Відгук про лікаря

Чечельницький Олег Євгенійович
Особиста інформація
Вибрати файл Файл не вибрано
(. jpeg,. jpg,. png,. pdf,. doc)

Онлайн консультація

Чечельницький Олег Євгенійович
Особиста інформація
Вибрати файл Файл не вибрано
(. jpeg,. jpg,. png,. pdf,. doc)

Часи роботи
  • ISIDA Медмістечко
  • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 18:00
  • Субота 9:00 – 18:00
  • Неділя 9:00 – 17:00
  • ISIDA Оболонь
  • Понеділок, середа - п'ятниця 8:00 – 18:00
  • Вівторок 8:00-19:00
  • Субота 9:00 – 17:00
  • Неділя Вихідний
  • ISIDA Лівобережна
  • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 18:00
  • Субота 9:00 – 18:00
  • Неділя 9:00 – 17:00
  • ISIDA Печерськ - Відділення тимчасово не працює
  • Понеділок – п'ятниця Тимчасово не працює
  • Субота Тимчасово не працює
  • Неділя Тимчасово не працює
  • ISIDA Ужгород
  • Понеділок – п'ятниця 9:00 – 17:00
  • Субота 9:00 – 14:00
  • Неділя Вихідний

Наші пологи пройшли без болю

Дякую Вам величезне, Олег Євгенович, завдяки Вашій анестезії наші пологи 2.09.21 пройшли без болю. Після багатьох годин мучений до анестезії, навіть важко було повірити, що цей біль можна зняти!

Ольга
09 вересня 2021 р. 11:03
Чечельницький Олег Євгенійович

Чечельницький Олег Євгенійович

Лікар-анестезіолог, завідувач відділення анестезіології та інтенсивної терапії

Досвід роботи – 42 роки
  • Лікар вищої кваліфікаційної категорії
Приймає в: ISIDA Медмістечко
Інші відгуки про цього лікаря

Дякую за турботу про кожного пацієнта!!!

Спасибі величезне Чечельницькому Олегу Євгеновичу!!! Завдяки цьому лікареві мені було не страшно ні перед операцією, ні під час, ні після неї!!! Дякую за турботу про кожного пацієнта!!!

Анна
27 грудня 2014 р. 17:26

Відмінний анестезіолог!

Олег Євгенович – відмінний анестезіолог! Дуже рада, що потрапила саме до нього. Ніколи не думала, що буду реготати на операційному столі. Дуже підтримував під час операції.

Христина
28 лютого 2016 р. 07:29

Диво-лікар!

Чечельницький Олег Євгенович – це лікар з усім відомої казки, тільки наяву! Величезне Вам дякую, диво-лікар! Ксенія і Віктор

Ксенія
01 листопада 2017 р. 21:15

Ми з чоловіком і сином дуже вдячні

Велика подяка Олегу Євгеновичу за професіоналізм! Наша операція кесаревого розтину пройшла чудово) ніякого страху і болю при введенні анестезії, лікар дуже вміло відволікав, при цьому пояснюючи що саме робить і що я відчуватиму, підтримував і мене і чоловіка в операційній, жартував і допомагав розслабитися) Операція та післяопераційний період пройшли легко і прекрасно, за що ми з чоловіком і сином дуже вдячні! Спасибі вам!

Тетяна
26 серпня 2021 р. 10:41

Відмінний лікар, від початку і до кінця відчувала його неоціненну допомогу

Чечельницький Олег Євгенович - кращий анестезіолог! Дуже вдячна йому за підтримку під час операції! Відмінний лікар, від початку і до кінця відчувала його неоціненну допомогу і підтримку! Здоров'я Вам і щастя, Олег Євгенович!

Лі
17 липня 2016 р. 16:50

Професіоналізм і вміння знаходити потрібні слова для кожного пацієнта

Величезне спасибі Чечельницькому Олегу Євгеновичу за анестезіологічний супровід під час кесаревого розтину. Професіоналізм і вміння знаходити потрібні слова для кожного пацієнта - це дуже багато. Спасибі вам велике!

Гульнара
29 серпня 2016 р. 20:56

Я вам дуже вдячна

Почалися легкі перейми і мій лікар перестраховавшись направила мене в клініку на пологи, хоча мені ще залишався тиждень, навіть не знала що можна так легко і комфортно народити. Це моя довгоочікувана дитина, та й вік вже за 40. тому всю вагітність і перед пологами хвилювалася. Доктор, поступово вводячи анестезію і весь час зі мною розмовляв на різні теми, відволікаючи мене. Він коментував і жартував всю операцію і після, і через пару секунд я почула плач мого синочка.. Оксана Віталіївна зашила дуже акуратно, шов тонкий, сподіваюся що його згодом не буде видно взагалі. Я з усмішкою на обличчі та добрими думками згадую свої пологи. Дякую вам велике за професіоналізм комфорт та турботу!! Я вам дуже вдячна!! Дай бог вам здоров'я і вашим близьким та мирного неба!

Людмила
08 грудня 2022 р. 21:13

Дякую Олегу Євгеновичу!

Народжувала в кінці серпня 2014 року. Хочу висловити величезну подяку Чечельницькому Олегу Євгеновичу. Все було на найвищому рівні. Лікар від Бога. Дуже задоволена, що саме він брав участь у пологах!

Рената
17 вересня 2014 р. 15:19
Статті