При проведенні ЕКЗ існує можливість виключити генетичні захворювання дитини ще до настання вагітності. Клініка ISIDA впровадила нову високоточну методику: PNG NGS.
Коли я запитала як вас звуть, ви відповіли: мене звуть - Анестезіолог. Ви не просто лікар, ви Анестезіолог з великої Літери :) ви дуже допомогли мені при пологах! І не тільки професійним знеболенням, але і підтримавши психологічно. Спасибі вам, Олег Євгенович. За вашої поради, я не втрачаю надії, «я виховую пташечку». Наша сім'я вас дуже любить. Ви головний «модератор» наших пологів. :)
Спасибі Вам, Олег Євгенович Чечельницький! Ви кращий! Дуже вдячна Вам!
Дуже хороший лікар, особливо підтримав, коли робили незапланований кесарів розтин, я дуже переживала. За що лікареві щире дякую!
Чечельницький Олег Євгенович не просто лікар чудово виконує свою роботу, а як людина з почуттям гумору, який зумів відвернути від переживань під час операції. Дуже вдячна!
Дякую Олегу Євгеновичу за участь у моїх пологах! Схваток не відчувала, проспала 6 годин до потуг. Лікар від Бога!
Дуже дякую Олегу Євгеновичу не тільки за професійну роботу, а також за доброту, індивідуальний підхід та влучні розповіді про Канта :)
Чечельницький Олег Євгенович – прекрасний лікар, пояснює, підтримує! Я в захваті. Здоров'я Вам міцного і величезне спасибі!
Спасибі величезне Олегу Євгеновичу Чечельницькому за безболісну процедуру, підтримку, гарний настрій під час пологової діяльності. До дня пологів я дуже сумнівалася робити чи епідуралку, наслухалася багато страшилок. Вирішила робити, і жодного разу про це не пошкодувала, процедура пройшла швидко і безболісно, навіть здивувалася наскільки все пройшло легко і ніяких последствій. Олег Євгенович не тільки великий професіонал, але і відмінний співрозмовник, який ділиться своїм хорошим настроєм. Навіть в критичній ситуації я посміхалася. Спасибі Вам велике!
Велика подяка Олегу Євгеновичу за професіоналізм! Наша операція кесаревого розтину пройшла чудово) ніякого страху і болю при введенні анестезії, лікар дуже вміло відволікав, при цьому пояснюючи що саме робить і що я відчуватиму, підтримував і мене і чоловіка в операційній, жартував і допомагав розслабитися) Операція та післяопераційний період пройшли легко і прекрасно, за що ми з чоловіком і сином дуже вдячні! Спасибі вам!
Чечельницький Олег Євгенович – це лікар з усім відомої казки, тільки наяву! Величезне Вам дякую, диво-лікар! Ксенія і Віктор
Олег Євгенович - це просто любов! З ним не тільки анестезія під час кесаревого пройшла ідеально гладко, але він також був найбільшою моральною підтримкою під час операції. Коли чоловік з дитиною залишили операційну, саме Олег Євгенович тримав мене за руку, заспокоював та пояснював, що відбувається. Про нього дуже багато гарних відгуків, і все - правда. Дякую Всесвіту, що я потрапила саме у його зміну! І дякую Олегу Євгеновичу за все! Не знаю, як би я пройшла крізь операцію без нього.
Зв'яжіться з нами за телефонами