Виростити хлопчика справжнім чоловіком - завдання непросте, але цілком вирішуване, якщо голова сім'ї не залишається осторонь від виховного процесу. Як стати хорошим батьком для свого сина? Чому, як і коли треба його вчити? І чому це так важливо?
Спостерігалась всю вагітність у Дубік Галини Олександрівни. За цей час вона жодного разу не залишила моє запитання без відповіді, була вкрай уважною і доброзичливою! Мені здається, що саме таким і повинен бути лікар!
Дякую величезне Галині Олександрівні за ведення моєї вагітності, завдяки їй я була спокійна всю вагітність, знаючи, що все під контролем, і завжди на моментальному зв'язку з будь-якого питання. Дякую Вам, Галино Олександрівно за Вашу роботу!
Галина Олександрівна Дубік - кваліфікований фахівець і просто хороша людина, яка з максимальною віддачею виконує свою роботу!
Дякую Галині Олександравні за ведення і спостереження вагітності.Чудова, відкрита, доброзичлива людина. Спеціаліст - з Великої літери. Жодного мого питання не залишала без відповіді. Довіряла Вам всю свою вагітність на всі 100%. Буду сумувати за "вагітними" прийомами з Вами)) Дякую!
Дубик Галина Олександрівна – дуже добра, чуйна і уважна людина. Лікар акушер-гінеколог від Бога.
Безмежно вдячні Галині Олександрівні за ведення нашої першої вагітності. За підтримку, заспокоєння, супровід, за почуття гумору і за турботу у важливий момент. З нею наша вагітність проходила максимально спокійно. Наш маленький Святославчик передає велике "Дякую!". За дівчинкою тільки до вас.
Хочу висловити велику подяку Галині Олександрівні за те, що допомогла з'явитися на світ моїй доньці. Прекрасний лікар! Кожній жінці в процесі пологів хочеться бути в руках не тільки досвідченого лікаря з чітким веденням цього процесу, але й з людиною, яка підтримає та заспокоїть, пояснить та вислухає! Мені дуже пощастило, я опинилася поряд саме з таким фахівцем! Дорога Галино Олександрівно, бажаю вам процвітання та здоров'я! Ваші пацієнти Альона та маленька Ніка)
Величезне спасибі клініці ISIDA за сина! Тут збуваються мрії! Величезне спасибі доктору Дубик Галині Олександрівні за турботу протягом всієї вагітності, а також доктору Грицько Віктору Степановичу за неймовірні пологи. Тепер наша сім'я точно знає, що ISIDA - це місце, де збуваються мрії!
Дубик Галина Олександрівна – чудовий лікар! Величезне Вам дякую! За людяність і майстерність!
Лікар супер!) Спасибі величезне, що вели мою вагітність (двійню), за допомогу в післяпологовому періоді) Дякую за професіоналізм, людяність, підтримку)) Я знайшла лікаря, якому можу довіритися повністю) Дякую!
Хочу подякувати Галині Олександрівні за ведення моєї першої вагітності. Мені дуже пощастило потрапивши до цієї чудової людини, яка 100% професіонал своєї справи. Впродовж всієї вагітності я була абсолютно спокійна, що все під контролем, хоча я дуже кіпішна і хвилююча людина. В мене був ризик викидня, потім гестиційний діабет впродовж всього цього часу я отримувала не тільки професійне супроводження, а й неймовірну людську і душевну підтримку. Кожного разу ходила до неї, як на свято, бо точно знала, що будуть приводи посміхнутись❤️ Якщо ви шукаєте лікаря для комфортного і спокійного ведення вагітності, то вам точно до Галини Олександрівни☺️
Зв'яжіться з нами за телефонами