Програми із застосуванням донорських яйцеклітин мають високу ефективність – до 75%. Такого високого показника досягають завдяки використанню здорових донорських яйцеклітин, із яких виходять ембріони з високим імплантаційним потенціалом.
Спасибі Вам, Олег Євгенович Чечельницький! Ви кращий! Дуже вдячна Вам!
Олег Євгенович, спасибі Вам величезне за підтримку в настільки важкі моменти. Пригадую, як Ви мене взяли за руку перед операційною - це додало мені впевненості і сил. Безмежно Вам вдячна. Прекрасний, грамотний лікар. Всім раджу!!!!!!!
Чечельницький Олег Євгенович – це лікар з усім відомої казки, тільки наяву! Величезне Вам дякую, диво-лікар! Ксенія і Віктор
Олег Євгенович - це просто любов! З ним не тільки анестезія під час кесаревого пройшла ідеально гладко, але він також був найбільшою моральною підтримкою під час операції. Коли чоловік з дитиною залишили операційну, саме Олег Євгенович тримав мене за руку, заспокоював та пояснював, що відбувається. Про нього дуже багато гарних відгуків, і все - правда. Дякую Всесвіту, що я потрапила саме у його зміну! І дякую Олегу Євгеновичу за все! Не знаю, як би я пройшла крізь операцію без нього.
Чечельницький Олег Євгенович – прекрасний лікар, пояснює, підтримує! Я в захваті. Здоров'я Вам міцного і величезне спасибі!
Дякую Вам величезне, Олег Євгенович, завдяки Вашій анестезії наші пологи 2.09.21 пройшли без болю. Після багатьох годин мучений до анестезії, навіть важко було повірити, що цей біль можна зняти!
Коли я запитала як вас звуть, ви відповіли: мене звуть - Анестезіолог. Ви не просто лікар, ви Анестезіолог з великої Літери :) ви дуже допомогли мені при пологах! І не тільки професійним знеболенням, але і підтримавши психологічно. Спасибі вам, Олег Євгенович. За вашої поради, я не втрачаю надії, «я виховую пташечку». Наша сім'я вас дуже любить. Ви головний «модератор» наших пологів. :)
Спасибі величезне Чечельницькому Олегу Євгеновичу!!! Завдяки цьому лікареві мені було не страшно ні перед операцією, ні під час, ні після неї!!! Дякую за турботу про кожного пацієнта!!!
Спасибі величезне Олегу Євгеновичу Чечельницькому за безболісну процедуру, підтримку, гарний настрій під час пологової діяльності. До дня пологів я дуже сумнівалася робити чи епідуралку, наслухалася багато страшилок. Вирішила робити, і жодного разу про це не пошкодувала, процедура пройшла швидко і безболісно, навіть здивувалася наскільки все пройшло легко і ніяких последствій. Олег Євгенович не тільки великий професіонал, але і відмінний співрозмовник, який ділиться своїм хорошим настроєм. Навіть в критичній ситуації я посміхалася. Спасибі Вам велике!
Обожнюю Чечельницького Олега Євгеновича!!! Вдруге – тільки до нього!
Хочу висловити величезну подяку Вам, Олеге Євгеновичу! У мене особливий випадок, хвороба Хагемана, але Ви не залишили мене, провели мені операцію (лапароскопія), яка пройшла успішно! Підтримували мене, були поряд, з Вами я не боялася нічого! Щире вам дякую! Дай Вам Бог здоров'я!
Зв'яжіться з нами за телефонами