Відгук про лікаря

Чечельницький Олег Євгенійович
Особиста інформація
Вибрати файл Файл не вибрано
(. jpeg,. jpg,. png,. pdf,. doc)

Онлайн консультація

Чечельницький Олег Євгенійович
Особиста інформація
Вибрати файл Файл не вибрано
(. jpeg,. jpg,. png,. pdf,. doc)

Часи роботи
  • ISIDA Медмістечко
  • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 18:00
  • Субота 9:00 – 18:00
  • Неділя 9:00 – 17:00
  • ISIDA Оболонь
  • Понеділок, середа - п'ятниця 8:00 – 18:00
  • Вівторок 8:00-19:00
  • Субота 9:00 – 17:00
  • Неділя Вихідний
  • ISIDA Лівобережна
  • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 18:00
  • Субота 9:00 – 18:00
  • Неділя 9:00 – 17:00
  • ISIDA Печерськ - Відділення тимчасово не працює
  • Понеділок – п'ятниця Тимчасово не працює
  • Субота Тимчасово не працює
  • Неділя Тимчасово не працює
  • ISIDA Ужгород
  • Понеділок – п'ятниця 9:00 – 17:00
  • Субота 9:00 – 14:00
  • Неділя Вихідний

Ви не просто лікар, ви Анестезіолог з великої Літери :)

Коли я запитала як вас звуть, ви відповіли: мене звуть - Анестезіолог. Ви не просто лікар, ви Анестезіолог з великої Літери :) ви дуже допомогли мені при пологах! І не тільки професійним знеболенням, але і підтримавши психологічно. Спасибі вам, Олег Євгенович. За вашої поради, я не втрачаю надії, «я виховую пташечку». Наша сім'я вас дуже любить. Ви головний «модератор» наших пологів. :)

Анна
25 січня 2020 р. 19:15
Чечельницький Олег Євгенійович

Чечельницький Олег Євгенійович

Лікар-анестезіолог, завідувач відділення анестезіології та інтенсивної терапії

Досвід роботи – 42 роки
  • Лікар вищої кваліфікаційної категорії
Приймає в: ISIDA Медмістечко
Інші відгуки про цього лікаря

Дуже вдячна Чечельницькому Олегу Євгеновичу

Чечельницький Олег Євгенович не просто лікар чудово виконує свою роботу, а як людина з почуттям гумору, який зумів відвернути від переживань під час операції. Дуже вдячна!

Наталя
23 квітня 2016 р. 07:24

Дякую не тільки за професійну роботу

Дуже дякую Олегу Євгеновичу не тільки за професійну роботу, а також за доброту, індивідуальний підхід та влучні розповіді про Канта :)

Катерина
21 березня 2023 р. 11:38

Спасибі Вам велике!

Спасибі величезне Олегу Євгеновичу Чечельницькому за безболісну процедуру, підтримку, гарний настрій під час пологової діяльності. До дня пологів я дуже сумнівалася робити чи епідуралку, наслухалася багато страшилок. Вирішила робити, і жодного разу про це не пошкодувала, процедура пройшла швидко і безболісно, ​​навіть здивувалася наскільки все пройшло легко і ніяких последствій. Олег Євгенович не тільки великий професіонал, але і відмінний співрозмовник, який ділиться своїм хорошим настроєм. Навіть в критичній ситуації я посміхалася. Спасибі Вам велике!

Тетяна
05 грудня 2018 р. 16:47

Ми з чоловіком і сином дуже вдячні

Велика подяка Олегу Євгеновичу за професіоналізм! Наша операція кесаревого розтину пройшла чудово) ніякого страху і болю при введенні анестезії, лікар дуже вміло відволікав, при цьому пояснюючи що саме робить і що я відчуватиму, підтримував і мене і чоловіка в операційній, жартував і допомагав розслабитися) Операція та післяопераційний період пройшли легко і прекрасно, за що ми з чоловіком і сином дуже вдячні! Спасибі вам!

Тетяна
26 серпня 2021 р. 10:41

Диво-лікар!

Чечельницький Олег Євгенович – це лікар з усім відомої казки, тільки наяву! Величезне Вам дякую, диво-лікар! Ксенія і Віктор

Ксенія
01 листопада 2017 р. 21:15

З ним не тільки анестезія під час кесаревого пройшла ідеально гладко

Олег Євгенович - це просто любов! З ним не тільки анестезія під час кесаревого пройшла ідеально гладко, але він також був найбільшою моральною підтримкою під час операції. Коли чоловік з дитиною залишили операційну, саме Олег Євгенович тримав мене за руку, заспокоював та пояснював, що відбувається. Про нього дуже багато гарних відгуків, і все - правда. Дякую Всесвіту, що я потрапила саме у його зміну! І дякую Олегу Євгеновичу за все! Не знаю, як би я пройшла крізь операцію без нього.

Дар'я
26 березня 2023 р. 14:34
Статті