До своєї мети кожна людина йде стільки, скільки їй визначено. Наталя і Валерій йшли до народження малюка цілих 11 років. І, завдяки ISIDA, їм це вдалося.
Дякую вам Наталія Олександрівна. Згадую вас завжди тепло, як рідну людину. Народила донечку Полінку у 2018 році. Дякую вам величезне.
Лікар від Бога! Завдяки їй моя непроста вагітність з повним передлежання плаценти закінчилася появою на світ доношеного прекрасного хлопчика! І як лікар і як людина, просто найкраща! Як тільки повернуся в Україну, запишусь на прийом!
Спостерігалася у Наталії Олександрівни з самого початку постановки на облік (5 тижнів вагітності) і до пологів включно. Це чудовий, досвідчений лікар, фахівець своєї справи, більш того, дуже уважна, відповідальна, коректна жінка. Ставлення до мене, як до пацієнтки, було просто ідеальне, докладні консультації по аналізах, своєчасне і правильне реагування на нюанси, що виникали протягом всієї вагітності, всі необхідні огляди проводилися дуже акуратно і професійно. Вагітність у мене була складна, але, вважаю, що завдяки і Наталії Олександрівні в якійсь мірі, пройшла дуже легко, швидко і без ускладнень. Нашому синочку вже півтора місяці. Велике спасибі!
Спасибі величезне Наталії Олександрівні, завдяки їй у мене по дому бігає маленьке диво, якому вже 2,8. Була у багатьох лікарів, але результату не було. А Наталя Олександрівна була поруч всю вагітність 24/7. І зробила все можливе і неможливе, щоб ми стали батьками. Величезне дякую!!! Лікар від Бога!!!
Наталія Олександрівна дуже добрий лікар. Тільки завдяки їй я виносила свою 4 вагітність і народила свою принцесу. Велике дякую.
Наталія Олександрівна дуже уважна, чуйна, кваліфікована та гарна, як людина. Вела мою вагітність, завжди була на зв'язку, завжди давала відповіді детально на різні питання. Допомогла виносити дитину, підібрала правильне лікування, бо в мене є порушенням згортання крові. Наш малюк це наша колективна праця. Щиро дякуємо Вам.
Завдяки Наталії Олександрівні у мене народився синочок! Дві попередні вагітності закінчилися плачевно для мене, в терміні до 12 тижнів, вже настав відчай, потім випадково потрапила на прийом до Наталії Олександрівни, вона ретельно розібралася в анамнезі, аналізах, призначила дообстеження - виявили спадкову тромбофілії! Всю вагітність виконувала її призначення і у нас народився син! Дуже досвідчена і уважна до пацієнта, що зараз зустрічається рідко! Спасибі вам!!!!
Я народжувала у Наталії Олександрівни 04.12.2021 року. Потрапила до лікаря по швидкій. Народила я швидко, лікар дуже досвідчений і дуже мені підійшов і допомагав під час пологів. Як зберусь за другою дитиною то тільки в Isida і до неї.
Я дуже щаслива, що Наталя Олександрівна вела мою вагітність. Вона професіонал своєї справи і людина з великої літери! Вона розібралася чітко з моїм списком діагнозів на дві сторінки і призначила відповідну терапію для того, щоб моя вагітність пройшла якнайкраще. Її уважність, вміння правильно оцінити ситуацію і, навіть, в деякій мірі інтуїція відчути стан, чіткість дій і процедур, допомогли мені стати мамою чудового малюка, за що велика подяка і теплота від наших сердець. P.s. Наталія Олександрівна, ви неймовірна і приголомшлива людина та лікар! Ще раз спасибі вам велике!
Наталія Олександрівна чудовий доктор! Завдяки її роботі та роботі її колег ми стали батьками, не дивлячись на мою вроджену тромбофилію по 5 ознакам! Відмінний фахівець і професіонал своєї справи!
На моїх пологах черговим лікарем акушером-гінекологом виявилася Наталія Олександрівна. Дякую їй величезне за сина. Про такі комфортні пологи можна тільки мріяти! Ідеальний шов після епізіотомії, який швидко загоївся.
Зв'яжіться з нами за телефонами