Відгук про лікаря

Ткаченко Оксана Віталіївна
Особиста інформація
Вибрати файл Файл не вибрано
(. jpeg,. jpg,. png,. pdf,. doc)

Онлайн консультація

Ткаченко Оксана Віталіївна
Особиста інформація
Вибрати файл Файл не вибрано
(. jpeg,. jpg,. png,. pdf,. doc)

Часи роботи
  • ISIDA Медмістечко
  • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 18:00
  • Субота 9:00 – 18:00
  • Неділя 9:00 – 17:00
  • ISIDA Оболонь
  • Понеділок, середа - п'ятниця 8:00 – 18:00
  • Вівторок 8:00-19:00
  • Субота 9:00 – 17:00
  • Неділя Вихідний
  • ISIDA Лівобережна
  • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 18:00
  • Субота 9:00 – 18:00
  • Неділя 9:00 – 17:00
  • ISIDA Печерськ - Відділення тимчасово не працює
  • Понеділок – п'ятниця Тимчасово не працює
  • Субота Тимчасово не працює
  • Неділя Тимчасово не працює
  • ISIDA Ужгород
  • Понеділок – п'ятниця 9:00 – 17:00
  • Субота 9:00 – 14:00
  • Неділя Вихідний

Спасибі велике за підтримку, увагу та професіоналізм.

Ткаченко Оксана Віталіївна вела мою вагітність і приймала пологи. Завдяки їй все пройшло добре та спокійно. Синочок народився здорованем. Спасибі велике за підтримку, увагу та професіоналізм.

Ира
22 грудня 2014 р. 11:23
Ткаченко Оксана Віталіївна

Ткаченко Оксана Віталіївна

Генеральний директор, лікар-акушер-гінеколог

Досвід роботи – 24 роки.
  • Лікар вищої кваліфікаційної категорії
Приймає в: ISIDA Медмістечко
Інші відгуки про цього лікаря

Спостерігалася у Ткаченко Оксани Віталіївни під час другої вагітності

Спостерігалася у Ткаченко Оксани Віталіївни під час другої вагітності – дуже уважний і приємний лікар, дуже клієнтоорієнтована, завжди на зв'язку. На кесарів потрапила теж до неї – все пройшло швидко, безпроблемно і навіть з гумором :) Дякую за те, що були поруч!

Вікторія
12 вересня 2016 р. 18:03

Дякую за донечку, Ткаченко Оксані Віталіївні

Чи не вистачить ніяких слів, щоб описати мою подяку Оксані Віталіївні! Я дуже боялася народжувати, ось прям дуже !! І коли все почалося, я потрапила саме до неї, і Боже, як же мені пощастило. Саме вона підтримувала мене, налаштовувала на позитив, питала чи все у нас готове до народження малятка, щоб відвернути від сильних сутичок. Вона була як подруга в той момент, як близька хороша подруга. Вона тримала за руку, заспокоювала, говорила зі мною завжди бадьоро, весело, постійно підбадьорювала. Я народжувала довго і дуже боляче, але завдяки Олександрі Геннадіївні, все пройшло дуже добре і злагоджено, в кінці вона мене навіть похвалила. Був момент, коли я вже була просто в паралельному всесвіті від болю, я кричала їй "Оксана, я більше можу" !. Саме "Оксана". Не знаю чому, але мені хотілося саме так до неї звернутися тоді, було дуже важко і складно. За це мені часом соромно, що це ж лікар, такий хороший, досвідчений, а я їй "Оксана". Але тоді вона була для мене не доктор, а подруга, мама, помічниця і успокоітельніца моя. Якщо Ви це читаєте, Оксана Віталіївна, вибачте мене за той момент, якщо пам'ятаєте. Спасибі величезне за мою донечку, за мій рожевий космос. Без Вас я б не впоралася тоді. Спасибі і щастя Вашій родині. З повагою, Тетяна. Я народжувала з Вами 13.10.18.

Тетяна
21 вересня 2019 р. 08:47

Дуже уважний і висококваліфікований спеціаліст

Ткаченко Оксана Віталіївна – прекрасний лікар. Глибоко вдячна їй за супровід вагітності. Дуже уважний і висококваліфікований спеціаліст. Так само пощастило потрапити на її чергування при пологах. Все пройшло чудово, за що величезне дякую! Всім рекомендую як відмінного лікаря :))

Катерина
04 травня 2017 р. 10:19

Ви допомогли з'явитись на світ.

Ткаченко Оксана Віталіївна, дякуємо Вам за нашу доньку Анастасію, якій Ви допомогли з'явитись на світ. Дякуємо за Ваш професіоналізм і вміння! Всіх благ Вам!

Тетяна та Євген
01 лютого 2018 р. 08:28

Спасибі, що Ви нас чуєте!

Ткаченко Оксана Віталіївна, спасибі Вам велике за Катеринку! Спасибі, що Ви нас чуєте! Велике спасибі Наталії Федорівні Аліповій за те, що спостерігала нас всі 9 місяців! Спасибі Миколі Миколайовичу В'юннику, Ви улюблений Катрусин лікар!

Семьонова Аліна
16 серпня 2016 р. 09:26

Ткаченко Оксана Віталіївна – фахівець з великої літери, дуже чутлива та чуйна.

Ткаченко Оксана Віталіївна – фахівець з великої літери, дуже чутлива та чуйна. Я жодної секунди не пошкодувала про вибір лікаря. Завдяки її золотим ручкам відновлення після пологів пройшло дуже швидко та безболісно. Дуже вдячна Вам за те, що прислухалися до всіх моїх побажань у процесі пологів і зробили все, щоб ще залишалися сили пожартувати.

Федорова Анна
29 травня 2015 р. 16:51

Спасибі велике за нашу донечку. Руки золоті.

Народжувала 16.09.2014 р. Хотіла б висловити величезну подяку Ткаченко Оксані Віталіївні. Була велика кількість швів, через 6 годин після пологів вже ходила, і досі все відмінно. Спасибі велике за нашу донечку. Руки золоті. ISIDA раджу триматися за таких професіоналів!!!

Анна
22 вересня 2014 р. 14:04

Розуміння, терпіння та турбота!

Оксана Віталіївна, спасибі Вам величезне за здорові природні пологи, розуміння, терпіння і турботу про дитину і про мене. За те, що в складній ситуації підтримали, направили і допомогли!

Наталія
24 липня 2019 р. 14:04

Величезне спасибі персоналу клініки за по-справжньому людське, рідне ставлення

Величезне спасибі персоналу клініки за по-справжньому людське, рідне ставлення! Окрема подяка доктору Ткаченко Оксані Віталіївні – за віру в нас і неоціненну мотивацію під час пологів. Дякуємо!

Карпенко Аліна та Олексій
13 липня 2016 р. 14:23
Статті