Відгук про лікаря

Чечельницький Олег Євгенійович
Особиста інформація
Вибрати файл Файл не вибрано
(. jpeg,. jpg,. png,. pdf,. doc)

Онлайн консультація

Чечельницький Олег Євгенійович
Особиста інформація
Вибрати файл Файл не вибрано
(. jpeg,. jpg,. png,. pdf,. doc)

Часи роботи
  • ISIDA Медмістечко
  • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 18:00
  • Субота 9:00 – 18:00
  • Неділя 9:00 – 17:00
  • ISIDA Оболонь
  • Понеділок, середа - п'ятниця 8:00 – 18:00
  • Вівторок 8:00-19:00
  • Субота 9:00 – 17:00
  • Неділя Вихідний
  • ISIDA Лівобережна
  • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 18:00
  • Субота 9:00 – 18:00
  • Неділя 9:00 – 17:00
  • ISIDA Печерськ - Відділення тимчасово не працює
  • Понеділок – п'ятниця Тимчасово не працює
  • Субота Тимчасово не працює
  • Неділя Тимчасово не працює
  • ISIDA Ужгород
  • Понеділок – п'ятниця 9:00 – 17:00
  • Субота 9:00 – 14:00
  • Неділя Вихідний

Дуже вдячна, Вам Олег Євгенович Чечельницький

Спасибі Вам, Олег Євгенович Чечельницький! Ви кращий! Дуже вдячна Вам!

Євгенія
15 лютого 2018 р. 09:06
Чечельницький Олег Євгенійович

Чечельницький Олег Євгенійович

Лікар-анестезіолог, завідувач відділення анестезіології та інтенсивної терапії

Досвід роботи – 42 роки
  • Лікар вищої кваліфікаційної категорії
Приймає в: ISIDA Медмістечко
Інші відгуки про цього лікаря

Прекрасний, грамотний лікар. Всім раджу

Олег Євгенович, спасибі Вам величезне за підтримку в настільки важкі моменти. Пригадую, як Ви мене взяли за руку перед операційною - це додало мені впевненості і сил. Безмежно Вам вдячна. Прекрасний, грамотний лікар. Всім раджу!!!!!!!

Марина
13 вересня 2020 р. 07:09

Диво-лікар!

Чечельницький Олег Євгенович – це лікар з усім відомої казки, тільки наяву! Величезне Вам дякую, диво-лікар! Ксенія і Віктор

Ксенія
01 листопада 2017 р. 21:15

З ним не тільки анестезія під час кесаревого пройшла ідеально гладко

Олег Євгенович - це просто любов! З ним не тільки анестезія під час кесаревого пройшла ідеально гладко, але він також був найбільшою моральною підтримкою під час операції. Коли чоловік з дитиною залишили операційну, саме Олег Євгенович тримав мене за руку, заспокоював та пояснював, що відбувається. Про нього дуже багато гарних відгуків, і все - правда. Дякую Всесвіту, що я потрапила саме у його зміну! І дякую Олегу Євгеновичу за все! Не знаю, як би я пройшла крізь операцію без нього.

Дар'я
26 березня 2023 р. 14:34

Наші пологи пройшли без болю

Дякую Вам величезне, Олег Євгенович, завдяки Вашій анестезії наші пологи 2.09.21 пройшли без болю. Після багатьох годин мучений до анестезії, навіть важко було повірити, що цей біль можна зняти!

Ольга
09 вересня 2021 р. 11:03

Ви не просто лікар, ви Анестезіолог з великої Літери :)

Коли я запитала як вас звуть, ви відповіли: мене звуть - Анестезіолог. Ви не просто лікар, ви Анестезіолог з великої Літери :) ви дуже допомогли мені при пологах! І не тільки професійним знеболенням, але і підтримавши психологічно. Спасибі вам, Олег Євгенович. За вашої поради, я не втрачаю надії, «я виховую пташечку». Наша сім'я вас дуже любить. Ви головний «модератор» наших пологів. :)

Анна
25 січня 2020 р. 19:15

Дякую за турботу про кожного пацієнта!!!

Спасибі величезне Чечельницькому Олегу Євгеновичу!!! Завдяки цьому лікареві мені було не страшно ні перед операцією, ні під час, ні після неї!!! Дякую за турботу про кожного пацієнта!!!

Анна
27 грудня 2014 р. 17:26

Спасибі Вам велике!

Спасибі величезне Олегу Євгеновичу Чечельницькому за безболісну процедуру, підтримку, гарний настрій під час пологової діяльності. До дня пологів я дуже сумнівалася робити чи епідуралку, наслухалася багато страшилок. Вирішила робити, і жодного разу про це не пошкодувала, процедура пройшла швидко і безболісно, ​​навіть здивувалася наскільки все пройшло легко і ніяких последствій. Олег Євгенович не тільки великий професіонал, але і відмінний співрозмовник, який ділиться своїм хорошим настроєм. Навіть в критичній ситуації я посміхалася. Спасибі Вам велике!

Тетяна
05 грудня 2018 р. 16:47

Вдруге – тільки до нього!

Обожнюю Чечельницького Олега Євгеновича!!! Вдруге – тільки до нього!

Анна Войцеховская
08 березня 2015 р. 09:08

З Вами я нічого не боялася

Хочу висловити величезну подяку Вам, Олеге Євгеновичу! У мене особливий випадок, хвороба Хагемана, але Ви не залишили мене, провели мені операцію (лапароскопія), яка пройшла успішно! Підтримували мене, були поряд, з Вами я не боялася нічого! Щире вам дякую! Дай Вам Бог здоров'я!

Інна
26 травня 2021 р. 15:03
Статті