Розвиток дитини до року відбувається досить швидко. Інколи зовнішній вигляд малюка, його рефлекси, поведінка вселяють батькам тривогу. Щоб не тривожитися марно, дізнайтеся про основні «контрольні точки» в розвитку дитини у віці до року.
Ткаченко Оксана Віталіївна вела мою вагітність і приймала пологи. Завдяки їй все пройшло добре та спокійно. Синочок народився здорованем. Спасибі велике за підтримку, увагу та професіоналізм.
Спостерігалася у Ткаченко Оксани Віталіївни під час другої вагітності – дуже уважний і приємний лікар, дуже клієнтоорієнтована, завжди на зв'язку. На кесарів потрапила теж до неї – все пройшло швидко, безпроблемно і навіть з гумором :) Дякую за те, що були поруч!
Ткаченко Оксана Віталіївна, дякую Вам за високий професіоналізм! У найважливіший день мого життя, Ви були поруч) Дякуємо!
Чи не вистачить ніяких слів, щоб описати мою подяку Оксані Віталіївні! Я дуже боялася народжувати, ось прям дуже !! І коли все почалося, я потрапила саме до неї, і Боже, як же мені пощастило. Саме вона підтримувала мене, налаштовувала на позитив, питала чи все у нас готове до народження малятка, щоб відвернути від сильних сутичок. Вона була як подруга в той момент, як близька хороша подруга. Вона тримала за руку, заспокоювала, говорила зі мною завжди бадьоро, весело, постійно підбадьорювала. Я народжувала довго і дуже боляче, але завдяки Олександрі Геннадіївні, все пройшло дуже добре і злагоджено, в кінці вона мене навіть похвалила. Був момент, коли я вже була просто в паралельному всесвіті від болю, я кричала їй "Оксана, я більше можу" !. Саме "Оксана". Не знаю чому, але мені хотілося саме так до неї звернутися тоді, було дуже важко і складно. За це мені часом соромно, що це ж лікар, такий хороший, досвідчений, а я їй "Оксана". Але тоді вона була для мене не доктор, а подруга, мама, помічниця і успокоітельніца моя. Якщо Ви це читаєте, Оксана Віталіївна, вибачте мене за той момент, якщо пам'ятаєте. Спасибі величезне за мою донечку, за мій рожевий космос. Без Вас я б не впоралася тоді. Спасибі і щастя Вашій родині. З повагою, Тетяна. Я народжувала з Вами 13.10.18.
Ткаченко Оксана Віталіївна – прекрасний лікар. Глибоко вдячна їй за супровід вагітності. Дуже уважний і висококваліфікований спеціаліст. Так само пощастило потрапити на її чергування при пологах. Все пройшло чудово, за що величезне дякую! Всім рекомендую як відмінного лікаря :))
Ткаченко Оксана Віталіївна, дякуємо Вам за нашу доньку Анастасію, якій Ви допомогли з'явитись на світ. Дякуємо за Ваш професіоналізм і вміння! Всіх благ Вам!
Ткаченко Оксана Віталіївна, спасибі Вам велике за Катеринку! Спасибі, що Ви нас чуєте! Велике спасибі Наталії Федорівні Аліповій за те, що спостерігала нас всі 9 місяців! Спасибі Миколі Миколайовичу В'юннику, Ви улюблений Катрусин лікар!
Ткаченко Оксана Віталіївна – фахівець з великої літери, дуже чутлива та чуйна. Я жодної секунди не пошкодувала про вибір лікаря. Завдяки її золотим ручкам відновлення після пологів пройшло дуже швидко та безболісно. Дуже вдячна Вам за те, що прислухалися до всіх моїх побажань у процесі пологів і зробили все, щоб ще залишалися сили пожартувати.
Народжувала 16.09.2014 р. Хотіла б висловити величезну подяку Ткаченко Оксані Віталіївні. Була велика кількість швів, через 6 годин після пологів вже ходила, і досі все відмінно. Спасибі велике за нашу донечку. Руки золоті. ISIDA раджу триматися за таких професіоналів!!!
Оксана Віталіївна, спасибі Вам величезне за здорові природні пологи, розуміння, терпіння і турботу про дитину і про мене. За те, що в складній ситуації підтримали, направили і допомогли!
Величезне спасибі персоналу клініки за по-справжньому людське, рідне ставлення! Окрема подяка доктору Ткаченко Оксані Віталіївні – за віру в нас і неоціненну мотивацію під час пологів. Дякуємо!
Зв'яжіться з нами за телефонами