Відгук про лікаря

Банніков Володимир Іванович
Особиста інформація
Вибрати файл Файл не вибрано
(. jpeg,. jpg,. png,. pdf,. doc)

Онлайн консультація

Банніков Володимир Іванович
Особиста інформація
Вибрати файл Файл не вибрано
(. jpeg,. jpg,. png,. pdf,. doc)

Часи роботи
  • ISIDA Медмістечко
  • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 18:00
  • Субота 9:00 – 18:00
  • Неділя 9:00 – 17:00
  • ISIDA Оболонь
  • Понеділок, середа - п'ятниця 8:00 – 18:00
  • Вівторок 8:00-19:00
  • Субота 9:00 – 17:00
  • Неділя Вихідний
  • ISIDA Лівобережна
  • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 18:00
  • Субота 9:00 – 18:00
  • Неділя 9:00 – 17:00
  • ISIDA Печерськ - Відділення тимчасово не працює
  • Понеділок – п'ятниця Тимчасово не працює
  • Субота Тимчасово не працює
  • Неділя Тимчасово не працює
  • ISIDA Ужгород
  • Понеділок – п'ятниця 9:00 – 17:00
  • Субота 9:00 – 14:00
  • Неділя Вихідний

Я дуже вдячна йому за те, що все вийшло так, як я хотіла.

Хотіла висловити величезну подяку чудовому лікарю – Баннікову Володимиру Івановичу! Після першого кесарева дуже хотіла другого малюка народити самостійно. І не дарма кажуть, що дітки самі вибирають день свого народження. Саме в цей день чергував Володимир Іванович! Я дуже вдячна йому за те, що все вийшло так, як я хотіла. І за нашу донечку! Будуть ще дітки – тільки до нього!

Олена
10 липня 2018 р. 11:21
Банніков Володимир Іванович

Банніков Володимир Іванович

Лікар-акушер-гінеколог

Досвід роботи – 41 рік.
  • Лікар вищої кваліфікаційної категорії
  • Кандидат медичних наук
Приймає в: ISIDA Медмістечко, ISIDA Лівобережна
Інші відгуки про цього лікаря

Дай Боже кожній мамі випробувати ті емоції, щастя і радість, які я відчуваю зараз

Якби мої перші і другі пологи приймав Володимир Іванович, за третьою дитиною, ми прийшли б набагато-набагато раніше. Тепер знаю, що пологи - це дійсно радісна подія, а не муки і катування для мами і дитини. Дай Боже кожній мамі випробувати ті емоції, щастя і радість, які я відчуваю зараз, перебуваючи ще в пологовому будинку. Величезне Вам Спасибі, ще раз, від мене і всієї нашої родини!

Вікторія
13 вересня 2020 р. 08:50

Дякую клініці за таких лікарів. Пологи без болю бувають

Потрапила на його зміну 15.11.2021, чудовий лікар. Пологи без болю бувають. Низький уклін. Першого народила у 2016 році в Ісіді у Майшмаз та Левицькій – теж дуже задоволена і легко народила. Дякую клініці за таких лікарів.

Олександра
10 січня 2022 р. 12:34

Банніков Володимир Іванович приймав у мене пологи в день Перемоги

Банніков Володимир Іванович приймав у мене пологи в день Перемоги. Свято вдалося. Нам з чоловіком було комфортно з лікарем, і коли Володимир Іванович запитав, чи прийдемо ми за другим – сумнівів не було.

Оля
31 жовтня 2014 р. 11:33

Мені пощастило потрапити на зміну цього лікаря

Мені пощастило потрапити на зміну цього лікаря, пологи були природні,з гумором і підтримкою від Володимира Івановича) Його спокій передавався мені і все пройшло легко і швидко. Єдине,що залишило дискомфортні спогади - це студенти на моїх пологах,яких я не очікувала побачити в приватній клініці) Думаю,такі речі треба узгоджувати,щоб не залишати травмуючий досвід. Але в цілому,моє враження позитивне. Я вдячна за здорового синочка!)

Марія
02 липня 2024 р. 21:51

Від щирого серця дякую всьому персоналу клініки ISIDA

Від щирого серця дякую всьому персоналу клініки ISIDA! За допомогу, за підтримку, за тепло і турботу, за сина! Банніков Володимир Іванович, Лісний Іван Іванович, Грицько Віктор Степанович - ви найкращі! З вдячністю і любов'ю, Наталя!

Царегородцева Наталя
04 березня 2015 р. 11:17

Всі лікарі - професіонали своєї справи.

Величезне спасибі клініці ISIDA за мого синочка! Всі лікарі - професіонали своєї справи. Окреме спасибі моєму спостерігачеві-лікарю Ганні Олександрівні Ковальчук за уважність у веденні моєї вагітності!

Баннікову Володимиру Івановичу та Рахубінскій Валерії Веніамінівні спасибі за підтримку під час пологів! Всім медсестрам спасибі за турботу і доброзичливість упродовж всього цього часу! Клініка ISIDA – найкраща клініка в Україні, в якій відчуваєш себе в безпеці і спокійно!

Мухіна Людмила
29 липня 2016 р. 12:40

Профі з великим серцем

Народжували в листопаді 2014 р. з Банніковим Володимиром Івановичем. Повинен був бути плановий кесарів розтин, але лікар мене почув, і ми чекали, коли маленька сама вирішить з’явитися на світ. А вирішила вона ближче до півночі. Лікар приїхав дуже швидко, і я жодної секунди не сумнівалася в тому, що він зробить все, як треба. Якби йшла народжувати ще раз, то тільки до нього. Профі з великим серцем!

Татьяна
03 грудня 2014 р. 15:59

Ні секунди не пошкодувала, що потрапила саме в його руки

До Володимира Івановича йшла по декількох рекомендаціях подруг, яких разом із їх дітками він, роки до того, буквально врятував. Народжувала я у нього свою другу дівчинку, тож було з чим порівнювати! І ні секунди не пошкодувала, що потрапила саме в його руки. Наступну дитинку теж хочу народжувати тільки у Володимира Івановича! :)

Тетяна
15 лютого 2016 р. 11:47

Величезна дяка всім за те, що ви є

Величезна подяка всім за те, що ви є, що професійно та ввічливо підходите до нас і наших близьких!

Персонал клініки відрізняється найвищою кваліфікацією світового рівня, що для нас – новоспечених батьків і наших дітей – найважливіше! Особливо хотілося виразити виняткову вдячність і пошану Володимиру Івановичу Баннікову, який, на мій погляд, виконав як найкраще роботу та залишиться в моїм ы мого чоловіка серці на все життя!!

щиро вдячна, Агнешка Гжегош
11 листопада 2009 р. 10:52
Статті