Відгук про лікаря

Дубик Галина Олександрівна
Особиста інформація
Вибрати файл Файл не вибрано
(. jpeg,. jpg,. png,. pdf,. doc)

Онлайн консультація

Дубик Галина Олександрівна
Особиста інформація
Вибрати файл Файл не вибрано
(. jpeg,. jpg,. png,. pdf,. doc)

Часи роботи
  • ISIDA Медмістечко
  • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 18:00
  • Субота 9:00 – 18:00
  • Неділя 9:00 – 17:00
  • ISIDA Оболонь
  • Понеділок, середа - п'ятниця 8:00 – 18:00
  • Вівторок 8:00-19:00
  • Субота 9:00 – 17:00
  • Неділя Вихідний
  • ISIDA Лівобережна
  • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 18:00
  • Субота 9:00 – 18:00
  • Неділя 9:00 – 17:00
  • ISIDA Печерськ - Відділення тимчасово не працює
  • Понеділок – п'ятниця Тимчасово не працює
  • Субота Тимчасово не працює
  • Неділя Тимчасово не працює
  • ISIDA Ужгород
  • Понеділок – п'ятниця 9:00 – 17:00
  • Субота 9:00 – 14:00
  • Неділя Вихідний

Безмежно вдячні

Безмежно вдячні Галині Олександрівні за ведення нашої першої вагітності. За підтримку, заспокоєння, супровід, за почуття гумору і за турботу у важливий момент. З нею наша вагітність проходила максимально спокійно. Наш маленький Святославчик передає велике "Дякую!". За дівчинкою тільки до вас.

Олеся
05 грудня 2023 р. 12:38
Дубик Галина Олександрівна

Дубик Галина Олександрівна

Завідувачка філії ISIDA Лівобережна (ВАД№3) , лікар-акушер-гінеколог

Досвід роботи — 15 років.
  • Лікар першої кваліфікаційної категорії
Приймає в: ISIDA Медмістечко, ISIDA Лівобережна
Інші відгуки про цього лікаря

Буду сумувати за "вагітними" прийомами...

Дякую Галині Олександравні за ведення і спостереження вагітності.Чудова, відкрита, доброзичлива людина. Спеціаліст - з Великої літери. Жодного мого питання не залишала без відповіді. Довіряла Вам всю свою вагітність на всі 100%. Буду сумувати за "вагітними" прийомами з Вами)) Дякую!

Наталія
02 травня 2019 р. 19:19

Лікар у будь-який час реагувала на мої запитання та прохання

Дякуємо великому Галині Олександрівні за відмінне ведення вагітності! Уважна, дуже приємна лікарка. Докладно пояснювала на всіх етапах навіщо якісь аналізи та процедури, що дійсно необхідно, а що можна робити за бажанням. У будь-який час реагувала на мої запитання та прохання. Життєрадісна та небайдужа до роботи)

Тетяна
08 вересня 2021 р. 18:53

З максимальною віддачею.

Галина Олександрівна Дубік - кваліфікований фахівець і просто хороша людина, яка з максимальною віддачею виконує свою роботу!

Яремчук Любов
12 лютого 2019 р. 06:24

Приємне відчуття викликають люди, і безумовно неймовірні фахівці у своїй справі

Хочу поділиться також своїм враженням про Ісіда. З Ісіда ми знайомі вже більше 5 років. Обслуговуюся на Лівобережній, ходжу на прийоми до Дубик Г.А, це людина з великої літери! Мені здається, для жінки дуже важливий зв'язок з гінекологом, не боятися розповісти все без утисків і отримати завжди грамотне лікування і поради, дякую, Галино Олександрівно! Також, на Лівобережній є класний адміністратор Анна, вона настільки харизматична і приємна, завжди знає, що сказати і викликає відповідну посмішку, якщо побачимось, то завжди підморгуємо одна одній) І наостанок, ще хочу сказати, що ходжу з сином сюди ж в педіатрію, задоволена атмосферою, особливо лікарями Крепак М.С. і Рогозинським В.О., це професіонали з великої літери. Лікарні для дитини - стрес, але в Ісіду ми йдемо без сліз. Так як вони знаходять спільну мову з моєю дитиною, не може знайти ніхто! Переконуюся в тому, що все таки приємне відчуття викликають люди, і безумовно неймовірні фахівці у своїй справі. Дякую вам за це!

Дарья
13 травня 2020 р. 18:17

Мені дуже пощастило

Хочу висловити велику подяку Галині Олександрівні за те, що допомогла з'явитися на світ моїй доньці. Прекрасний лікар! Кожній жінці в процесі пологів хочеться бути в руках не тільки досвідченого лікаря з чітким веденням цього процесу, але й з людиною, яка підтримає та заспокоїть, пояснить та вислухає! Мені дуже пощастило, я опинилася поряд саме з таким фахівцем! Дорога Галино Олександрівно, бажаю вам процвітання та здоров'я! Ваші пацієнти Альона та маленька Ніка)

Олена
28 вересня 2021 р. 17:03

Хочу подякувати за ведення моєї першої вагітності

Хочу подякувати Галині Олександрівні за ведення моєї першої вагітності. Мені дуже пощастило потрапивши до цієї чудової людини, яка 100% професіонал своєї справи. Впродовж всієї вагітності я була абсолютно спокійна, що все під контролем, хоча я дуже кіпішна і хвилююча людина. В мене був ризик викидня, потім гестиційний діабет впродовж всього цього часу я отримувала не тільки професійне супроводження, а й неймовірну людську і душевну підтримку. Кожного разу ходила до неї, як на свято, бо точно знала, що будуть приводи посміхнутись❤️ Якщо ви шукаєте лікаря для комфортного і спокійного ведення вагітності, то вам точно до Галини Олександрівни☺️

Юлія
06 травня 2025 р. 16:29

Неймовірне відчуття спокою!

Таку людину і такого фахівця в особі лікаря я не зустрічала ніколи !!! Спасибі Вам, Галина Олександрівна, що Ви були зі мною з найменшою крапочки на УЗД апараті в 6 тижнів і до моменту народження маленької крихти !!! Ви завжди були поруч, 24/7! Неймовірне відчуття спокою, що поруч такий фахівець! Завжди коректні призначення і тлумачні рекомендації, відповіді на будь-які питання про мій стан. Спостерігати своє жіноче здоров'я тепер тільки у Вас! Дасть Бог і другу вагітність-то тільки з Вами !!!

Юлія
29 липня 2019 р. 20:43

Спасибі величезне, що вели мою вагітність (двійню), за допомогу в післяпологовому періоді

Лікар супер!) Спасибі величезне, що вели мою вагітність (двійню), за допомогу в післяпологовому періоді) Дякую за професіоналізм, людяність, підтримку)) Я знайшла лікаря, якому можу довіритися повністю) Дякую!

Ольга
12 липня 2020 р. 08:59
Статті