Вагітність буває запланованою, довгоочікуваною, а також – несподіваною. Саме так, в епіцентрі всіх її творчих і ділових планів, сталося й у Олени.
Дуже сподобалося бути на обліку у Дубик Галини Олександрівни, хоча моя вагітність була проблемною. Жодного разу з нею не виникало питань. Дуже компетентний лікар. Дякую Вам ще раз величезне за підтримку, турботу і правильні призначення і звичайно за нашого малюка.
Хочу висловити велику подяку Галині Олександрівні за те, що допомогла з'явитися на світ моїй доньці. Прекрасний лікар! Кожній жінці в процесі пологів хочеться бути в руках не тільки досвідченого лікаря з чітким веденням цього процесу, але й з людиною, яка підтримає та заспокоїть, пояснить та вислухає! Мені дуже пощастило, я опинилася поряд саме з таким фахівцем! Дорога Галино Олександрівно, бажаю вам процвітання та здоров'я! Ваші пацієнти Альона та маленька Ніка)
Спостерігалась всю вагітність у Дубік Галини Олександрівни. За цей час вона жодного разу не залишила моє запитання без відповіді, була вкрай уважною і доброзичливою! Мені здається, що саме таким і повинен бути лікар!
Добрий день. Хочу висловити подяку Галині Олександрівні Дубік за ведення вагітності та успішні пологи. Дуже хороший лікар, призначає тільки потрібні аналізи, щиро переживає. Професіонал своєї справи!
Дякую величезне Галині Олександрівні за ведення моєї вагітності, завдяки їй я була спокійна всю вагітність, знаючи, що все під контролем, і завжди на моментальному зв'язку з будь-якого питання. Дякую Вам, Галино Олександрівно за Вашу роботу!
Хочу подякувати Галині Олександрівні за ведення моєї першої вагітності. Мені дуже пощастило потрапивши до цієї чудової людини, яка 100% професіонал своєї справи. Впродовж всієї вагітності я була абсолютно спокійна, що все під контролем, хоча я дуже кіпішна і хвилююча людина. В мене був ризик викидня, потім гестиційний діабет впродовж всього цього часу я отримувала не тільки професійне супроводження, а й неймовірну людську і душевну підтримку. Кожного разу ходила до неї, як на свято, бо точно знала, що будуть приводи посміхнутись❤️ Якщо ви шукаєте лікаря для комфортного і спокійного ведення вагітності, то вам точно до Галини Олександрівни☺️
Галина Олександрівна вела мою вагітність. Щоразу приходячи після токсикозу, запаморочень, набряків, втоми з'являлися нові сили і виходила від доктора з посмішкою. Допомагала порадою в будь-який час, підтримувала і терпляче виносила все найдивніші страхи вагітної. Прийшла до Галини Олександрівни після того, як в іншому місці сказали, що таку вагітність не врятувати, але доктор мене заспокоїла, а після її посмішки на першому узі, де вона побачила серцебиття я зрозуміла, що все буде добре. Спасибі Галині Олександрівні!
Лікар супер!) Спасибі величезне, що вели мою вагітність (двійню), за допомогу в післяпологовому періоді) Дякую за професіоналізм, людяність, підтримку)) Я знайшла лікаря, якому можу довіритися повністю) Дякую!
Дякую Галині Олександравні за ведення і спостереження вагітності.Чудова, відкрита, доброзичлива людина. Спеціаліст - з Великої літери. Жодного мого питання не залишала без відповіді. Довіряла Вам всю свою вагітність на всі 100%. Буду сумувати за "вагітними" прийомами з Вами)) Дякую!
Величезне спасибі клініці ISIDA за сина! Тут збуваються мрії! Величезне спасибі доктору Дубик Галині Олександрівні за турботу протягом всієї вагітності, а також доктору Грицько Віктору Степановичу за неймовірні пологи. Тепер наша сім'я точно знає, що ISIDA - це місце, де збуваються мрії!
Дубик Галина Олександрівна – чудовий лікар! Величезне Вам дякую! За людяність і майстерність!
Зв'яжіться з нами за телефонами