Прийом вітаміну D – найважливіша умова для здоров'я і повноцінного розвитку малюка, переконані педіатри.
Хочу сказати спасибі всім, хто мене підтримував в мою вагітність: Вьюнику Миколі Миколайовичу - завдяки йому, моєму чуду, вже майже 4 роки. Персоналу медсестрам, які терпляче вислуховували бурчання голодних вагітних на аналізах! Адміністраторам на ресепшине - це просто подвиги винести таку кількість гормонів! Спасибі вам величезне, за мою найбільшу радість в житті :)
З Миколою Миколайовичем познайомилися ще в 2005 році в Харкові, дуже уважний, турботливий і терплячий! Лікар від Бога, таких, на жаль, одиниці. В’юнник спостерігав за моєю вагітністю, приймав у мене пологи в 2007 році. Дякую Вам, Миколо Миколайовичу.
Найкращий узист на моїй практиці) завжди уважно і з коментарями робить узі)
В’юнник Микола Миколайович – прекрасний фахівець УЗД і така ж прекрасна людина. Завжди з гумором і теплом відповість на всі питання та прокоментує результати УЗД. Більше б таких хороших фахівців!
В'юнник Микола Миколайович – дуже приємна людина і професіонал. Все розповідає і коментує. Після прийому залишаються тільки приємні враження і немає дискомфорту після процедур, як буває у інших лікарів. Спасибі Вам Микола Миколайович за прекрасне відношення і турботу про пацієнтів.
Дуже сподобався, В'юнник Микола Миколайович і як лікар, і як людина! Ходила на всі УЗД тільки до нього, так як він спочатку налаштовував на позитивну хвилю, що для вагітної було дуже актуально.
Дуже уважний і грамотний лікар. Я завжди намагаюся потрапити на УЗД до В'юник Миколи Миколайовича. Дякую Вам.
Дякую Вам Микола Миколайович (В'юнник), за кожне слово, за кожен прийом!!! Все як Ви сказали: ми народили богатиря))) У Миколи Миколайовича жодне питання не залишиться без відповіді!
Дякую В'юннику Миколі Миколайовичу за уважне ставлення, професіоналізм і почуття гумору! Ходила на УЗД, як на свято! З найкращими побажаннями!
Микола Миколайович Вьюник – чудовий лікар! Для кожної жінки вагітність, це особливий хвилюючий період в житті, і дуже важливо, коли поруч є такий фахівець, який не просто відмінний лікар, але і дуже хороша людина. Від щирого серця бажаю йому процвітання і всього самого найкращого!
Потрапила до Миколи Миколайовича незаплановано, так як стою на обліку в іншому відділенні Ісіди. Дуже сподобався і як фахівець, і як людина. Відчувається професіоналізм, зацікавленість в пацієнтах, турбота. Доступно все пояснив, розповів, показав. У захваті! Велике спасибі:)
Зв'яжіться з нами за телефонами