Момент, коли батьки з новонародженим малюком переступають поріг дому дуже важливий, радісний, зворушливий і хвилюючий.
Завдяки Наталії Олександрівні у мене народився синочок! Дві попередні вагітності закінчилися плачевно для мене, в терміні до 12 тижнів, вже настав відчай, потім випадково потрапила на прийом до Наталії Олександрівни, вона ретельно розібралася в анамнезі, аналізах, призначила дообстеження - виявили спадкову тромбофілії! Всю вагітність виконувала її призначення і у нас народився син! Дуже досвідчена і уважна до пацієнта, що зараз зустрічається рідко! Спасибі вам!!!!
Наталія Олександрівна це лікар від Бога! Вона допомогла мені стати мамою, до цього жодному лікарю це не вдавалося! Дуже добра, уважна, людина з великої літери! Дуже поважаю її і люблю))) За другим малюком тільки до неї!
Кращого лікаря не зустрічала. Фірсова Наталія Олександрівна здійснила неможливе, тільки завдяки їй народився синок. Лікар від бога!
Лікар від Бога! Завдяки їй моя непроста вагітність з повним передлежання плаценти закінчилася появою на світ доношеного прекрасного хлопчика! І як лікар і як людина, просто найкраща! Як тільки повернуся в Україну, запишусь на прийом!
Дякую вам Наталія Олександрівна. Згадую вас завжди тепло, як рідну людину. Народила донечку Полінку у 2018 році. Дякую вам величезне.
До Наталії Олександрівни я звернулась після двох втрат вагітності. Практично одразу, проаналізувавши мій випадок, лікар склала для мене план дообстеження і запропонувала план дій для ведення наступної вагітності. Як результат через рік і 1 місяць після першого візиту народився наш синок. Вагітність спостерігала у Наталі Олександрівни і народжувала також з нею. Дуже вдячні за професіоналізм, турботу і за сина Наталії Олександрівні особисто, а також клініці та всьому медперсоналу.
Хочу висловити безмежну вдячність Фірсовій Наталії Олександрівні за ведення моєї вагітності! Вагітність проходила легко завдяки високому професіоналізму Наталії Олександрівни. Лікар була зі мною на зв'язку 24/7, відповідала на всі поставлені запитання, а їх під час першої вагітності немало. Наталія Олександрівна, Дякую Вам за Вашу працю, сумлінність та турботу. Всіх Вам благ!
Я народжувала у Наталії Олександрівни 04.12.2021 року. Потрапила до лікаря по швидкій. Народила я швидко, лікар дуже досвідчений і дуже мені підійшов і допомагав під час пологів. Як зберусь за другою дитиною то тільки в Isida і до неї.
Я дуже щаслива, що Наталя Олександрівна вела мою вагітність. Вона професіонал своєї справи і людина з великої літери! Вона розібралася чітко з моїм списком діагнозів на дві сторінки і призначила відповідну терапію для того, щоб моя вагітність пройшла якнайкраще. Її уважність, вміння правильно оцінити ситуацію і, навіть, в деякій мірі інтуїція відчути стан, чіткість дій і процедур, допомогли мені стати мамою чудового малюка, за що велика подяка і теплота від наших сердець. P.s. Наталія Олександрівна, ви неймовірна і приголомшлива людина та лікар! Ще раз спасибі вам велике!
Наталія Олександрівна вела мою вагітність. У нас було все: і кровотечі на ранніх термінах, і тиск піднімався, і гестаційний діабет. Доктор завжди підтримувала і не сіяла паніку, завжди була на зв'язку. 25 вересня народився мій довгоочікуваний синок! Рекомендую Наталію Олександрівну як відмінного фахівця з ведення вагітностей з ускладненнями і невиношуванням. Величезне спасибі за професійну медичну підтримку протягом всієї вагітності.
На моїх пологах черговим лікарем акушером-гінекологом виявилася Наталія Олександрівна. Дякую їй величезне за сина. Про такі комфортні пологи можна тільки мріяти! Ідеальний шов після епізіотомії, який швидко загоївся.
Зв'яжіться з нами за телефонами