Відгук про лікаря

Зінченко Віталій Вікторович
Особиста інформація
Вибрати файл Файл не вибрано
(. jpeg,. jpg,. png,. pdf,. doc)

Онлайн консультація

Зінченко Віталій Вікторович
Особиста інформація
Вибрати файл Файл не вибрано
(. jpeg,. jpg,. png,. pdf,. doc)

Часи роботи
  • ISIDA Медмістечко
  • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 18:00
  • Субота 9:00 – 18:00
  • Неділя 9:00 – 17:00
  • ISIDA Оболонь
  • Понеділок, середа - п'ятниця 8:00 – 18:00
  • Вівторок 8:00-19:00
  • Субота 9:00 – 17:00
  • Неділя Вихідний
  • ISIDA Лівобережна
  • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 18:00
  • Субота 9:00 – 18:00
  • Неділя 9:00 – 17:00
  • ISIDA Печерськ - Відділення тимчасово не працює
  • Понеділок – п'ятниця Тимчасово не працює
  • Субота Тимчасово не працює
  • Неділя Тимчасово не працює
  • ISIDA Ужгород
  • Понеділок – п'ятниця 9:00 – 17:00
  • Субота 9:00 – 14:00
  • Неділя Вихідний

Величезна подяка за саме найдорожче у світі - нашого синочка!

Народжувати першу дитину в 38 років було дуже страшно , поки доля не звела з прекрасним лікарем. Віталій Вікторович не тільки дуже крутий спеціаліст, але й мега позитивна та порядна людина. Тепер без жодного сумніву рекомендую його! Величезна подяка за саме найдорожче у світі - нашого синочка!

Tetiana
24 липня 2023 р. 14:51
Зінченко Віталій Вікторович

Зінченко Віталій Вікторович

Лікар-акушер-гінеколог

Досвід роботи – 13 років.
  • Лікар першої кваліфікаційної категорії
Приймає в: ISIDA Медмістечко
Інші відгуки про цього лікаря

Я, в надійних руках!

Спасибі Зінченко Віталію Вікторовичу за підтримку і турботу. Це лікар, людина – позитив, який ділиться своїм настроєм з пацієнтами. Як би мені страшно тоді не було, він настільки спокійно і позитивно описав подальші дії лікарів по моїй ситуації, що стало зрозуміло - я, в надійних руках. Під час оглядів були трохи болісні відчуття, лікар запропонував стиснути його руку так сильно, наскільки можу, щоб мені було комфортно. Ніколи не забуду, як він радів тому, що є позитивна динаміка. Дуже вдячна!

Ірина Ролинська
25 вересня 2018 р. 19:07

Рада, що так пощастило на пологах.

Віталій Вікторович Зінченко прекрасний лікар, професіонал і дуже позитивна людина, рада, що так пощастило на пологах з лікарем 23.05.19 року народила у нього дочку. Пологи пройшли добре без будь-яких проблем.

Ольга
05 червня 2019 р. 18:13

Безкінечно вдячна Віталію Вікторовичу за мої пологи

Безкінечно вдячна Віталію Вікторовичу за мої пологи! Він супер лікар! Як то кажуть, на своєму місці. Акуратний, приємний, легкий у спілкуванні та наполегливий під час пологів))) Допомагав мені на кожному етапі! Ми швидко і досить легко народили мою маленьку. Велике дякую! З таким лікарем можна народжувати та народжувати)))

Олена Буряк
09 жовтня 2022 р. 10:47

Тепер я впевнена в тому, що пологи це не страшно.

Величезне спасибі Зінченко Віталію Вікторовичу та черговій бригаді, за мої легкі пологи, які пройшли без страху, на позитиві. Вдячна за колосальну підтримку в процесі, за професіоналізм, терпіння і розуміння. Завдяки лікарю, наш син з'явився на світ швидко, легко і в атмосфері свята! Тепер я впевнена в тому, що пологи це не страшно. Із задоволенням прийду народжувати вдругне.

Анастасія
23 лютого 2018 р. 03:46

Зінченко В.В. – Професіонал з великої літери.

Хочемо з чоловіком висловити слова подяки чудовому лікарю Зінченко Віталію Вікторовичу, завдяки якому 18 грудня на світ з'явилася наша донечка. Віталій Вікторович – Професіонал з великої літери, народжувати з Вами було легко і спокійно! ДЯКУЄМО!

Анна
29 грудня 2016 р. 22:44

Тільки приємні спогади про найважливіший день у нашому житті

Два тижні тому у клініці Ісіда народилася наша маленька принцеса! Весь період вагітності та під час пологів з нами постійно перебував Зінченко Віталій Вікторович, як показав досвід – дуже кваліфікований, грамотний, зібраний фахівець та справжня людина. Просто найкращий лікар, якого ми зустрічали! Під час вагітності він цілодобово був на зв'язку, не робив зайвих призначень, тільки те, що дійсно потрібне!!! Завжди в хорошому настрої та готовий відповідати на будь-які питання! У пологовий зал ми йшли спокійно, без почуття страху та паніки, бо були впевнені у професіоналізмі Віталія Вікторовича! Вже за кілька хвилин після появи донечки, ми точно знали, що обов'язково повернемося в Ісіду!!! Зінченко В.В., Дякуємо за сильну та грамотну підтримку! Завжди пам'ятатимемо як легко та приємно здійснювати цей магічний ритуал, під вашою опікою. Від душі, величезне Вам спасибі! Також хочеться висловити подяку анестезіологу Олегу Чечельницькому! Завдяки вашому професіоналізму я взагалі не пам'ятаю почуття болю! А лише справжню підтримку, турботу і лише приємні спогади про найважливіший день у нашому житті!)

Дмитро та Наталія
06 лютого 2021 р. 12:22

Дуже вдячна Зінченко В. В. за довгоочікуваного сина!

Дуже вдячна Зінченко Віталію Вікторовичу за довгоочікуваного сина! Після довгих спроб і 2х невдач, звернулася за рекомендацією до нього, і після ретельної підготовки до вагітності і здачі всіх необхідних аналізів (з'ясувань причин невиношування) ми завагітніли і стали батьками! Дякую величезне ще раз за Вашу працю!!!

Юлія
28 травня 2017 р. 15:32

Процес народження нашої дівчинки, був чарівним!

Величезна подяка лікарю Зінченко В.В.! Ми залишилися в захваті від професіоналізму і його підходу! Приймав у мене пологи, о 02:15 народилася донечка. Величезна підтримка, професійний, індивідуальний підхід, турбота, спокій, терпіння, упевненість з його боку зробили процес народження нашої дівчинки чарівним! При відвідуванні дня відкритих дверей в Isida, цей лікар відразу справив хороше враження! Прийдемо ще народжувати! І дай Бог Віталій Вікторовичу Вам міцного здоров'я і ще більше щасливих матусь і дітей!

Марина
29 квітня 2019 р. 07:53

Зінченко Віталій Вікторович - дякую за сина

Дякую Зінченко Віталію Вікторовичу за пологи. Вони були нелегкі, але лікар зміг як заспокоїти, так і професійно виконати свою роботу. Ставлення дуже індивідуальне. Здавалося, що крім мене нікого важливішого немає! Мені взагалі пощастило з черговою бригадою. Дякую за сина!

Анна
24 серпня 2017 р. 19:51
Статті