Відмова дитини від молока матері може стати для неї серйозним ударом. Важко не сприймати особисто, коли ваша дитина не хоче вашого грудного молока. Доброю новиною є те, що більшість випадків відмови від грудей є тимчасовими.
Дякую Вам величезне, Олег Євгенович, завдяки Вашій анестезії наші пологи 2.09.21 пройшли без болю. Після багатьох годин мучений до анестезії, навіть важко було повірити, що цей біль можна зняти!
Спасибі Вам, Олег Євгенович Чечельницький! Ви кращий! Дуже вдячна Вам!
Спасибі величезне Чечельницькому Олегу Євгеновичу!!! Завдяки цьому лікареві мені було не страшно ні перед операцією, ні під час, ні після неї!!! Дякую за турботу про кожного пацієнта!!!
Олег Євгенович – відмінний анестезіолог! Дуже рада, що потрапила саме до нього. Ніколи не думала, що буду реготати на операційному столі. Дуже підтримував під час операції.
Чечельницький Олег Євгенович – це лікар з усім відомої казки, тільки наяву! Величезне Вам дякую, диво-лікар! Ксенія і Віктор
Велика подяка Олегу Євгеновичу за професіоналізм! Наша операція кесаревого розтину пройшла чудово) ніякого страху і болю при введенні анестезії, лікар дуже вміло відволікав, при цьому пояснюючи що саме робить і що я відчуватиму, підтримував і мене і чоловіка в операційній, жартував і допомагав розслабитися) Операція та післяопераційний період пройшли легко і прекрасно, за що ми з чоловіком і сином дуже вдячні! Спасибі вам!
Дякую Олегу Євгеновичу за участь у моїх пологах! Схваток не відчувала, проспала 6 годин до потуг. Лікар від Бога!
Чечельницький Олег Євгенович - кращий анестезіолог! Дуже вдячна йому за підтримку під час операції! Відмінний лікар, від початку і до кінця відчувала його неоціненну допомогу і підтримку! Здоров'я Вам і щастя, Олег Євгенович!
Величезне спасибі Чечельницькому Олегу Євгеновичу за анестезіологічний супровід під час кесаревого розтину. Професіоналізм і вміння знаходити потрібні слова для кожного пацієнта - це дуже багато. Спасибі вам велике!
Почалися легкі перейми і мій лікар перестраховавшись направила мене в клініку на пологи, хоча мені ще залишався тиждень, навіть не знала що можна так легко і комфортно народити. Це моя довгоочікувана дитина, та й вік вже за 40. тому всю вагітність і перед пологами хвилювалася. Доктор, поступово вводячи анестезію і весь час зі мною розмовляв на різні теми, відволікаючи мене. Він коментував і жартував всю операцію і після, і через пару секунд я почула плач мого синочка.. Оксана Віталіївна зашила дуже акуратно, шов тонкий, сподіваюся що його згодом не буде видно взагалі. Я з усмішкою на обличчі та добрими думками згадую свої пологи. Дякую вам велике за професіоналізм комфорт та турботу!! Я вам дуже вдячна!! Дай бог вам здоров'я і вашим близьким та мирного неба!
Народжувала в кінці серпня 2014 року. Хочу висловити величезну подяку Чечельницькому Олегу Євгеновичу. Все було на найвищому рівні. Лікар від Бога. Дуже задоволена, що саме він брав участь у пологах!
Зв'яжіться з нами за телефонами