Трохи більш як рік тому Віктор КОЗІН повернувся до керівництва ISIDA, щоб зробити її ще кращою. Сьогодні Віктор Петрович розповідає про інновації, перемоги та перспективи клініки.
Хороший лікар, для мене, зокрема, як фахівець в дуже тонкій справі, як ендокринні порушення у вагітних. Другу вагітність звертаюся до неї з гест. діабет, і дуже рада, що знайшла.
Бикова Лариса Михайлівна - ЛІКАР від БОГА! Кваліфікована, доброзичлива, щира, проста... І дуже просто вчить пацієнтів!!! А при діабеті - це, мабуть, 90% для успішного лікування!!! Дякую Вам, за 2 місяця підтримки, допомоги і просто кружку чаю в родзалі, коли мене "калатало" після УСПІШНИХ пологів! Я Вам вдячна!!!
Величезне спасибі ендокринологу Ларисі Михайлівні! Лікар від Бога. Я з Кривого Рогу, народжувала ще в січні 2007 року, дитина 5 кг. Консультація на вищому рівні! Дай Вам Бог здоров'я і професійних успіхів. Рекомендую!
Лікар вищої категорії , спеціаліст від бога ... Я просто не можу підібрати слів ... ! дякую Вам за все, а за дочку найбільш (дочці уже 16 років). Одним коротким словом лікар дуже хороша.
Чудовий, компетентний лікар! Лікування допомагає, за що велика подяка!
Лариса Михайлівна професіонал у своїй справі. Я приїхала з іншого міста, тому що мені не могли дати чіткого висновку мої лікарі. Тут усі розібрали частинами, склали план дій. Все чітко, зрозуміло, доступно. Дуже рада, що потрапила до неї на прийом.
Лариса Михайлівна - чудовий лікар! Величезна подяка за підтримку до і під час вагітності. Завжди відчувала, що прийшла не до лікаря, а до гарної подруги.
Доброго дня та доброго здоров’я усім працівникам клініки. Щиро вдячна ендокринологу Биковій Ларисі Михайлівні за кваліфіковану консультацію та ставлення. В руках таких професіоналів почуваєшся у безпеці. Будьте здорові!
Хороший лікар! Все по ділу, без залякувань, уважна, призначила коректне лікування і завдяки їй, моя вагітність з тиреотоксикозом пройшла добре. Дякую!
Я хотіла б висловити свою щиру подяку Ларисі Михайлівні за професіоналізм і турботу, проявлені під час моїх візитів. Уважне ставлення і детальне пояснення всіх етапів лікування допомогли мені відчувати себе впевнено і спокійно. Особливо ціную Вашу здатність вислухати і відповісти на всі мої запитання. Відчуття, що все пропало, пройшло після повної корекції попередніх призначень, результат не змусив себе чекати!!! Дуже дякую!
У мене була вагітність при цукровому діабеті... Після консультацій у Бикової Лариси Михайлівни у мене завжди з'являлася впевненість і спокій завдяки її цінним порадам і професіоналізму.
Зв'яжіться з нами за телефонами