вигодовування.
Безмежно вдячні Галині Олександрівні за ведення нашої першої вагітності. За підтримку, заспокоєння, супровід, за почуття гумору і за турботу у важливий момент. З нею наша вагітність проходила максимально спокійно. Наш маленький Святославчик передає велике "Дякую!". За дівчинкою тільки до вас.
Дякую Галині Олександравні за ведення і спостереження вагітності.Чудова, відкрита, доброзичлива людина. Спеціаліст - з Великої літери. Жодного мого питання не залишала без відповіді. Довіряла Вам всю свою вагітність на всі 100%. Буду сумувати за "вагітними" прийомами з Вами)) Дякую!
Дякуємо великому Галині Олександрівні за відмінне ведення вагітності! Уважна, дуже приємна лікарка. Докладно пояснювала на всіх етапах навіщо якісь аналізи та процедури, що дійсно необхідно, а що можна робити за бажанням. У будь-який час реагувала на мої запитання та прохання. Життєрадісна та небайдужа до роботи)
Галина Олександрівна Дубік - кваліфікований фахівець і просто хороша людина, яка з максимальною віддачею виконує свою роботу!
Хочу поділиться також своїм враженням про Ісіда. З Ісіда ми знайомі вже більше 5 років. Обслуговуюся на Лівобережній, ходжу на прийоми до Дубик Г.А, це людина з великої літери! Мені здається, для жінки дуже важливий зв'язок з гінекологом, не боятися розповісти все без утисків і отримати завжди грамотне лікування і поради, дякую, Галино Олександрівно! Також, на Лівобережній є класний адміністратор Анна, вона настільки харизматична і приємна, завжди знає, що сказати і викликає відповідну посмішку, якщо побачимось, то завжди підморгуємо одна одній) І наостанок, ще хочу сказати, що ходжу з сином сюди ж в педіатрію, задоволена атмосферою, особливо лікарями Крепак М.С. і Рогозинським В.О., це професіонали з великої літери. Лікарні для дитини - стрес, але в Ісіду ми йдемо без сліз. Так як вони знаходять спільну мову з моєю дитиною, не може знайти ніхто! Переконуюся в тому, що все таки приємне відчуття викликають люди, і безумовно неймовірні фахівці у своїй справі. Дякую вам за це!
Хочу висловити велику подяку Галині Олександрівні за те, що допомогла з'явитися на світ моїй доньці. Прекрасний лікар! Кожній жінці в процесі пологів хочеться бути в руках не тільки досвідченого лікаря з чітким веденням цього процесу, але й з людиною, яка підтримає та заспокоїть, пояснить та вислухає! Мені дуже пощастило, я опинилася поряд саме з таким фахівцем! Дорога Галино Олександрівно, бажаю вам процвітання та здоров'я! Ваші пацієнти Альона та маленька Ніка)
Дубик Галина Олександрівна – чудовий лікар! Величезне Вам дякую! За людяність і майстерність!
Дубик Галина Олександрівна – дуже добра, чуйна і уважна людина. Лікар акушер-гінеколог від Бога.
Хочу подякувати Галині Олександрівні за ведення моєї першої вагітності. Мені дуже пощастило потрапивши до цієї чудової людини, яка 100% професіонал своєї справи. Впродовж всієї вагітності я була абсолютно спокійна, що все під контролем, хоча я дуже кіпішна і хвилююча людина. В мене був ризик викидня, потім гестиційний діабет впродовж всього цього часу я отримувала не тільки професійне супроводження, а й неймовірну людську і душевну підтримку. Кожного разу ходила до неї, як на свято, бо точно знала, що будуть приводи посміхнутись❤️ Якщо ви шукаєте лікаря для комфортного і спокійного ведення вагітності, то вам точно до Галини Олександрівни☺️
Таку людину і такого фахівця в особі лікаря я не зустрічала ніколи !!! Спасибі Вам, Галина Олександрівна, що Ви були зі мною з найменшою крапочки на УЗД апараті в 6 тижнів і до моменту народження маленької крихти !!! Ви завжди були поруч, 24/7! Неймовірне відчуття спокою, що поруч такий фахівець! Завжди коректні призначення і тлумачні рекомендації, відповіді на будь-які питання про мій стан. Спостерігати своє жіноче здоров'я тепер тільки у Вас! Дасть Бог і другу вагітність-то тільки з Вами !!!
Лікар супер!) Спасибі величезне, що вели мою вагітність (двійню), за допомогу в післяпологовому періоді) Дякую за професіоналізм, людяність, підтримку)) Я знайшла лікаря, якому можу довіритися повністю) Дякую!
Зв'яжіться з нами за телефонами