Виростити дитину – велика праця. Про це знає кожна мама. А що казати, коли в сім’ї не одна дитина, а сім? В наш час це здається майже неймовірним, однак багатодітна мама Леся Коноба ще раз довела, на що здатна любляча жінка.
Богдан Валерійович – супер лікар, неймовірна подяка за легкі та головне позитивні пологи, лікар, який не лякає, чітко, спокійно все пояснює як і що робити, з ним правда не страшно було народжувати, цей день згадую як свято, дякую вам!
Завдяки чудовому професіоналу Богдану Валерійовичу на світ з'явилась моя бебі. Я народжувала з черговою бригадою, і лікар вчасно прийняв рішення про екстренне кесарево. Він вдало провів операцію і був надзвичайно уважний до мене весь час, що я перебувала в клініці. Його усмішка, добрі слова, гумор та позитив надихали швидше відновлюватись. Дякую долі, що цей непростий досвід я отримала за допомогою такого чуйного лікаря. Спасибі, Богдане!
Дуже уважний та позитивний лікар. Весь період схваток пройшов психологічно легко і на повній довірі, що дуже важливо у такий момент. Зрештою, було прийнято рішення про КС, але своєчасно і дуже швидко. Дякую, що допомогли з'явитися на світ нашій дитині. Залишилися лише позитивні емоції.
Дякуємо дуже Богдану Валерійовичу за професіоналізм та уважне ставлення і до, і після пологів! Наша операція кесаревого розтину пройшла чудово) лікар дуже позитивний, дохідливо все пояснив перед операцією на консультації) В операційній відчувався спокій та впевненість команди) Операція та післяопераційний період пройшли легко та чудово, за що ми з чоловіком та сином невимовно вдячні! Спасибі вам!
Дуже хороший лікар! Велика подяка за професіоналізм! Людина заряджає неймовірним позитивом і оптимізмом! Рекомендую однозначно)
Величезна подяка лікарю Богдану Валерійовичу та черговій бригаді за професіоналізм і турботу під час пологів! Народжувала з черговою бригадою, і все пройшло чудово, спокійно та без болю. Усі спеціалісти були уважними, підтримували морально, пояснювали кожен етап і створювали максимально комфортні умови. Завдяки їм ці пологи стали позитивним і радісним досвідом. З такими лікарями можна народжувати ще багато діток! Щиро дякую за вашу працю!
Велике спасибі акушеру-гінекологу Карашевському Богдану Валерійовичу і акушерці Катерині Володимирівні за надану допомогу і підтримку під час пологів. Пологів боялася, але лікар весь час заспокоював, жартував і все пройшло чудово !! Спасибі всьому персоналу Ісіда! За другим тільки до вас!
Дуже дякую всьому медперсоналу ІСІДА за нашу дитину! Особливо Богдану Валерійовичу! Дуже добрий лікар, все пояснює, підказує, спрямовує, допомагає. Дівчатка можете сміливо довіритися лікарю і пологи пройдуть швидко, легко та незабутньо.
Велике спасибі за уважне та якісно проведене обстеження у допологовий та післяпологовий період! Ви асестували на ургентному кесаревому і мій синочок з'явився на світ)
Величезна вдячність Богдану Валерійовичу за професіоналізм та людяність. Протягом підготовки до родів та самих родів постійно відчувалася підтримка та небайдужість. Він викликає довіру та впевненість, що все пройде добре, що дуже потрібно кожній жінці під час пологів.
Вела вагітність у Богдана Валерійовича. Лікар вищого рівня. Завдяки йому виявили на ранньому терміні хворобу нирок і своєчасно почали лікування. Попри всі ризики народила на 41 тижні.
Зв'яжіться з нами за телефонами